مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز مردانه

یک بلوز مردانه، یک لباس مردانه عالی و نیمه رسمی است و می توان آن را با مدل های مختلف شلوار مردانه ست کرد. در یک کلمه انعطاف پذیری بالای این لباس است که باعث تداوم استفاده از آن شده است. با یک شلوار جین و یک پیراهن مردانه که یقه اش از زیر بلوز بیرون آمده است، می توانید یک استایل پرطرفدار و کلاسیک کژوال را برای خود دست و پا کنید. قسمت جالب این موضوع هم این جاست که این استایل تنها برای آقایان جذاب است.

با این همه بلوز های مردانه در یک سبک و سیاق طراحی نمی شوند و شما می توانید بر اساس کاربردی که مد نظر دارید، یک نمونه بلوز مردانه را از میان بلوز های مردانه dibamod انتخاب کنید.

انواع مدل های بلوز مردانه و کاربرد هرکدام از آن ها:

بلوز مردانه یقه هفت:

این مدل از یقه را که به آن یقه V شکل هم گفته می شودف اگر برای برو روی بلوز شما سوار شده باشد، می تواند به راحتی به یقه پیراهنی که در زیر بلوز خود می پوشید امکان دیده شدن بدهد. همچنین هنگامی که می خواهید از کراوات هم استفاده کنید، بلوز مردانه یقه هفت می تواند به نمایش بهتر کراوات شما کمک کند.

در واقع بلوز های یقه هفت استاندارد های پیراهن شما را تکمیل می کنند و چه چیزی از این بهتر که در آن احساس گرمای بیشتری هم خواهید داشت.

در ضمن این مدل بلوز مردانه رسمیت بیشتری داشته و می تواند یک لباس مناسب هنگام ملاقات با مشتریان و همکاران شما بوده تا تصویری حرفه ای تر را برای شما به ارمغان بیاورد.

بلوز های یقه گرد:

این بلوز ها در مواقعی به درد می خورند که نمی خواهید یک پیراهن مردانه را قبل از پوشیدن بلوز بر تن کنید. و یا اگر این کار را انجام دادید، چندان تمایلی به نشان دادن یقه آن پیراهن ندارید. در هر حال اگر قصد بستن کراوات را ندارید، این نمونه از بلوز مردانه می تواند یقه مرتب تری را برایتان در محیط های رسمی ایجاد کند.

بلوز کش باف پشمی:

بلوز کش باف، بلوز روشنفکران و یا اساتید دانشگاهی است. چرا؟ چون همین موضوع را در ذهن اطرافیان شما تداعی می کند. البته این موضوع چندان هم بی ربط نیست. زیرا در ابتدای دوره ظهور خود، بلوزی بود که قاضیان آن را زیر شنل خود بر تن می کردند.

این بلوز های جلو باز،درست مثل کاپشن مردانه دکمه ها و زیپی در جلوی بلوز و در امتداد لبه های آن دارند. شما می توانید این بلوز را به صورت باز و یا بسته بپوشید. بهترین حالت برای اینکه لاغر تر به نظر برسید، این است که جلوی آن را ببندید تا کمی در قسمت کمر موج دار بایستد.

بلوز های کش باف سه فصل بوده و شما می توانید این بلوز مردانه در همه طول سال به جز تابستان بپوشید. این بلوز ها به راحتی با یک شلوار جین، کراوات و یک پیراهن ست می شوند. عموما بلوز های کش باف با یقه آرشال بیشتر از نمونه های دیگر بلوز های کش باف جلب توجه می کنند. پس شما می توانید بر اساس هدفی که دارید هر کدام را که بیشتر می پسندید انتخاب کنید.

نمونه های با کیفیت و جذاب این مدل از بلوز ها، که به صورت دستباف تهیه شده اند در بخش مد و هنرهای دستی مردانه قابل رؤیت هستند.

بلوز کابلی:

این بلوز مردانه کابل یک انتخاب عالی برای اسکی و زمستان های سخت است. جنس این بلوز ها ضخیم تر بوده و در قسمت یقه نیز تقویت شده است. به دلیل ضخیم بودن نخ آن و همچنین دوخت سفت تر، بسیار با دوام هستند.

بلوز سه دکمه:

این بلوزهای مردانه که در سمت یقه دکمه می خورند به دهه 90 میلادی برمی گردند. تنها مشکل این بلوز در از بین بردن ظاهر هوشمندانه ای است که می توانید با پوشیدن هر بلوز دیگر ای است که به دست می آوردید. طراحی کلی این بلوز در واقع اسپرت بوده و می توانید آن را فضاهای آزاد بپوشید. شما می توانید این بلوز را با شلوار جین و کتان ست کنید.

