مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژاکت دخترانه

ژاکت دخترانه از نمونه های لباس دخترانه ای است که به راحتی پیدا می شود. وقتی روزهای گرم تابستانی آرام آرام به پایان می رسند و همه فروشگاه های پوشاک شروع به موجودی لباس های پاییز و زمستان می کنند. شما با کمی دقت در انتخاب طرح ها و مدل های ژاکت دخترانه می توانید به نمونه های مقرون به صرفه و با کیفیتی از این لباس بچه گانه دست پیدا کنید. کافی است تا اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهید.

بهترین زمان برای تهیه ژاکت دخترانه:

قبل از آن که بخواهید از طرح ها و مدل های ژاکت دخترانه اطلاع پیدا کنید، همواره این نکته لازم به ذکر است که کلید اصلی در انتخاب ژاکت، پیدا کردن یک نمونه عالی و با کیفیت از آن است. همواره در ذهن ما اینباور نقش بسته است که پس از پایان فصل پاییز و یا زمستان می توانیم بهترین نمونه های ژاکت دخترانه را پیدا کنیم. این موضوع زمانی درست است که کالاهای یک فروشگاه به اتمام برسد. و آن ها بخواهند قفسه های خود را با لباس های تابستانی دخترانه پر کنند.

 اما این باور از آن جایی که می خواهید ژاکت  را برای دختر خردسال خود تهیه کنید و نه برای خودتان، مهم است که این ژاکت را در اندازه های سال بعدی که او قصد پوشیدن آن را دارد، تهیه نمایید. حدس اندازه های سال بعد فرزند شما تقریبا امری پیچیده و محال است. بسیاری از ما حتی از تغییر ذائقه و سلیقه کودک خود در آینده نیز اطلاعی نداریم.

ژاکت دخترانه یک لباس دخترانه سه فصل:

از آن جایی که اصولا ژاکت دخترانه یک لباس سه فصل  به حساب می آید و بسیاری از مادران در ابتدای فصل بهار نیز آن را برتن کودکان خود می پوشانند، بسیاری از طراحان لباس در سرتاسر دنیا نمونه های ژاکت دخترانه خود را در ابتدای فصل بهار به عموم عرضه و معرفی می نمایند. بنابراین بسیاری از شما ممکن است بتوانید تعدادی ژاکت در  مدل های جدید را در فصل بهار نیز پیدا کنید. اما از آن جایی که اندازه های آن را باید کمی بزرگتر از اندازه های فعلی دخترتان باشد، بهتر است از تهیه آن بصورت زود هنگام خودداری کنید.

توصیه ما برای تهیه ژاکت و هر لباس گرم دیگری که می خواهید آن را برای کودکان تهیه نمایید ، از همان ابتدای فصل پاییز است.

شما می توانید با بررسی جدید ترین مدل های ژاکت دخترانه ( jacket for girls ) که در سایت فروشگاهی دیبامد قرار گرفته است نیز به این مهم دست پیدا کنید.

انواع مدل های ژاکت دخترانه:

بررسی نمونه ای ژاکت دخترانه و سبک های گوناگون آن ها در ابتدای فصل سرما، می تواند ایده هایی را در ذهن شما برای تهیه مدل هایی از آن ها ایجاد کند.

بسته به این که در چه جایی زندگی می کنید، ممکن است یک ژاکت سبک و بهاری برای کودک تان حکم یک لباس گرم و کامل را داشته باشد و یا اینکه باید حتما یک ژاکت ضخیم و کلفت را برتن فرزند خود  نمایید تا از سرما خوردن او  پیشگیری کنید.

درست همانند تیشرت دخترانه شما نمونه های کاربردی بسیاری از ژاکت را پیدا خواهید کرد که می توانند برای هر مناسبت و مکانی مناسب باشند. به نمونه های بانمک و کاربردی ذکر شده در پایین نگاهی بندازید تا کمی دقت در میان آن ها آن مدلی را که بیشتر از همه برای دختر کوچک شما مناسب است، پیدا کنید.

