نمایش 9 24 36

کیف دخترانه

کیف های دستی همواره نشانه ای از حس زنانگی است و دختران خردسال هرگز برای داشتن یک کیف دخترانه کوچک و کم سن و سال به حساب نمی آیند. همچنین اندازه ها و مدل های گوناگون کیف دخترانه هایی که امروزه دیده می شوند، می توانند به شما ایده هایی جالب و زیبا را برای تکمیل دیگر لباس دخترانه فرزندتان، به ذهنتان بیاورد. زیرا همانطور که می دانید برخی از نمونه های اکسسوری دخترانه می تواند خود، نقش موثری را در انتخاب استایل و سایر لباس های کودک ایفا کند.

نکته ای که همواره باید به اهمیت آن اشاره کرد، این است که در میان این همه سبک و مدل گوناگون کیف دخترانه، بهترین انتخاب با توجه به سلیقه شخصی ما چیست و اگر می خواهیم از یک مدل مشخص کیف دخترانه استفاده کنیم باید به چه نکات دیگری در انتخاب لباس بچه گانه ای که به همراه آن بر تن کودک می پوشانیم، توجه کنیم.

این گفتار دیبامد دقیقا به همین موضوع می پردازد و امیدواریم که مفید باشد.

بهترین مدل های کیف دخترانه برای نوباوگان :

با آغاز دوره نوباوگی و خردسالی، دختران دیگر می توانند یک کیف دستی مجزا داشته باشند. به نظر شما این اتفاق هیجان انگیز نیست؟

بله یک دختر 2ونیم ساله می تواند یک کیف داشته باشد که درآن از اسباب بازی های خود، یک کیف آرایشی با وسایل جعلی، یک میان وعده سبک و همچنین لیوان آب و دستمال خود را در آن جای دهد.

اما دقت داشته باشید که همواره برای این گروه سنی باید کیف دخترانه ای را تهیه کنید که اندازه آن مناسب با قد و جثه کودک باشد. به او آموزش دهید که هر بار قبل از استفاده از کیف خود به اندازه محدود آن دقت کند و نخواهد تا بیش از اندازه در آن وسیله بگذارد.

در هنگامی که از کیف استفاده می کند و وسایلش را از آن بیرون می آورد، دقت کند تا وسیله ای را جا نگذارد. و البته بعد از آن که به خانه می رسد کیفش را خالی کرده و در کمد لباس خود جای دهد. به این ترتیب می توانید در عین دادن استقلال به کودک خود، به او آموزش دهید که می تواند خودش به راحتی از وسایل خود مراقبت کرده و احتیاط لازم را به عمل آورد.

در انتخاب مدل کیف دخترانه برای این گروه سنی نیز دقت کنید که کیفی انتخاب کرده باشید که از کیفیت بالایی برخوردار باشد. کودک طرح آن را دوست داشته باشد. به گونه ای که اگر به جایی می روید که او باید دقایقی را معطل بماند، بتواند با کیف خود بازی کرده و به خوبی سرگرم شود.

بهترین مدل های کیف دخترانه برای دختران خردسال:

تا قبل از اینکه دختر دلبند شما بخواهد به سن ده سالگی یعنی قبل از شروع سنین نوجوانی برسد، می خواهد مدل های مختلفی از کیف دخترانه را امتحان کند. خوشبختانه شما می توانید مدل های مناسب بسیاری را هم برای این گروه سنی پیدا کنید.که علاوه بر تطابق با سلیقه کودک و خوشحالی او می تواند بسیار کاربردی و راحت هم باشند.

دختران در این سن اغلب تمایل دارند از یک کیف استفاده کنند که مدل و سبک آن شبیه به یک کیف زنانه همانند کیف هایی که مادرانشان به دست می گیرند باشد و  به گونه ای که با آن یک جور احساس بزرگ بودن را تجربه کنند.

برای خیلی از دختر بچه ها همین که کفیشان با کیف پسرانه برادرهم سن و سالشان هم ست شده باشد، احساس خوبی ایجاد می کند.

برای تهیه کیف دخترانه آن هم برای این گروه سنی بهتر است همیشه سایز کیف را مطابق با اندام و جثه کودک خود تهیه کنید. زیرا اگر یک کیف دخترانه بزرگ و سنگین را انتخاب کنید می توان گفت علاوه بر ایجاد کمر درد برای کودک، می تواند تاثیرات بسیار نامطلوبی را بر ستون فقرات و دیگر اندام های حرکتی وی بگذارد.

قبل از تهیه کیف دخترانه و کفش دخترانه چه در یک فروشگاه به صورت حضوری و چه در هنگام انتخاب اینترنتی آن، قد و قواره کودک خود را به یاد آورده و سعی کنید آن را در ذهن خود مدل سازی کنید.

یک کیف دخترانه مناسب باید تسمه هایی راحت و پهن داشته باشد و هنگامی که کودک می خواهد آن را بر روی دوش خود بیندازد، از روی شانه اش نلغزد.

همچنین بلندی بند آن هم به گونه ای باشد که بتواند به راحتی آن را درآورده و یا بر روی شانه خود بیندازد.

عموما بهتر است برای این گروه سنی، یک کوله پشتی دخترانه با طرح های فانتزی و عروسکی را تهیه کنید.

بهترین مدل های کیف دخترانه برای یک نوجوان:

دیگر وقتی دختر شما به سن ده سالگی می رسد، می توان از رفتار و انتخاب هایش نتیجه گرفت که دوست دارد سبک هایی را در مورد نه تنها کیف دخترانه بلکه سایر لباس های خود امتحان کند که قبلا هیچ گاه آن ها را نپوشیده و امتحان نکرده است. واقعا دختران نوجوان در این سنین الگو و سبک های مورد علاقه شان را در این دوره توسعه می دهند و همواره می خواهند به شما بگویند که ایده های بیشتری در مورد انتخاب یک کیف دخترانه دارند.

معمولا الگوهای جسورانه و رنگ های روشن کیف دخترانه می توانند گزینه های مناسبی برای این گروه سنی قلمداد شوند.

سعی کنید در انتخاب و تهیه کیف دخترانه به او آموزش دهید که انتخاب ها و گزینه های محدودی را پیش روی خود دارد. تا به این ترتیب بتوانید کمی او را در انتخاب لباس هایش به خصوص کیفی که می خواهد از آن در کنار سایر لباس هایش استفاده کند، به سمت الگوی مصرفی ساده پوشی و ساده زیستی سوق دهید.

عموما کیف هایی با طرح های  چاپ شده که می تواند با دیگر لباس های او نیز هماهنگی داشته باشد، گزینه های خوبی برای این سنین به حساب می آیند. این طرح ها می تواند یک شخصیت هنری، یک شخصیت از یک فیلم مشهور و یا حیوانات باشد. همچنین می توانید این طرح ها را با طرح روی یک تیشرت دخترانه و یا پیراهن دخترانه ای نیز ست نمایید.

به دختر نوجوان خود فرصت خلاقیت بدهید و اجازه دهید کمی لوازم جانبی را برای کیف دخترانه خود تهیه کند. آن چیزی که همواره برای نوجوانان جالب و هیجان انگیز است، منحصر به فرد بودن وسایل و لوازم شخصی اوست.

همچنین می توانید برای یک کیف دخترانه ای که می خواهید آن را برای یک دختر نوجوان تهیه کنید از کیف های ساخته شده از مواد بازیافتی مثل پارچه های شلوار دخترانه های جین هم استفاده کنید. به این ترتیب قطعا تاثیر زیادی در رشد خلاقیت او هم خواهید داشت.