مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت مردانه

هیچ کمد لباس مردانه ای را نمی توانید خالی از تیشرت مردانه بیابید. این لباس جادویی همیشه و در همه فصول می تواند کارایی داشته باشد.

لباس مردانه ای که در ابتدا به عنوان لباس زیر آقایان مورد استفاده قرار می گرفت و سپس به عنوان یک لباس کار شناخته شد، در سال های ابتدایی قرن بیستم میلادی، به یک سبک و استایل معنادار تبدیل شد و دیگر به این آسانی ها فراموش شدنی نیست.

راز موفقیت این اعجوبه دنیای لباس ها، تطبیق پذیری بالای آن با روندهای مختلف مد و فشن است. اگر کمی دقت کنید در می یابید که تیشرت مردانه تنها لباسی است که در هر مناسبت می توان آن را در زیر پیراهن، با کت و شلوار و یا در سالن ورزشی، در کنار دریا و یا حتی در خانه و به عنوان لباس راحتی بر تن کرد.

با آمدن راه حل هایی درباره استفاده بهینه از لباس ها و همچنین ری دیزان آن ها می توان گفت تیشرت مردانه تنها لباسی است که می توان با آن الگوهای بسیار زیادی را امتحان کرد تا عمر استفاده از این لباس را افزایش داد.

در کنار همه مدل های متنوعی که در سایت دیبامد برایتان تهیه کرده ایم، می توانید با خواندن این مقاله به نکاتی در جهت انتخاب بهتر و صحیح تیشرت مردانه پی ببرید.

چگونه تیشرت مردانه مناسبی داشته باشم؟

یک تیشرت مردانه نامتناسب را می توان به راحتی در هنگام استفاده و زمانی که برتن فرد نشسته است تشخیص داد. اینکه در قسمتهایی از بالاتنه کاملا تنگ و چسبان است یا به طور ناخواسته در جاهایی، پارچه های جمع شده ای روی بالاتنه شما قرار گرفته است به این وضعیت بد، دوخت نامناسب درزها را هم اضافه کنید. در این حالت شبیه مردی می شوید که شکست خورده و تسلیم شده است.

یک تی شرت مردانه خوب و متناسب، بر قسمت هایی از اندامتان که به آن افتخار می کنید، تاکید بیشتری می کند بدون اینکه تعادل در ظاهر شما را بر هم بزند. پس قبل از خرید یک تی شرت، به آن قسمت هایی از بالاتنه خود که می خواهید برای نمایش بیشترشان تاکید کنید، دقت کنید به عنوان مثال:

در قسمت بازوها:

چه آستین تی شرت شما بلند بود و چه کوتاه، اگر بازوهای درشتی دارید، به اندازه بودن و کمی چسبان بودن آستین های تیشرت مردانه خود دقت کنید.

در قسمت شانه ها:

شاید شما شانه های پهن تری داشته باشید. پس تی شرتی را انتخاب کنید که در این قسمت برای شما کمی راحت بوده و به جریان هوا کمک کند. زیرا تی شرتی که در این قسمت خیلی تنگ باشد، علاوه بر سخت تر کردن انعطاف شما، تنفس شما را هم دچار اختلال خواهد کرد.

در قسمت کمر:

اگر کمر شما به نسبت قفسه سینه باریک تر است، از تی شرت هایی استفاده کنید که در قسمت بغل چاک دارنداین موضوع برای آن دسته از آقایانی که شکم برآمده تری هم دارند، صدق می کند.

باز هم تا زمانی که از اندام خود اطمینان ندارید، می توانید از تی شرت های مردانه ای که تناسب کلاسیک و متعارف در آن ها رعایت شده است استفاده کنید.

اندازه معمول تیشرت چقدر است؟

انتهای یک تیشرت مردانه کلاسیک باید در قسمت بالای باسن شما قرار بگیرد. بهاین ترتیب به راحتی و با خیال راحت می توانید دست های خود را به بالا حرکت دهید.

آستین های تی شرت نباید آن قدر کوتاه باشند که بیش از نیمی از بازوی شما را عریان کند. بهتر است از نظر تنگ بودن کمی به پوست نزدیک بوده ولی چسبان و تنگ نباشد.

یک تیشرت مردانه متناسب هیچ گاه برای شما محدودیت حرکتی ایجاد نمی کند. شما به راحتی می توانید حرکت کرده و احساس خوبی داشته باشید.

درقسمت سرشانه نیز، باید آستین ها در انتهای شانه متصل شده باشند، این موضوع برای تی شرت های اورسایز نیز درست است.

چه رنگ هایی برای تیشرت مردانه مناسب است؟

رنگ های خنثی:

اگر زمان زیادی ، برای انتخاب رنگ های لباس خود ندارید، رنگ های خنثی می توانند برای شما مناشب باشند. زیرا به همه رنگ های پوست و همه استایل ها می آیند. این رنگ ها عبارتند از سیاه، سفید، خاکستری و سورمه ای. عموما تیشرت های سنتی که در بخش مد و هنر های دستی مردانه دیده می شوند به این رنگ ها هستند.

