مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

کیف مردانه

امروزه کیف مردانه به عنصری کلیدی و مهم در کمد لباس مردانه تبدیل شده است. یک کیف مردانه  خوب و شیک می تواند به ظاهر شما امتیازات ویژه ای ببخشد و استایل شما را تغییر دهد. نقش اصلی این اکسسوری مردانه کمک به حمل وسایل و ابزار های مورد نیاز هر آقا است اما در دنیای کنونی مد و پوشاک دیگر تنها نمی توان از یک کیف مردانه این انتظار را داشت که وسایل ما را در خود جای دهد. بلکه کیف مردانه ها متناسب با استایل و ظاهر شما انتخاب می شوند و می توانند چیزی را به شما اضافه کنند که به آسانی به دست نمی آید.

انواع مدل های کیف مردانه:

در ادامه به پنج مدل از محبوب ترین نمونه های کیف مردانه و کاربرد هر کدام از آن ها می پردازیم:

1 .کیف مردانه مدارک:

این کیف ها برای یک مدت طولانی است که مورد استفاده قرار می گیرند و در واقع هیچ گاه قدیمی نمی شوند. با این حال نمونه های امروزی آن ها تغییراتی چشم گیر با نمونه های قبلی آن داشته است. به عنوان مثال کیف مردانه دستی امروزی به نسبت گذشته کوچک تر، سبک تر و از موادی ساخته شده است که نرم تر هستند.

استفاده از کیف های دستی به منزله اضافه کردن تعدادی جیب به لباس های شماست. جیب هایی که ساماندهی آن ها به مراتب آسان تر از جیب های معمولی لباس هایتان است.

اگر می خواهید به استایل خود یک تمایز ویژه اضافه کنید، بهتر است یک کیف دستی را به رنگی متفاوت با لباس اصلی خود، در دست بگیرید. در ضمن تناسب رنگی میان کیف مردانه و کفش مردانه مدتی است که دیگر رعایت نمی شود پس بهتر است از کیف دستی هایی به رنگ های خاص چون زرد، قرمز و سبز  یا آبی با خیال راحت استفاده کنید. حتی برای آن که بتوانید رشد چشمگیر تری داشته باشید، بهتر است از مدل های دستساز آن نظیر آنچه در بخش مد و هنر های دستی مردانه یافت می شود استفاده کنید.

2 .کیف مردانه دستی بند دار:

نکته اصلی در رویکرد کلی به این کیف مردانه، جای دادن آن در استایل کلاسیک است. اما نه به آن اندازه کلاسیک که بتوان از آن در محیط های رسمی و اداری استفاده کرد. طراحی ابتدایی این کیف ها مربوط به استایل کلاسیک است اما همین که بند بلند به آن اضافه می شود، امروزی تر شده و کمی از سبک کلاسیک فاصله می گیرد.

این اکسسوری مردانه را می توانید با لباس های نیمه رسمی که می خواهید در سر کار بپوشید، به دست بگیرید. این کیف به نوعی احساسی مردانه را با خود به همراه داشته و می تواند در سبک هنری نیز جای بگیرد.

اگر با این کیف ( Bag ) لباس های کژوال و نیمه رسمی بر تن کنید احساس بهتری خواهید داشت تا آن که بخواهید حتما سبک کلاسیک را در انتخاب و پوشش لباس های خود رعایت کرده باشید.

3 .کیف مردانه پستچی:

کیف های پستچی در واقع از نمونه کیف های یک نامه رسان اداره پست الهام گرفته شده اند. این کیف ها یک قسمت نرم و بزگ برای جای گرفتن وسایل شما در خود داشته و یک بند بلند هم به آن وصل شده است تا به راحتی بر روی شانه شما قرار بگیرد. شکا می توانید با رد کردن سر و یک دست خود از بند این کیف مردانه ، بند آن را به حالت اریب بر روی سینه و پشت خود نگه دارید.

کیف مردانه پستچی یکی از محبوب ترین مدل های کیف مردانه است. از آن جایی که سبک و راحت هستند و می توان به خاطر سایز بزرگی که دارد وسایل بیشتری را در آن جای داد. همچنین بند بلند و پهن آن به حمل راحت تر این کیف ها کمک می کند.

این کیف ها را می توانید با استایل دانشجویی، در هنگام مسافرت و زمان هایی که نمی خواهید چندان رسمی باشید، به دست بگیرید. برای حفظ ظاهر کلاسیک خود می توانید نمونه های چرمی این کیف مردانه ها را تهیه کنید. با این حال نمونه های ساخته شده از پارچه های کتان زیبایی بیشتری داشته و می تواند در ایجاد یک استایل نیمه رسمی بسیار تاثیر گذار باشد.

4 .کیف مردانه ورزشی:

این کیف ها نمونه های سبک تری از ساک دستی های قدیمی هستند. نام این کیف مردانه ها از آن جایی ” کیف ورزشی ” است که شما می توانید در هنگام رفتن به باشگاه و یا انجام تمرینات ورزشی خود، وسایل مورد نیاز خود را با این کیف ها حمل کنید.

با این وجود شما می توانید در هنگام سفر و یا انجام برخی ماموریت های شغلی از این کیف ها استفاده کنید.

امروزه نمونه هایی مشابه کیف های ورزشی اما با حجمی کمتر به بازار آمده است که می توان آن را در زمره کیف های کلاسیک دانست. زیرا این کیف ها الهام گرفته از کیف های نظامیان و ارتشیان دانست که وسایل خود را با آن حمل می کرده اند. بنابراین پوشیدن کت و شلوار و یا دیگر لباس های سبک کلاسیک در حالی که یک نمونه از این کیف ها را به دست گرفته اید بلامانع است.

5 .کوله پشتی های مردانه:

نمونه های کوله پشتی مردانه دیگر تنها کیف هایی برای حمل کتاب و دفتر در مدرسه و دانشگاه نیستند. در واقع تاکنون این کیف ها دستخوش تغییرات زیادی شده و امروزه به یک اکسسوری ضروری تبدیل شده اند.

کوله پشتی ها در استایل های نیمه رسمی و یا غیر رسمی ظاهر می شوند و در عین حال کاربردی و بی دردسر به نظر می آیند. نمونه های چرمی آن نیز اگر در جای خود به درستی استفاده شوند، می توانند شیک و مجلل به نظر برسند.

اگر می خواهید از یک کوله پشتی استفاده کنید، بهتر است بدانید که انداختن هر دو بند آن در یک زمان می تواند تاثیر زیادی در پایین نشان دادن سن شما داشته باشد. پس سعی کنید با انداختن یک بند کوله پشتی ها بر روی یک شانه خود، معقول تر به نظر بیایید.

برخی از شیک ترین و زیباترین نمونه های کوله پشتی، از موادی ساخته شده اند که کلفت، ضخیم و سنگین هستند. از داشتن این کوله پشتی ها در مصارف روزانه و به جای کیف مردانه دستی و یا پستچی، جدا خودداری کنید.

کوله پشتی ها اگر به درستی مورد استفاده قرار نگیرند و یا خیلی سنگین باشند، می توانند صدماتی جدی به ستون فقرات و گردن شما وارد کنند.

امیدواریم این مقاله دیبامد توانسته باشد برایتان مفید واقع شود.