نمایش 9 24 36

صندل دخترانه

با شروع فصل تابستان و افزایش تمایل به پوشیدن لباس های خنک، استفاده از صندل دخترانه نیز به همان نسبت بیشتر می شود. بسیاری از ما می خواهیم که کودکان خود را با پوشاندن لباس های سبک و خنک، از گرمازدگی و عوارض ناشی از آن محفوظ بداریم. صندل دخترانه از آن جایی که به عنوان یک اکسسوری دخترانه می تواند به راحتی با تمامی لباس دخترانه تابستانی و استایل های فصل تابستان هماهنگ شود، از اهمیت زیادی در میان انواع لباس بچه گانه برخوردار است.

شما می توانید یک استایل رسمی و جدی را نیز با مدل هایی از صندل که مزین به مروارید و نگین است، هماهنگ کنید. تنها فقط کافی است راه ها و نکات لازم در جهت تهیه یک صندل خوب را بدانید و چند بار به صورت آزمایشی به کار ببرید تا ملکه ذهن تان گردد.

در این مقاله از سایت دیبامد قصد داریم تا با هم دیگر به بررسی این نکات بپردازیم.

چگونه یک صندل دخترانه مناسب تهیه کنیم؟

اگر هنوز به فکر تهیه صندل نیفتاده اید، بهتر است این راهنما را تا انتها مطالعه کنید. ویژگی های یک صندل خوب بسیار ساده و البته مهم است.

راحتی صندل دخترانه:

اصلی که باید قبل از بررسی سایر موارد به آن توجه کنید، راحتی صندل است. در واقع صندل یک جزء از ارکان لباس های اسپرت و غیر رسمی به حساب می آید که باید همواره راحت و نرم انتخاب شود.

مدل مناسب صندل دخترانه:

مدل یک صندل باید کاملا متناسب با کاربردی باشد که مطلوب شماست. اگر می خواهید همراه با یک تیشرت دخترانه و شلوارک دخترانه از یک صندل استفاده کنید، به عنوان مثال یک صندل دخترانه خوب برای کاربرد روزمره، صندل هایی بند پارچه ای و سگک دار معمولی است. در حالی که این صندل چندان برای کنار دریا مناسب نیست و بهتر است برای این منظور از صندل های فلیپ فلاپ استفاده شود.

سایز صندل دخترانه:

اندازه صندل باید کاملا متناسب با پای کودک باشد. البته اگر به صورت حضوری اقدام به تهیه صندل می کنید، بررسی این موضوع چندان کار سختی نیست. شما می توانید به کف پای کودک که در آن قرار گرفته است دقت کنید. بیرون بودن بیش از اندازه انگشتان چندان راحتی نداشته و ممکن است به پای دختر دلبندتان آسیب نیز وارد کند. اگر می خواهید به صورت اینترنتی صندل دخترانه خود را تهیه کنید، بهتر است حتما راهنما و توضیحات مربوط به صندل را مطالعه کرده و اندازه کف پای کودک را با آن مقایسه نمایید.

حفظ سلامتی پا و صندل دخترانه:

یک صندل خوب بچه گانه دارای یک لایه اضافی در قسمت پشت پا و عمود به پاشنه کفش است. همچنین باید بند هایی را در قسمت پنجه کفش داشته باشد که بتواند به پا چسبیده و از آن محافظت نماید. این موضوع از آن جایی اهمیت دارد که کودکان با پوشیدن لباس بچه گانه راحت؛ به سرعت خود را با شرایط تطبیق داده و به جست و خیز می پردازند. پس حتی اگر کودک شلوغی هم ندارید این موضوع را رعایت کنید تا سلامتی فرزندتان به خط نیفتد.

