مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پولیور دخترانه

در اواخر پاییز و با شروع فصل سرما، پولیور دخترانه می تواند از نگرانی شما برای گرم نگه داشتن فرزند دلبندتان بکاهد. این لباس راحت و کاربردی با طرح ها و رنگ های متنوعی که دارد فرصتی مناسب را برای شما و دختر بچه ها ایجاد می کند. با آن که ممکن است شما تمایل بیشتری به تهیه یک پلیور ساده و بلند را برای دخترتان داشته باشید، اما تم های زمستانی این لباس دخترانه مثل طرح های کریسمس، آدم برفی، پنگوئن و سایر حیوانات زمستانی و … می توانند فصلی سرگرم کننده را برای کودکان به وجود آورند.

پولیور دخترانه یک لباس کاملا مناسب برای دورهمی ها و مهمانی ها به حساب می آید.

پولیور دخترانه لباس مخصوص فصل سرما:

همانطور که در حال آماده شدن برای شروع فصل زمستان هستید، ممکن است برای کمد لباس دختر خود نیز تغییراتی را در ذهن داشته باشید. از جمله جمع آوری لباس هایی که در روزهای گذشته مناسب بوده اند و باز کردن لباس های گرم و زمستانی. یکی از این لباس های گرم پرطرفدار پولیور دخترانه است.  البته در این صورت می توانید با دیبامد مدل ها و طرح های جدیدی را نیز امتحان کنید.

اگر فرزند شما هیچ تمایلی به پوشیدن پولیور های ساده و بلند نشان نمی دهد، بهتر است او را به پوشیدن پولیور دخترانه با نقوش فانتزی و رنگارنگ تشویق کنید. یا آن را با یک پلیور زنانه بر تن مادر و یا پلیور مردانه بر تن پدرش ست نمایید. با این کار علاوه بر خوشحال نگه داشتن او در تمام فصل زمستان، از اینکه توانسته اید جلوی سرماخوردگی او را هم بگیرید، خرسند خواهید بود.

با کمک تنوعی که در پولیور دخترانه های موجود در بازار دیده می شود می توانید حتی در روزهای سرد زمستانی هم از داشتن یک استایل زیبای دخترانه برای فرزند خود لذت ببرید. پلیوردخترانه ها به همراه جوراب دخترانه مناسب فصل اگر از نظر ظاهری هماهنگ شوند می توانند سبک زیبایی را به وجود آورند.

راهنمای تهیه پولیور دخترانه برای فصل سرما:

1 . دقت در اندازه های پولیور دخترانه:

اگر شما هم به جمع کسانی که از  تهیه لباس دخترانه به سبک اینترنتی لذت می برند، پیوسته اید می توانید از طریق سایت دیبامد به آخرین مدل های پولیور دخترانه دست پیدا کنید. تنها نکته ای که در هنگام تهیه لباس بچه گانه به صورت اینترنتی باید مد نظر قرار گیرد، اندازه های مورد نظر خودتان و مدلی که در سایت معرفی شده است می باشد. برای لباس دخترانه در نظر داشتن چهار پارامتر مهم است که باید آن ها را با جدول راهنمایی که برای هر محصول در انتهای پیج آمده است، مطابقت دهید. این اندازه ها شامل:

دور سینه

دور کمر

دور باسن

قد لباس

می باشند. آن ها را در جایی یادداشت کرده و در هنگام تهیه پولیور دخترانه مجددا بررسی نمایید.

2 .جنس پولیور دخترانه:

پولیور دخترانه معمولا از جنس پشمی، پلار و یا ترکیبی از پشم با دیگر مواد مصنوعی است. پلیور هایی که از پشم صد در صد تهیه شده اند، گرمای بیشتری را ایجاد می کنند. رطوبت بدن را بهتر جذب نموده اما کمی دیر تر خشک می شوند.

استحکام پولیور دخترانه هایی که از الیاف ترکیبی ساخته شده اند، بیشتر است و می توانید برای مواردی که کودک نیاز به تحرک بیشتری دارد، از این پلیور ها استفاده نمایید.

این مسئله را می توانید در انتخاب جنس مواردی چون شال گردن دخترانه و دستکش دخترانه نیز مد نظر قرار دهید.

