اکسسوری مردانه (68)

بلوز مردانه (6)

پالتو مردانه (6)

پلیور مردانه (8)

پولوشرت مردانه (6)

پیراهن مردانه (6)

تیشرت مردانه (6)

جلیقه مردانه (6)

ژاکت مردانه (6)

شلوار مردانه (6)

شلوارک مردانه (6)

لباس مردانه

اصولا آقایان در انتخاب انوع لباس مردانه با سخت گیری کمتری نسب به خانم ها اقدام می کنند. اما این موضوع باعث نمی شود که فکر کنیم، مردان دیگر هیچ دقت و وسواسی در ست کردن لباس های خود و یا شیک به نظر رسیدن ندارند. در سال های اخیر دقت و توجه آقایان به اصول و تکنیک ها و قواعد ست کردن لباس ها بیشتر شده است. یکی از دلایل این موضوع گسترش تنوع و برند های لباس مردانه ( men clothes ) در چند ساله اخیر بوده است.

اگر شما هم جزو آن دسته از آقایانی هستید که می خواهند کمی اصول مد و فشن را در استایل های شخصی خود رعایت کنند، تا پایان این مقاله دیبامد همراه ما باشید تا باهم هفت نکته مهم در استایل  محبوب آقایان را بررسی کنیم.

لباس مردانه

1. در انتخاب لباس مردانه به ترندها توجه کنید:

درست است که استفاده از یک نوع استایل مد شده به سلیقه و گرایشات جمعی افراد جامعه به آن استایل مربوط می شود، اما اکثریت قریب به اتفاق رویدادها و روند های مد و فشن، از جایی در شرکت های بازاریابی مد سرچشمه می گیرند.

بسیاری از این شرکت ها با استفاده از تبلیغات خود به صورت غیر مستقیم در سریال ها و فیلم های سینمایی، سعی در معرفی و تاثیرگذاری لباس های مد شده دارند. بنابراین با کمی دقت در فیلم هایی که تماشا می کنید، می توانید با روند مد و ترند های معرفی شده آشنایی پیدا کنید.

استفاده از مجلات مد و سایر رسانه ها بسته به انتخاب و راحتی خود شماست. امروزه یک کانال معتبر مد و فشن در تلگرام یا یک پیج تحلیل گر مد و استایل می تواند به شما در شناسایی لباس های مد شده یاری کند.

2. برای شیک بودن لباس مردانه، به فرم بدنی خود توجه کنید:

درست است که شما با هر اندامی زیبا هستید. هیچ چیزی منکر تبلیغات منفی و سوء علیه یک عده و همچنین طرفداری از یک مدل اندام خاص نیست. با این حال چه کسی می تواند منکر این مسئله بشود که برای ایستایی بهتر لباس ها باید به فرم بدنی خود دقت کنید.

بدون در نظر گرفتن اندام های مانکن ها و یا بازیگران هالیوودی، و تنها با توجه به معیار های سلامتی و راحتی خود، فرم بدنی خود را شناسایی کرده و از آن دسته از لباس مردانه هایی استفاده کنید که می توانند با اندام شما تناسب برقرار کنند. به عنوان مثال یک فرد لاغر اندام نمی تواند یک کت کمر کرستی را با دو چاک در بغل های آن بپوشد بلکه نیاز به یک کت راسته و با انحنای کم در قسمت کمر دارد.

همیشه این نکته را بدانید که زیبایی بعد از خوب لباس پوشیدن و سلامتی به دست می آید.

3. انتخاب لباس مردانه متناسب با شخصیت درونی:

اگر می خواهید کاریزما داشته باشید نمی توانید تنها آن را با پیروی کردن از مد روز به دست آورید. مردم آن قدر باهوش هستند که بتوانند خود واقعی شما را قضاوت کنند.

با رعایت نکات بصری در ظاهر لباس های خود همواره به دنیال استایل هایی باشید که به شخصیت درونی شما نزدیک تر باشد. این نکته تنها مخصوص آقایان در هنگام انتخاب لباس مردانه نیست. بلکه خانم ها هم باید به این نکته در انتخاب لباس زنانه دقت داشته باشند. امروزه شما می توانید با انداختن نگاهی به مد و هنرهای دستی مردانه نیز با آثاری خلاقانه روبرو شوید که به خوبی می توانند مطابق با شخصیت شما انعطاف پذیری لازم را داشته باشند.

