مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

تونیک دخترانه

تونیک دخترانه، در واقع یک تی شرت بلند دخترانه است. این لباس دخترانه با یک شلوار کاملا مناسب بوده و بلندی آن باعث می شود قسمتی از پاهای کودک را بپوشاند. در هنگام تهیه این لباس ممکن است در فروشگاه های لباس بچه گانه، در بخش تونیک دخترانه با عناوینی چون” پیراهن ساده دخترانه” هم روبرو شوید.

این لباس، توسط افرادی مختلف و برای کاربردهای مختلفی استفاده می شود. در واقع تونیک دخترانه به لاغر تر نشان دادن اندام و همچنین بلند قد تر نشان دادن فرد کمک می کند. تونیک ها تاپ هایی بلند هستند که کمی از بلوز های ساده بلند ترند.

شما همواره می توانید یک شلوار دخترانه تنگ و چسبان، یا یک جفت جوراب شلواری دخترانه را با آن ست کنید.

بیشتر ما در هنگام تهیه تونیک ( tunic ) به راحتی و سبکی آن توجه می کنیم واز این بابت تونیک دخترانه را انتخاب می کنیم که می تواند تا حدودی پوشش مناسبی برای دختران تازه به سن تکلیف رسیده باشد. اما بهتر است نکاتی را درباره ایجاد سبک و استایل مناسب با تونیک دخترانه، بدانیم تا در کنار فراهم کردن احساس راحتی، به افزایش اعتماد به نفس فرزندمان هم کمک کنیم.

تونیک دخترانه برای چه سنی مناسب است؟

همانطور که می دانید بیشترین تعداد دخترانی که تونیک دخترانه را می پوشند، دخترانی در گروه سنی 5 تا 13 سال هستند. درست است که بدن افراد تا نرسیدن به سن بلوغ جنسی فرم نگرفته است، اما نگرانی های کودک نسبت به پسندیده بودن ظاهری اش در این سن حساس بسیار بیشتر از هر وقت دیگر در همه دوران رشد او به حساب می آید.

ایجاد سبک شخصی برای استفاده از تونیک دخترانه؟

بنابراین در هنگام انتخاب تونیک دخترانه بهتر است به ایجاد یک سبک و الگوی شخصی برای کودک نیز توجه کنید که در واقع سایر لباس بچه گانه می تواند ظاهر او را تکمیل نماید. به جای آن که سعی کنید تنها با الگو برداری از مدل های تونیک زنانه دست به انتخاب لباس بزنید. پارچه، الگو و اکسسوری هایی را انتخاب کنید که می تواند به کودکتان جسارت و احساس خوبی ببخشد و با مناسبتی که می خواهد در آن از تونیک استفاده کند، هماهنگی داشته باشد.

  • بهترین نمونه از اندازه تونیک دخترانه، آن است که قد آن تا میان ران های کودک باشد. این حالت ایده آل می تواند به لاغرتر و کشیده تر دیده شدن ظاهر او نیز کمک می کند.
  • لباس های مناسب با تونیک دخترانه، قطعا پایین پوش هایی تنگ و استرچ است. مثل یک شلوار جین دخترانه یا شلواری طرح دار و یا ساده است. همچنین می توانید از ساپورت های طرح دار و یا ساده و یا جوراب شلواری های طرح دار و ساده نیز استفاده کنید.
  • اگر نکات بالا را رعایت کرده باشید، دیگر در انتخاب کفش نیز چندان مسئله ای نخواهید داشت. شما می توانید استایل فرزند خود را با یک جفت چکمه، کفش باله و یا حتی کفش  دخترانه های پاشنه بلند تکمیل کنید. حتی می توانید با کمک یک شلوار جین ساده به همراه یک جفت کفش ورزشی راحت، فرزندتان را برای یک پیاده روی روزانه آماده کنید.
  •     وقتی که تصمیم می گیرید از تونیک دخترانه به عنوان لباس اصلی کودک استفاده کنید، دیگر نیازی به سخت گیری در انتخاب اکسسوری دخترانه نیست. یک روسری ساده، یک گردنبند کوچک، یک یا چند النگوی دخترانه، یک کیف دخترانه فانتزی و کوچک و یا یک ژاکت دخترانه در روزهای پاییزی می توانند به کلی ظاهر دختر بچه ها را تغییر داده و باعث شوند او نیز از اینکه یک دختر است لذت ببرد.
  • همچنین در روزهای گرم تابستانی می توانید از یک جفت صندل و یا کفش تابستانی هم استفاده کنید.

تونیک یک لباس ساده:

اگر تونیک دخترانه ای را که انتخاب کرده اید با تور و یا اپلیکه تزئین شده است، دیگر می توانید از پوشاندن اکسسوری هایی چون گردنبند نیز اجتناب کنید. به هر حال تونیک دخترانه جزو استایل های کلاسیک دخترانه به حساب می آید. پس هر چه ساده تر، بهتر. مثل تیشرت پسرانه به همراه شلوارک پسرانه برای پسر بچه ها.