3 .زیبایی و طراوت پولیور دخترانه:

قبل از تهیه پولیور دخترانه مانند سایر لباس های دیگری که می خواهید آن ها را برای کودک تهیه کنید، به یک تم و طرح مشترک یا به عبارت دیگر یک هماهنگی میان شلوار دخترانه و پلیور آن دقت کنید. این مسئله در روحیه و حس خوب فرزندتان، آن هم در روزهای خاکستری زمستانی نقش بسزائی خواهد داشت.

همچنین می توانید در روزهای بسیار سرد نیز به استفاده از پالتو دخترانه بر روی آن فکر کنید.

4 .پولیور دخترانه را درهنگام نیاز تهیه کنید:

اگر می خواهید کمی اقتصادی تر عمل کنید، بهتر است در اواخر فصل سرما و با شروع بهار برای تهیه لباس زمستانی دخترانه اقدام نمایید. در این شرایط بسیاری از فروشنده ها اقدام به کاهش بهای محصولات خود کرده اند. اما نکته ای که در اینجا می خواهیم به آن اشاره کنیم، این است که از این روش برای پولیور دخترانه استفاده نکنید. زیرا به خاطر رشد کودکان در این سنین نمی توانید لباسی را متناسب با اندازه های واقعی آن ها در سال بعد پیدا کنید.

این روش بیشتر می تواند برای تهیه جوراب ، کلاه دخترانه که ( البته می توانید به جای آن از روسری دخترانه نیز استفاده کنید ) و اکسسوری دخترانه هایی از این قبیل مفید باشد.

5 .پلیور های دخترانه در رنگ های گرم:

در فصل زمستان برای شاد نگه داشتن کودک و همچنین انتقال حس گرما به او سعی کنید همواره به فکر تهیه لباس های زمستانی در رنگ های شاد و گرمی چون زرد، قرمز، نارنجی و از این قبیل رنگ ها باشید. همچنین می توانید برای هماهنگی بیشتر این امر را در هماهنگی رنگ های کفش دخترانه او نیز با پلیورش رعایت کنید.

6 .یقه گرد و راحت بهترین انتخاب:

شاید شما هم به این موضوع دقت کرده اید که بسیاری از کودکان مخصوصا دختر بچه ها تمایلی به پوشیدن لباس با عبور دادن از روی سر خود نیستند. بنابراین برای یک پولیور دخترانه بهتر است مدل هایی را با یقه گرد و راحت  یا مدل های جلو باز را  انتخاب کنید.

پولیور بهترین انتخاب:

در بسیاری از استایل های کژوال زمستانی دخترانه می توانید رد پایی از پولیور دخترانه را پیدا کنید. با این حال بسیاری از والدین از تهیه آن غافل اند. زیرا فکر می کنند که این لباس نمی تواند چندان راحتی را به همراه داشته باشد.

بسیاری از کودکان ممکن است با پوشیدن پولیور دخترانه های بافتنی دچار خارش هایی بر سطح پوست خودف درست در قسمت هایی که در تماس با پلیور ( pullover ) است شوند. این مسئله را می توانید با کمک یک لباس زیر پنیه ای و همچنین شستشوی پولیور دخترانه با کمک صابون برطرف نمایید.

امرزوه تنوع در مدل های پولیور دخترانه تا آن جایی پیش رفته است که می توان در میان آن ها نمونه هایی با آستین کوتاه نیز یافت.

شما به راحتی می توانید با یک پلیور دخترانه، استایل های متفاوتی را ایجاد نمایید. به عنوان مثال با کم یک دامن دخترانه، جوراب شلواری دخترانه و کفش عروسکی به همراه یک پولیور دخترانه می توان کودک را برای حضور در یک مهمانی رسمی آماده کرد. در حالی که این پلیور به همراه یک شلوار دخترانه جین یک استایل گاه به گاه غیر رسمی را به راحتی می سازد.

چه بخواهید این مسئله را قبول کنید و یا نه، پولیور دخترانه بهترین گزینه برای لباس فرزندتان و یا به عنوان هیه به بچه ای دیگر است. این لباس سبک و راحت بوده و با استفاده از آن، از تحرک و جنب و جوش کودک کاسته نمی شود.