بلوز های جزیره:

آیا بلوز هایی را با طرح های سنتی که به صورت افقی روی آن قرار گرفته اند، به خاطر دارید؟ این بلوز ها را که عموما در رنگ های روشن هم تولید می شوند به بلوز های جزیره ای شناخته می شوند. در واقع این بلوز ها نام خود را از زادگاهشان یعنی جزیره اسکاتلند برگرفته اند.

نمونه هایی از بلوز مردانه جزیره را که امروزه در فروشگاه ها خواهید یافت سبک تر و شیک تر هستند. شما می توانید با پوشیدن یک شلوار جین، به همراه این بلوز ها یک استایل زیبای پاییزه و زمستانی را داشته باشید.

بلوز هایی با یقه های برگشته:

این بلوز های مردانه شباهت زیادی به پیراهن های مردانه دارند. از خصوصیات آن می توان به تغییر توجه از چهره شما به بلوزتان را به شمار آورد. نحوه انتخاب رنگ و لباس های دیگری که به همراه آن می پوشید، می تواند تاثیر زیادی در شیک و کاربردی بودن این لباس داشته باشد.

بلوز های مردانه یقه اسکی:

اگر در آب و هوای بسیار سردی هسیتد، این بلوز ها می تواند نجات دهنده شما باشد. طول یقه این بلوز مردانه به گونه ها و یا لب های شما می رسد تا بتوانید وضعیت آب و هوایی که در آن قرار گرفته اید را تحمل کنید. این ژاکت ها به دلیل نازکی می توانند گزینه های خوبی برای زیر پالتو ها و کت های شما باشند.

قوانین طلایی در انتخاب بلوز مردانه:

  • به اندازه بلوز دقت کنید: زمانی که برای اولین بار می خواهید یک بلوز را انتخاب کنید، دقت کنید که اگر در ابتدا کمی تنگ تر از چیزی است که شما در ذهن دارید، نگران نشوید زیرا به مرور زمان که آن را می پوشید تا همه اندازه های تا حداقل تا یک سانتی منتر افزایش سایز خواهد داشت. اما این تنگی نباید آن چنان زیاد باشد که برایتان احساس ناراحتی ایجاد کند.شما باید در قسمت بازوها و سرشانه خود احساس راحتی داشته باشید.
  • مچی های سالم: به سر آستین های خود دقت کنید که یک بلوز مردانه خوب، باید در انتهای آستین هایش نوارهایی کشباف و سالم داشته باشد. اگر آستین های خود را بالاتر از مچ کشیده اید، به خاطر وجود این نوارهای سر آستین، باید آستین شما بر روی ساعد یا بازویتان، محکم قرار گرفته و پایین تر نیایند. به این ترتیب شما صد در صد احساس راحتی خواهید داشت.
  • یک بلوز ( blouse ) مقرون به صرفه را تهیه کنید: همواره به این مسئله دقت کنید که معمولا بلوز های پنبه ای قیمتی پایین تر و بلوز های پشمی قیمت بالایی نیسب به دیگر نمونه های بلوز مردانه دارند. اما همواره بهای اندک یک لباس به معنای مقرون به صرفه بودن آن نیست. کیفیت بالا همیشه مقرون به صرفه تر است. زیرا می تواند در گذر زمان از هدر رفت وقت و سرمایه شما پیشگیری کند.
  • رنگ بلوز: رنگ بلوز ها می تواند در نگاه اول بسیار در ذهن اطرافیانتان تاثیر بگذارد. رنگ بلوز خود را بر اساس هدف خود انتخاب کنید. به عنوان مثال شما نمی توانید یک بلوز مردانه با رنگ روشن را در هر مناسبتی و هر جایی بر تن کنید.
  • هیچ گاه یک مدل بلوز را بر تن نکنید: تنوع مدل های بلوز می تواند علاوه بر عوض شدن حال و هوای کلی شما، با استفاده از هرکدام فقط چند بار در ماه با دوام بیشتر و به مدت طولانی تری در کمد لباستان قرار بگیرد.
  • در آخر همواره به این نکته دقت کنید که یک بلوز مردانه تنها برای پوشاندن شما در هوای پاییزیو یا زمستانی نیست. در هنگام انتخاب بلوز خود به این مسئله دقت کنید که این بلوز می تواند بهترین چیزی را که ممکن است ارائه دهد که آن همان شخصیت و سبک شما است.