مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

تاپ شلوارک دخترانه

نظرتان نسبت به تاپ شلوارک دخترانه باید مثبت تر باشد اگر شما هم به این موضوع معتقد هستید که ” هر چیزی که زیباتر است، ظریف و کوچک است “. از آن جایی که کودکان جثه کوچکی دارند، پوشیدن تاپ و شلوارک می تواند علاوه بر آن که در راحت بودن آن ها در هنگام بازی و تحرک مفید باشد، می تواند به بهتر نشان دادن استایل آن ها هم کمک کند.

در این موضوع که تاپ شلوارک دخترانه برای روزهای گرم سال طراحی شده است شکی نیست. با این حال می شود گفت که خوشبختانه تاپ و شلوارک جزو آن دسته از لباس بچه گانه هایی به حساب می آید که می توان از آن ها نمونه های گوناگونی را یافت. به عنوان مثال برای شرکت در یک مهمانی برای صرف چای که می خواهید دخترتان را نیز همراه خود ببرید، می توانید  با کمک یک تاپ ساده به همراه شلوارک جین استایل زیبایی را برای او فراهم آوردید. همچنین شما می توانید نمونه های تاپ و شلوارک های ست شده ای را  بیابید که مناسب باشگاه ورزشی، محیط منزل و یا قدم زدن در خیابان ها باشد. با این همه بهتر است نکاتی را در هنگام تهیه تاپ و شلوارک آن هم برای دختر بچه ها در نظر داشته باشید تا دیگر آن ها با این لباس دخترانه خود نیز ظاهری زیبا و آراسته داشته باشند.

نحوه انتخاب تاپ شلوارک دخترانه:

  • اولین قانون کوچک اما مهم برای دخترها هنگام پوشیدن تاپ  شلوارک دخترانه رعایت نسبت یک دوم به جای دو سوم است. این مطلب به این معنا است که شما باید با کمک تاپ شلوارک تلاش کنید تا یک دوم از بدن کودک خود را بپوشانید. در حالی که بسیاری از مادران در تلاش برای تهیه یک شلوارک بلند هستند تا با کمک آن دو سوم از بدن فرزند خود را بپوشانند.
  • داشتن عینک آفتابی و همچنین کلاه دخترانه می یتواند به برافراشته ماندن چهره کودک کمک نماید. بسیاری از کودکان هنگامی که لباس راحتی می پوشند دیگر نمی توانند ایستایی و درست نشستن در پشت میز را رعایت کنند و ممکن است از این موضوع آسیب ببینند.
  • همیشه از پوشاندن شلوارک های تنگ و چسبان به پای کودک جلوگیری کنید. تاپ و شلوارک ( top and shorts ) یک لباس گاه به گاه و راحت به حساب می آید. پس نباید به گونه ای باشد که جلوی تحرک و بازیگوشی او را بگیرد.
  • هنگامی که تاپ دلخواه خود را که می خواهید ان را در ترکیب تاپ و شلوارک استفاده کنید،انتخاب نمایید، به قد آن توجه کنید. بهتر است تاپ به گونه ای باشد که وقتی سرشانه های آن به درستی روی شانه های کودک قرار گرفتند، قد آن تا روی باسن کودک و یا کمی بیشتر برسد.
  • اگر می خواهید در ترکیب تاپ شلوارک دخترانه به جای تاپ از تیشرت دخترانه استفاده کنید، بهتر است از تیشرت هایی استفاده کنید که آستین های آن ها کوتاه باشد. به گونه ای که حداکثر قد آستین تا میانه بازوی کودک برسد.

ظاهر بهتر با کمک تاپ شلوارک دخترانه:

  1. اصولا تاپ شلوارک هایی که از لحاظ رنگ با هم دیگر ست هستند، چندان جذابیت ظاهری ندارند. ترجیحا تاپ شلوارک دخترانه ای انتخاب کنید که از یک هارمونی در رنگ های تاپ و شلوارک استفاده کرده باشند.
  2. از پوشیدن تاپ شلوارک دخترانه اورسایز و گشاد جز در هنگام انجام فعالیت های ورزشی پرهیز کنید. این مدل از تاپ و شلوارک ها از آن جایی که در کنار هم کمی مربعی شکل هستند، تناسب ظاهری زیبایی را ایجاد نمی کنند.
  3. داشتن خطوط عمودی روی تاپ شلوارک دخترانه می تواند با ایجاد خطای بصری، قد کودک را کمی بلند تر و ظاهر او را مرتب تر نشان دهد.
  4. شما می توانید به همراه تاپ شلوارک دخترانه از کفش های ورزشی، صندل های تابستانی و همچنین کفش دخترانه های ساده استفاده کنید. هچنین در هنگام استفاده از تاپ شلوارک دخترانه نیاز به سخت گیری در زمینه انتخاب اکسسوری دخترانه هم نیست.

تاپ شلوارک دخترانه در رنگ های متنوع:

وقتی که عید نوروز به پایان می رسد،  همه ما منتظر مناسبتی هستیم که بتوانیم مجددا با رونمایی از لباس های زیبای خود آن را جشن بگیریم. چه مناسبتی بهتر و زیباتر از تابستان؟

یکی از لباس های پر کاربرد که استفاده از آن با آغاز این فصل گرم و مفرح به اوج خود می رسد، تاپ شلوارک دخترانه است. در این قسمت از راهنمای فروشگاه لباس دیبامد می خواهیم نکاتی را درباره رنگ های تاپ شلوارک دخترانه و همچنین نقش آن ها در انتخاب و پوشش این لباس دخترانه ارائه دهیم.