تی شرت های مردانه ای که به رنگ خنثی هستند، به عنوان تی شرت های پایه ای برای ایجاد یک استایل مردانه شناخته می شوند.

در واقع خودشان به تنهایی نمی توانند ویژگی متمایزی را در استایل شما معرفی کنند.

رنگ سفید:

برای یک استایل راحت و بی دغدغه که در زیر بیان می کنیم هیچ رنگی بهتر از سفید برای تیشرت مردانه نیست.

شلوار جین + کفش آل استار

رنگ خاکستری:

این رنگ برای تیشرت مردانه چندان مناسب نیست. نمونه های تیشرت ( T-shirt ) که از جنس ملانژ هستند عموما به رنگ خاکستری هستند. این رنگ بر اثر بافت نهایی پارچه تی شرت به وجود می آید .

تیشرت های خاکستری با اینکه می توانند عیوب اندام شما در ظاهر را برطرف کنند اما عرق بدن را به صورت واضح تری نسبت به دیگر رنگ های خنثی نشان می دهد.

رنگ مشکی:

این رنگ بیشترین طرفدار را در میان طراحان لباس داشته است. با آن که جایگزین قوی و عصیانگرانه ای برای تی شرت های سفید مردانه در استایل های کلاسیک و یا مینیمال است، اما تی شرت های مشکی به سرعت در شستشو آسیب دیده و همچنین در هوای گرم اصلا پیشنهاد نمی شود.

رنگ سورمه ای:

اگر کمی به دنبال تنوع هستید، می توانید ازیک تیشرت سورمه ای استفاده کنید. نگران نباشید همان کاربرد تیشرت مردانه به رنگ مشکی را دارد، اما به دلیل سورمه ای بودنش عمق بیشتری ایجاد می کند.

تیشرت سورمه ای یکی از انتخاب های خوب برای ترکیب با شلوار مردانه های جین است .

تیشرت مردانه رنگی:

درست است که تی شرت های مردانه با رنگ های خنثی، می توانند آرامش بخش و یا مکمل خوبی برای دیگر لباس های شما باشند، اما گاهی برای تزریق انرژی به ظاهر خود از پوشیدن تیشرت های رنگی غافل نشوید.

قاعده خاصی برای انتخاب رنگ تی شرت وجود ندارد اما بهترین راه برای آسان تر شده انتخاب در میان گزینه های موجود می توانید از میان انواع مختلف رنگ ها آن رنگی را انتخاب کنید که در کنار پوست بدن شما تناسب بهتری را ایجاد می کند.

شکل یقه تیشرت ها و کاربرد هرکدام از آن ها:

در هنگام انتخاب تی شرت ها آن ها که حرفه ای تر هستند به خوبی می دانند که یقه تیشرت مردانه می تواند نقش زیادی در نشان دادن تناسب اندام شما داشته باشد. در تی شرت های کلاسیک مردانه، عموما یقه ها به گردن فرد می چسبد.

یقه های V که به یقه هفت هم شهرت دارند، اگر در یک تیشرت مردانه می تواند به آن دسته از آقایانی که قد کوتاه تری دارند، توهم قد بلندتری بدهد و همچنین آن هایی که گردن های لاغر و کشیده تری دارند را متناسب نشان بدهد.

در هر حال این یقه ها برای کسانی که صورتی گرد دارند مناسب تر بوده و برای آقایانی که شانه های پهن تری دارند، تناسب بیشتری را ایجاد می کند.

بهترین پارچه برای تیشرت مردانه کدام است؟

اصولا آقایان لباس هایی را که با پارچه های ضخیم تر و سنگین تر ساخته شده باشد، را با کیفیت بالاتری می دانند. گویی کیفیت یک لباس مردانه با وزن آن ارتباط مستقیمی دارد.

این موضوع برای تیشرت مردانه درست نیست. در واقع باید تی شرت را به عنوان پوست دوم خود تصور کنید.

تی شرت های پنبه ای را هم که می توانید نمونه هایی از آن را در دیبامد بیابید، بهترین نمونه های تیشرت مردانه به حساب می آیند. این پارچه ها از الیاف طبیعی ساخته شده و علاوه بر احساس راحتی سبک بوده و انعطاف خوبی هم دارند.

پارچه هایی که از مخلوط پنبه با دیگر مواد مصنوعی به دست می آیند هم، گزینه های خوبی هستند. مقدار مواد پلی استری که در پارچه های تیشرت به کار می رود، در حفظ شکل تی شرت ها موثر است.

برندهای مختلف تیشرت مردانه عموما به پارچه های تنسل توجه می کنند. این پارچه ها خنک بوده و به دلیل استفاده از ویسکوز جذابیت بیشتری هم در نمونه تمام شده ایجاد می کنند.

تیشرت های مقرون به صرفه:

این نکته را به خاطر داشته باشید، که بهای بالای یک تیشرت مردانه به معنای کیفیت بالای آن نیست.

اگر تی شرت و کفش مردانه ورزشی جزئی از لباس های روزمره شماست، پس سعی کنید با تهیه گزینه های مقرون به صرفه که کیفیت خوبی هم دارند، در هزینه های خود صرفه جویی کنید.