ژاکت دخترانه به سبک کلاسیک:

در عین حال که می خواهید به مدل هایی از ژاکت دست پیدا کنید که با کیفیت هستند و به طرح های آن ها به گونه ای است که انگار از طرح های سطح بالاتری الهام گرفته شده اند، بهتر است مدل های کلاسیک ژاکت های دخترانه را نیز امتحان کنید.

سبک کلاسیک اصولا سبکی جمع و جور است و نمونه های امروزی آن کمی مینیمال و ساده است. اگر این مدل از ژاکت ها در نظرتان کمی کسالت بار و یکنواخت به نظر می رسند، می توانید آن ها را در رنگ های شاد و متنوعی که در بازار موجود هستند تهیه کنید.

یکی از مزیت های ژاکت در سبک کلاسیک آن است که هیچ گاه این مدل قدیمی نمی شود و شما در صورت تغییر اندازه های فرزندتان می توانید آن را به راحتی به شخصی دیگر ببخشید.

همچنین یکی از معروف ترین استایل هایی که می توانید با آن ها ایجاد کنید، طرز پوشیدن ژاکت پسرانه است. به این ترتیب که می توانید با کمک یک پیراهن دخترانه با یقه برگشته مردانه در زیر آن علاوه بر تغییر ظاهر دختر دلبندتان، او را گرم تر هم نگه دارید.

ژاکت دخترانه فانتزی:

اگر می خواهید فضای سرد و یکنواخت فصل زمستان را برای کودک خود با طراوت و گرم کنیدف بهتر است حداقل یک نمونه از این ژاکت را برای کودک خود تهیه نمایید. امروزه به دلیل پیشرفت صنعت پوشاک می توانید نمونه های بسیاری از ژاکت های فانتزی را پیدا کنید که شبیه به کاراکتر های مورد علاقه کودکان و یا حیوانات بامزه ای هستند که فرزندتان به تازگی اسامی آن ها را یاد گرفته است.

جتی می توانید این نمونه از ژاکت را با انواع مدل های کلاه و شال گردن دخترانه و با ست کنید.

ژاکت دخترانه با طرح های سنتی:

این نمونه از ژاکت ها برای اولین بار در یکی از جزایر شمالی بریتانیا تولید شد و به عنوان یک سبک رسمی سنتی برای ژاکت ها به ثبت رسید. طرح هایی از گوزن های شمالی، دانه های برف، خرس های قطبی و… که اغلب به رنگ سفید بر روی زمینه آبی روشن نقش بسته اند. شما می توانید این ژاکت ها را برای مراسم های سنتی فصل زمستان استفاده نمایید و با دیگر لباس های جین دخترانه هماهنگ کنید. عموما با این مدل از ژاکت ها می توانید از شلوار دخترانه و سرهمی دخترانه جنس جین هم استفاده کنید.

ژاکت دخترانه جلو بسته یا جلو باز:

بسیاری از والدین از اینکه یک ژاکت جلو باز را برای دختر خود تهیه نمایند واهمه دارند. آن ها بر این اعتقاد هستند که ممکن است این ژاکت ها تمام زحمت آن ها را برای گرم نگه داشتن کودک از بین ببرد. این درحالی است که بسیاری از متخصصین پوشیدن لباس را بصورت لایه ای در فصل زمستان را برای کودکان توصیه می کنند. زیرا بسته به شرایط محیطی وقتی که کودک تمایل به بازی کردن دارد، اگر در محیطی بسته باشد قطعا کم کردن لایه های بیرونی لباس او می تواند به تعادل دمایی بدن او کمک کند.

اما این موضوع نباید از اهمیت ژاکت دخترانه جلو بسته بکاهد. زیرا این ژآکت ها هم در روز های بسیار سرد زمستانی در زیر یک پالتو دخترانه، درست همانند کلاه دخترانه گرم، ضروری و اجتناب ناپذیرند. تنها نکته ای که باید در هنگام تهیه این مدل از ژاکت به آن توجه کنید این است که یقه آن به گونه ای باشد که به راحتی از روی سر کودک عبور کند و مارک یا زایده ای در قسمت گردن نداشته باشد تا به پوست کودک آسیب برساند.