جشن گرفتن تابستان یک رسم سنتی ما ایرانیان است و هر کسی بسته به سلیقه خود و آن طور که بخواهد می تواند آن را جشن بگیرد. خصوصا که به معنای تعطیلات مدرسه برای بچه ها هم به شمار می آید. اگر شما هم عاشق تابستان هستید، به خوبی به این موضوع واقف هستید که انتخاب لباس تابستانی برای کودکان در این تعطیلات زیبا در یک برهه از سال که به ظاهر بی اهمیت هم هست، چقدر می تواند هیجان انگیز باشد.

انتخاب یک تاپ شلوارک مناسب:

گاهی انتخاب لباس برای دختر بچه ها به تناسب مکان و مناسبتی که می خواهند در آن حضور پیدا کنند سخت و پیچیده می شود. از طرفی باید حس معصومیت و کودکی آن ها حفظ گردد و از طرفی هم باید آن ها را موجه و معقول نشان دهد.

اگر برای یک مناسبت در فصل تابستان، تصمیم به پوشاندن تاپ شلوارک دخترانه بر تن فرزند خود را گرفته اید و یا اگر خودتان دختر نوجوانی هستید که می خواهید از تاپ شلوارک استفاده کنید، بهتر است راهنمای رنگ های تاپ شلوارک دخترانه را که در ادامه این مطلب آمده است، مطالعه نمایید. این راهنمای سریع به شما می گوید که چگونه می توانند رنگ های لباس شما، یک مناسبت شگفت انگیر و شادی مثل تابستان را، زیباتر و هیجان انگیز کنند. این راهنما را می توانید برای انتخاب تونیک دخترانه به همراه دامن دخترانه درنظر بگیرید.

تسخیر روح با رنگ زرد:

رنگ زرد از آن رنگ هایی که براحتی جلب توجه کرده و از آن جایی که بازیگوش و گرم است، به راحتی به دل می نشیند. این رنگ بهترین رنگ برای روزهای تابستانی است اگر بتوانید آن را به همراه تکه ای لباس آبی رنگ هماهنگ کنید. حتی می توانید از یک تاپ دخترانه زرد رنگ و یک شلوارک دخترانه جین روشن استفاده کنید.

این رنگ ما را به یاد جوجه های زرد و با نمکی می اندازد که در اواخر فصل بهار به دنیا می آیند و در بازارهای فصلی به فروش می رسند. بنابراین دلیلی ندارد که نتوانید این رنگ را بپوشید. اگر چندان مطمئن نیستید که بتوانید تناژ های تند و پر رنگ آن را تحمل کنید، بهتر است از زرد پاستیلی که رگه هایی از بهار هم در آن دیده می شود، استفاده کنید.

طراوت و تازگی با سبز شدن:

به غیر از رنگ زرد، یکی از گزینه هایی که بلند و رسا فریاد می زند: ” تابستان فصل شادی است ” سبز است. سبز رنگ برگ درختان اطراف ماست و به معنای واقعی کلمه نشان می دهد که فصل گرم و زاینده آغاز شده است و همه چیز دارد رشد مثبت خود را طی می کند.

سعی کنید برای تاپ شلوارک دخترانه رنگ سبز نعناعی را امتحان کنید. یا حتی سبز پاستیلی که رنگی بسیار مناسب برای دختران نوجوان و یا کمی بزرگتر است.

در برخی مناسبت ها که می خواهید پاهای کودک پوشیده باشد استفاده از جوراب شلواری دخترانه در رنگ های شاد و ثانویه نیز بلامانع است.

یک دختر بچه آرام و آبی:

بار دیگر با رنگ های پاستیلی مثل آبی روشن می توانید به استقبال تابستان بروید. این رنگ برای تاپ شلوارک دخترانه ای که می خواهید آن را دریک مهمانی تابستانی در فضای باز برتن کودک خود نمایید، گزینه ای عالی به حساب می آید.

با یک تاپ آبی رنگ و شلوارک دخترانه آبی کتان و یا جین می توان استایلی تک رنگ و جذاب را که تجسمی از پختگی را به همراه دارد، برای کودک به وجود آورد.

بلوغ و بزرگسالی با رنگ سفید:

رنگ سفید سبک و باطراوت است. ترکیب آن با دیگر رنگ ها نیز می تواند همین نتیجه را داشته باشد. استفاده از آن کاملا برای بهار و تابستان مناسب است. همچنین از آن جای که این رنگ مایه هایی روحانی و عرفانی دارد می تواند برای دختران نوجوانی که به سن بلوغ نزدیک می شوند، انعکاس ورود به دنیای بزرگسالی باشد.

می توانید یک تاپ شلوارک دخترانه سفید رنگ و یا یک تاپ سفید به همراه شلوارک کرم رنگی را برتن کنید و یک گردنبند مروارید و یا طلا را با آن هماهنگ کنید. همچنین به راحتی می توانید انواع جوراب دخترانه را با این مدل ست کنید.

مهم است که همواره به یاد داشته باشید تابستان، فصل جشن لباس هاست و تاپ شلوارک دخترانه سردمدار آن هاست. سعی کنید رنگ های مختلف آن را امتحان کنید تا بدانید که همیشه می توانید با یک جفت تاپ و شلوارک احساس کودکی و جوانی کنید. زیرا بزرگ شدن به معنای این تغییر نحوه لباس پوشیدن شما نیست.