انتخاب لباس مردانه با توجه به شخصیت درونی

به عنوان مثال فردی که یک شلوار مردانه از جنس لی می پوشد و آن را با یک تی شرت قدیمی ست می کند، اما در رفتار بسایر ملاحظه گر و وسواسی است نمی تواند به اطرافیان خود ثابت کند که : ” من به آنچه دیگران در مورد من فکر می کنند اهمیتی نمی دهم.”

4. به ظاهر لباس مردانه خود اهمیت دهید:

همه ما دوست داریم بر اساس خوبی های خود پاداش می گیریم. اگر شما با لباس هایی که می پوشید سعی در بیان این نکته دارید که فردی بیخیال و آزاد هستید، نباید منتظر اعتماد و گسترش روابط جدی خود با دیگران باشید. پیام های غیر مستقیمی که از ظاهر شما به اطرافیان منتقل می شود، تاثیر گذار نبوده و نمی تواند نظر آن ها را نسبت به شما جلب کند.

پس همواره با لباس هایی آراسته و استایلی معقول در انظار عمومی حضور پیدا کنید. و این را بدانید که لباس همواره مسئله ای مهم است. زیرا فرصتی برای شما در جهت معرفی تان بدون گفتن یک کلمه است.

5. با داشتن لباس مردانه مناسب در وقت خود صرفه جویی کنید:

آقایانی که تمایل به شیک پوشیدن دارند عموما به تعویض و پر کردن کمد لباس خود علاقه بیشتری نشان می دهند. آن ها همواره لباس مردانه مناسبی را برای هر مناسبت داشته و زمان بسیار کمی را صرف انتخاب و پوشیدن لباس خود می کنند.

این یک موضوع جدی است و لطفا آن را جدی بگیرید. یک بار درسال هرچه را که در کمد خود دارید، با دقت بررسی کنید. آن دسته از لباس مردانه ای که مدت هاست مورد استفاده قرار نگرفته است را به هر حیله و راه حلی از کمد خود بیرون کنید. و با لباس های بهتر جایگزین کنید. زیرا مردی که لباس مناسبی ندارد وقت زیادی را صرف اماده شدن و انتخاب لباس خود می کند.

با داشتن اکسسوری مردانه مناسب هم می توانید به زمان خود اضافه کنید. به این ترتیب که در هنگام آماده شدن با داشتن اکسسوری های مناسب می دانید که دیگر یک لباس را چگونه متفاوت و زیبا تر نمایش دهید.کلیشه های سایز بندی لباس مردانه را جدی نگیرید.

سال هاست که شما فکر می کرده اید پیراهن مردانه با سایز لارج مناسب شماست اما در هنگام انتخاب آن در مغازه و یا به صورت آنلاین از سایت dibamod.ir متوجه شده اید که سایز ایکس لارج برایتان مناسب است. نگران نباشید شما اضافه وزن نداشته اید.

سایز های تجاری در مارک ها و برند های مختلف مانند هم دیگر نیستند.

این موضوع به دلیل آن است که شرکت های تجاری مد تنها به چند سایز کلی ومهم توجه می کنند در حالی که افراد مختلف، اندام منحصر به فرد خود را دارند. همیشه بعد از تهیه لباس مردانه با یک خیاط در جهت رفع عیوب لباس خود مشورت کنید. این یک موضوع معمول برای لباس مردانه کژوال و راحت نیست. اما برای دیگر انواع لباس مردانه که رسمی و یا مجلسی هستند ضروری است.

7. برای داشتن استایل زیبا نیاز به هزینه زیادی نیست:

از خیلی از آقایان هنگامی که پرسیده می شود چرا به دنبال استایل های مناسب نیستند، می گویند دوست دارند اما فکر می کنند لباس مردانه خوب داشتن نیاز به صرف هزینه مالی زیادی دارد. این یک باور اشتباه است. شما با هزینه ای اندک هم می توانید برای خود استایل مناسبی ایجاد کنید.

روش های زیادی برای صرف هزینه اندک وجود دارد: فروش لباس های قدیمی تان، خرید از بازارهای پوشاک دست دوم، مراجعه به یک خیاط شخصی در مورد برخی از لباس های پر کاربردتان و در نهایت تهیه لباس های مردانه با کیفیت بالاتر می تواند به شما کمک کند.