تونیک دخترانه یک لباس انعطاف پذیر:

 در بسیاری از این حالات می توانید با اعمال یک سری ترفند های ساده، تغییرات زیادی را در ظاهر لباس فرزندتان ایجا کنید.

به عنوان مثل می توانید با کمک تور در قسمت یقه، روبان در قسمت یقه یا بخش میانی لباس، و یا به کمک یک کمربند که در ناحیه کمر کودک بر روی تونیکی که پوشیده است، قرار می گیرد، به کلی ظاهر لباس او را تغییر دهید.

پایین پوش های مناسب با تونیک دخترانه:

در قسمت های قبلی به وجود یک شلوار تنگ و یا ساپورت و جوراب شلواری دخترانه به عنوان بهترین پایین پوش به همراه تونیک دخترانه اشاره کردیم. خوب است بدانید گرچه موارد یاد شده، گزینه های ایده آلی به حساب می آیند، اما تنها گزینه های پیش روی شما نیستند.

شما می توانید از دامن دخترانه و یا شلوارک نیز در این استایل بهره بگیرید.

 در روزهای سرد سال می توانید با کمک شلوار و یا ساپورت کودک را گرم نگه داشته و با کمک دامن و یا شلوارک در روز های گرم، احساس خوب و راحتی را به او ببخشید.

در صورت استفاده از شلوارک و یا دامن بهتر است به این نکته توجه کنید؛ که  قد شلوارک و یا دامن حداقل تا زانوی کودک باشد. زیرا در صورت کوتاه تر بودن، چندان ظاهر مناسبی را برای او ایجاد نخواهد کرد.

مناسبت های مختلف و استفاده از تونیک دخترانه:

همانطور که گفتیم تونیک دخترانه کاربرد های زیادی دارد و برای هر جایی می تواند مناسب باشد. بسیاری از مهد های کودک نیز از تونیک دخترانه به عنوان یونیفرم رسمی شان یاد می کنند. در هر حال این لباس را می توان در مهمانی ها؛ بازی کردن در پارک و یا در منزل بر تن کودک کرد.

در یک تعطیلات گرم و گرمسیری، وقتی که می خواهید در یک باغ وحش راه بروید و یا حتی در ساحل دریا قدم بزنید، تونیک دخترانه می تواند بهترین انتخاب به عنوان لباس اصلی دخترتان باشد. این لباس همه کاره را می توانید در همه جا مثل مهمانی ها، رستوران و گشت و گذار را برتن کودک نمایید. در اینجا پیشنهاداتی را جهت تکمیل استایل کودک در مکان های ذکر شده آورده ایم:

تونیک دخترانه در ساحل دریا:

تصور کنید در یک هوای گرم می خواهید با گذراندن اوقات خود در کنار دریا خاطره خوبی را بسازید و عکس های جذابی بگیرید. بهتر است با انتخاب یک تونیک سبک برای فرزند خود علاوه بر راحتی با کمک یک شلوارک، یک جفت صندل، عینک آفتابی و کلاه آفتابی، به شیک بودن او هم توجه کنید.

تونیک دخترانه در حال گشت و گذار:

حال که تونیک دخترانه را به عنوان لباس اصلی فرزندتان انتخاب کرده اید، بهتر است آن را با یک شلوار جین، یک جفت کفش راحت و چند تکه اکسسوری ساده تکمیل نمایید.

همچنین می توانید در روزهای پاییزی که کمی هوا سرد شده نیز از یک پلیور دخترانه بر روی تونیک استفاده کنید.

تونیک دخترانه برای رفتن به رستوران:

برای یک شام عصرانه می خواهید به رستوران بروید و می خواهید یک تونیک زیبا و ساده را برتن فرزندتان بپو شانید. بهتر است در این حالت با همراه کردن یک جفت صندل دخترانه ظریف، یک شلوار مناسب و چند تکه زیورآلات ساده، کودک را برای همراهی با خود آماده کنید. در نظر داشته باشید که اگر از النگو و یا دستبند استفاده می کنید بهتر است ساده و سبک باشند تا توجه کودک را در هنگام غذا خوردن پرت نکرده و برای اون مزاحمتی نداشته باشند.

تونیک دخترانه در هنگام مسافرت:

تونیک می تواند بهترین انتخاب لباس فرزندتان در هنگام مسافرت باشد. البته در صورتی که مدل های گشاد و رنگی رنگی ان را انتخاب کرده باشید.در این حالت می توانید با کمک یک شلوار  و یا یک شلوارک دخترانه و همچنین صندل و یا یک جفت کفش ورزشی راحت استایل زیبایی را نیز برای کودک دلبندتان فراهم آورید.