مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سرهمی زنانه

از سرهمی زنانه یا همان اورآل به عنوان یک لباس زنانه شیک که در طرح ها و مدل های متنوع دیده می شود، می توان یاد کرد. این لباس زنانه را می توان به روش های مختلف، به عنوان جزء اصلی در طیف وسیعی از سبک های شناخته شده از استایل کلاسیک و رسمی گرفته تا همچنین راحت ترین نمونه های استایل کژوال، و در همه فصل ها با رعایت برخی نکات مرتبط با هر فصل، بر تن کرد.

سرهمی زنانه

گاه می توان آن را به همراه نمونه های مجلسی و شیک شومیز زنانه بر تن کرد و گاه با کمک یک پیراهن زنانه فلانل و کفش ورزشی، زیبا و جذاب به نظر رسید. در هر حال آنچه که مهم است این است که یک سرهمی زنانه در کمد لباس شما می تواند انقلابی به پا کند.

در ادامه این مقاله می خواهیم با هم روش هایی را که می توان با کمک آن ها از سرهمی زنانه خود به خوبی استفاده کنیم، را بررسی کنیم. شما می توانید مدل ها و نمونه های متنوع سرهمی زنانه را در سایت دیبامد دیدن کرده و برای تهیه آن سفارش خود را ثبت نمایید، تا در اسرع وقت بتوانید یکی از استایل های جذاب زیر را داشته باشید.

با سرهمی زنانه خود چه لباس هایی بپوشیم؟

  • جذابیت بیشتر:

اگر می خواهید جذاب تر به نظر بیایید و در واقع جلای بیشتری داشته باشد، یک سرهمی زنانه مشکی را را به همراه یک شومیز زنانه سفید بپوشید. حتی پولوشرت زنانه سفید با دکمه های سفید هم می تواند بر این جذابیت بیفزاید. در هر حال برای به کمال رساندن این استایل نیاز به یک جفت کفش زنانه شیک آن هم از نوع چکمه دارید و همانطور که حدس می زنید این استایل برای پاییز بی نظیر و زیبا است. چکمه های مشکی و ساق بلند، قد شما را بلند تر و شما را لاغر تر نشان خواهد داد.

  • یک انتخاب فوری:

اگر می خواهید در یک دورهمی شرکت کنید و فرصت زیادی برای انتخاب لباس ندارید، بهتر است یک بلوز زنانه با یقه قایقی به طوری که شانه های تان دیده شود، زیر سرهمی خود بپوشید.

برای جلب توجه بیشتر می توان از لباس هایی با رنگ های متضاد استفاده کرد، مانند طوسی روشن و یا سرخابی با اورال مشکی. در هرحال شانه های پیدا در زیر لباس می تواند بر جذابیت شما بیفزاید.

  • بانمک به نظر بیایید:

در اینکه سرهمی زنانه علاقه به نشان دادن یک نوع طراوت و بازیگوشی کودکانه را دارد، شکی نیست. برای آن که بتوانید این احساس را قوت ببخشید، می توانید زیر سرهمی خود از یک تیشرت زنانه با یقه گرد استفاده کنید. در انتخاب رنگ ها نیز هر چقد بتوانید بر تضاد آن ها تاکید کنید، به هدف خود بهتر می رسید. یک نکته کلی در رابطه با این موضوع، تضاد سبک و ساختار لباس هاست.

به عنوان پیشنهاد در انتخاب رنگ می توانید از رنگ های پاستیلی مثل صورتی و آبی و زرد پاستیلی با سرهمی جین تیره استفاده کنید. جابجایی فرم های مختلف تی شرت یا به عبارتی دیگر انتخاب مدل های مختلف تی شرت هم می تواند از پیشنهادات خوب برای تغییر ساختاری مد نظر شما باشد.

بهترین کفش نیز برای این استایل کفش کتانی سفید از نوع آل استار و یا سوپر استار است.

  • توی چشم باشید:

انتهای پاچه های شلوار سرهمی زنانه خود را بالا بزنید. این کار را تنها تا رسیدن شلوار خود به قوزک پایتان ادامه دهید. حالا یک جفت چکمه، نیم بوت و کفش ورزشی را با آن می توانید امتحان کنید و بهتر است آن ها از میان رنگ های روشن انتخاب نمایید.

در این استایل می توانید به راحتی از پیراهن زنانه های آستین بلند و سفید استفاده کنید.

اگر شلوار شما بلند است، نیازی به تا زدن بیش از اندازه نیست. شما به راحتی می توانید با یک بار پیچاندن نیز کار را تمام کنید.

  • کلاسیک و قدیمی:

سرهمی زنانه جزئ آن دسته از لباس های زنانه است که هیچگاه قدیمی نمی شود. از قرن هجدهم میلادی که گه گاه بر تن زنان به عنوان لباس کار دیده می شد تا اواخر قرن بیستم که نمونه های مجلسی آن هم معرفی و طراحی شد، یک لباس به روز و همواره پر طرفدار است.

اگر می خواهید کمی به گذشته سفر کنید و ظاهری کلاسیک و بی نقص آن هم با سرهمی ( overall ) داشته باشید، بهتر است ابتدا یک سرهمی زنانه مشکی انتخاب کرده و سپس یک بلوز استرچ به رنگ خنثی را در زیر آن بپوشید. کفش پاشنه بلند و یا چکمه های ساق دار کاملا برای این استایل مناسب هستند. هر چه بتوانید در این استایل قد خود را کشیده تر نشان دهید موفق تر خواهید بود.

داشتن یک استایل کژوال با سرهمی زنانه:

شما با پوشیدن سرهمی زنانه همواره احساس راحتی می کنید. چیزی که تنها در سبک کژوال پیدا می شود. این احساس با سرهمی زنانه حتی در مدل های مجلسی آن نیز مشهود است. در ادامه می خواهیم با معرفی برخی ساختار های معروف برای استایل کژوال از این ویژگی منحصر به فرد لباس زنانه بیشتر بهره ببریم.

1. یک راحتی بی حد و مرز:

از همان ابتدا که می خواهید یک سرهمی برای خود بخرید، تلاش کنید تا طرح های راحت و اورسایز آن را انتخاب نمایید. شاید این مسئله شما را کمی گیج کند اما این یکی از بهترین راه حل های پیشنهادی دیبا مد است. این ظاهر شل و واررفته سرهمی اور سایز را می توان با یک جفت کفش زنانه کتان و همچنین تیشرت های معمولی یا بلوز های چسبان برطرف کرد. به طوری که دیگر تنبل و ژولیده به نظر نیاید.

ایده آل ترین حالت پوشیدن یک بلوز زرد رنگ به همراه سرهمی زنانه اورسایز و یک جفت کفش ورزشی سفید است. اگر خاطرتان باشد این یک الگو از مینیون ها ست.

2.  بیخیال و بی دردسر:

اگر شما هم می خواهید کمی از رقابت برای همه چیز تمام بودن، فاصله بگیرید بهتر است یک سرهمی زنانه کلاسیک که مزین به پارگی و یا زدگی است در کمد لباس خود داشته باشید.این جزئیات نازیبا در صورت وجود باعث می شود که شما به راحتی هرچیزی که می خواهید می توانید زیر آن پوشیده و با یک کفش راحت در مهمانی ها و انظار حاضر شوید.

بهترین انتخاب هم برای آن چه که می خواهید در زیر سرهمی خود بپوشید، یک عدد بلوز راه راه است.