مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک زنانه

اگر می خواهید یک لباس زنانه سبک و راحت بپوشید تونیک زنانه انتخاب مناسبی است. این لباس بلند و راحت را می توان به روش های مختلفی با دیگر لباس های خود هماهنگ کنید، بدون آن که تابلو و عجیب و غریب به نظر برسید. اگر شما هم شلوار های چسبان و استرچ می پوشید حتما آن را با یک تونیک زنانه هم امتحان کنید. این کار را با یک دامن زنانه هم امتحان کنید.

اگر می خواهید کمی مردانه تر به نظر برسید آستین های تونیک خود را ببندید و یا انتهای آستین ها را برگردانید. با زدن یک گره به انتهای تونیک خود در استایل های غیر رسمی و سبک، جذاب تر به نظر می رسید.

پیراهن زنانه بلند یا همان تونیک ( tunic ) را می توان با شلوار های استرچ و کفش هایی که به نظر سنگین هستند، هماهنگ کرده و یک استایل راحت و دخترانه برای بیرون از خانه ایجاد کرد.

اگر شما هم می خواهید با یک تونیک زنانه مدل های متفاوتی را تجربه کنید با ما در دیبامد تا انتهای این مقاله همراه باشید:

داشتن ظاهری متفاوت با تونیک زنانه :

اگر میخواهید یک استایل راحت و کژوال داشته باشید،

حتی الامکان تونیک زنانه خود را به همراه یک جفت کفش زنانه کتان بپوشید. شما ممکن است حتی با داشتن یک کیف دستی زیبا و جمع و جور هم این تغییر بزرگ را برای تونیک زنانه خود ایجاد کنید. عموما تونیک ها انتخاب مناسبی برای وقتی هستند که می خواهید به عنوان مثال یک جفت کفش ورزشی بپوشید و یا اگر می خواهید کیف از هر نوعی را به صورت راحت و بدون دغدغه به دست بگیرید.

اگر تونیک شما خیلی بلند است می توانید آن را به کمک یک کمربند به راحتی حالت دهید تا از مدل گشاد و بلند خود که عموما هیچ طرحی ندارد خارج شود. در حالتی که به آن یک کمربند اضافه کرده اید، به راحتی می توانید آن را با یک ساپوت یا جوراب شلواری زنانه به همراه یک جفت کفش پاشنه بلند نیز بپوشید. در این حالت هیچ ایرادی ندارد که بخواهید از یک شلوارک زنانه برای محافظت بیشتر خود استفاده کنید. زیرا با افزودن یک شلوارک استایل شما تغییری نمی کند و تنها احساس راحتی شما بیشتر می گردد.

خلاقانه به نظر بیاید:

برای داشتن یک استایل هنری ساده و در عین حال خلاقانه نیاز به لباس های عجیب و غریب نیست. یک تونیک زنانه بپوشید و سپس آن را با کمک یک کمر بند و یا زدن گره در انتهای لباس خود خلاقانه و متفاوت به نظر برسید. در این استایل بهتر است از جوراب شلواری زنانه استفاده کنید و همچنین بهتر است تنها به گره در وسط لباس اکتفا نکنید. می توانید با زدن گره هایی در چپ و راست لباس بلند خود باز هم تفاوت بیشتری برای لباس خود ایجاد کنید.

برای این استایل کاملا بسته به این که چه مدت می خواهید از لباس خود استفاده کنید، می توانید کمربند خود را گشاد تر و یا تنگ تر ببندید. ممکن است این استایل برای یک مدت طولانی مناسب نباشد اما در واقع یک نمونه مناسب و زیبا برای تونیک های بلند زنانه است که بلندی آن تا میان ران

های شما می آید. همچنین این ترکیب را می توان با تاپ های بلند و گشاد هم امتحان کرد.

آستین ها را بالا بزنید:

یک سبک راحت و در عین حال زیبا، با کمک بالا زدن آستین های تونیک زنانه ای به وجود می آید که در این حالت شما باید سجاف های آستین خود را ( حتی اگر تونیک شما آستین کوتاه باشد ) 2 تا 3 بار ا زده و به پشت برگردانید. برای آستین های بلند تر این مقدار را بیشتر کنید تا آستین های سه ربع ایجاد کرده باشید. در ضمن این روش می تواند روشی مناسب برای نشان دادن بدن ورزیده و عضلات دستان شما باشد.

گره زدن تونیک زنانه:

انتهای لباس خود را که در واقع پارچه های اضافی هستند و از حرکت راحت شما خودداری می کنند جمع کنید و گره ای ایجاد کنید تا پارچه لباس تان در اطراف کمر شما جمع گردد. در این سبک، شلوار های گشاد و بزرگتر از سایز تان مناسب تر هستند.

پیشنهاد می کنیم گره ای که ایجاد می کنید تنها از یک دور زدن ساده به وجود نیاید. بلکه آن را چندین بار گره زده و بپیچانید. این حرکت به طور خودکار برایتان کمر ایجاد می کند و تونیک شما را به راحتی به  یک سبک متفاوت تغییر می دهد. گره تونیک خود را در معرض دید قرار داده و یا اصلا می توانید آن را در زیر پیراهن خود محکم و مخفی کنید.

با بستن گره  به سمت راست و یا چپ هم می شود کمر پیراهن را بهتر و بیشتر نشان داد.

به ظاهر خود عمق ببخشید:

با اضافه کردن چند لایه لباس  می توانید به ظاهر خود عمق ببخشید. یک پیراهن بلند یا حتی یک جلیقه کوتاه با پیراهن بلند خود بپوشید. اضافه کردن یک ژاکت زنانه به این ترکیب هم می تواند به این موضوع کمک کند. در هرحال منظور ما در این جا این است که ترکیب های مختلفی را می توانید امتحان کنید تا به سبک شخصی خودتان برسید.

حتی برای ایجاد ظاهری مردانه تر میتوانید یک کاپشن ورزشی کوتاه تر با کفش های ساق دار و شلوار زنانه استرچ، هماهنگ کنید.

از مزیت های پوشیدن لباس ها به صورت چند لایه می توان به استفاده طولانی تر از تونیک زنانه اشاره کرد. در این حالت دیگر می توان از یک تونیک در همه فصل های سال استفاده کرد.

بیرون آمدن یک شانه از یقه لباس:

نمی توان این موضوع را که یک شانه خود را می توانید از یقه تونیک زنانه بیرون آورید، به تمامی استایل های روزمره خود تطبیق دهید، اما می توانید آن را به سادگی در مهمانی های دوستانه و غیر رسمی خود امتحان کنید. در این حالت به سادگی آستین پیراهن بند خود را بکشید تا از یک طرف شانه شما خارج شود. به این ترتیب در یک کلاس ورزشی مانند کلاس رقص و یا یوگا با ایجاد ظاهری متفاوت از داشتن یک لباس راحت هم لذت ببرید.