انعطاف پذیری در اندازه برای صندل دخترانه:

ترجیحا صندل دخترانه ای را تهیه کنید، که قابلیت انطباق و اندازه شدن دارد. صندل هایی که به راحتی در اطراف پای کودک تنظیم می شوند در اولویت هستند. برای این منظور صندل دخترانه ای را تهیه کنید که در اطراف مچ و پنجه از سگک هایی جهت تنظیم تنگی و گشادی صندل برخوردار هستند.

سبکی و قابلیت تنفس صندل دخترانه:

سعی کنید تا حد امکان صندل هایی نرم و سبک انتخاب کنید. برای این منظور به جنس مواد به کار رفته در تهیه صندل دخترانه توجه کنید. جنس این مواد باید سبک، نرم و لطیف باشند و همچنین برای پا قابلیت تنفس را ایجاد کنند. هیچ گاه از صندل هایی که باعث تعریق زیاد و محبوس شدن بخش یا تمامی پای کودک در خودشان هستند استفاده نکنید. این نکته می تواند خود را در هنگام انتخاب کفش نوزاد دخترانه به خوبی نشان دهد.

حفاظت از پاهای کوچک با استفاده از صندل دخترانه:

با در نظر گرفتن همه موارد فوق یک مورد دیگر نیز می تواند بسیار حیاتی و مهم باشد. و آن هم قابلیت محافظت صندل از پاهای کوچک دختر دلبندتان است. به یاد داشته باشید که صندل ها باید بتوانند پای کودک شما را در عین فراهم کردن راحتی و احساس خنکی که از عبور بهینه هوا در اطراف پا ناشی می شود، در برابر خراش خرده سنگ ها و همچنین آسیب ناشی از شن های داغ محفوظ بدارند.

همواره به سطحی از حفاظت و پوشیدگی پا برای صندل دخترانه بیندیدشید. شاید بتوانید بخش زیادی از آن را با کمک جوراب دخترانه و جوراب شلواری دخترانه پوشش دهید.

در ادامه قصد داریم تا شما را با انواع صندل های موجود در بازار آشنا کنیم.

انواع مدل های صندل دخترانه:

صندل های اسپرت:

معروف ترین مدل در همه انواع صندل ها از جمله، صندل مردانه ، صندل زنانه و صندل پسرانه و دخترانه است. از ویژگی های خوب این صندل آن است که کف بیرونی آن سبک و بادوام می باشد. همچنین راحتی کودک و مقاومت آن در برابر لغزش بسیار بالا است.

بند های پهن این صندل ها و سگک هایی که دارد، سبب می شود تا آن ها را به اندازه دلخواه تنظیم کنید تا پاهای کوچک کودکان، در تمام طول روز راحت می ماند.

صندل های ساحلی:

این صندل ها برای عاشقان دریا و ساحل طراحی شده است. این صندل ها با رویه بیرونی خود، در عین سبکی و راحتی می تواند از پای کودک در برابر شن ها و گل و لای سواحل محافظت نماید.

این صندل را می توانید با پاشنه های بلند هم پیدا کنید.

صندل های فلیپ فلاپ:

صندل هایی سبک و راحت که می توان گفت از قدیمی ترین نمونه های صندل دخترانه به حساب می آید. در واقع صندل ها را می توان شبیه  به صندل های تک انگشتی دانست با کف ابری و نرم که بسیار سبک است.

این صندل ها چندان برای زمین های خیس شده مناسب نیستند. زیرا نمی توانند مقاومت زیادی را از خود نشان دهند و سبب لغزش کودک می شوند.

صندل های چرمی:

متنوع ترین نمونه های صندل دخترانه، همین صندل های چرمی هستند. از نمونه های مجلسی گرفته که می توانید آن ها را با انواع پیراهن دخترانه ست کنید تا کژوال و راحت آن را می توانید در رنگ ها و شکل های مختلف بیابید. از مزایای این صندل ها، مقامت و دوام بالای آن هاست. شما می توانید هر چقدر که می خواهید با آن ها راه بروید و نگران پارگی بند ها نباشید.

تنها نکته ای که در هنگام تهیه صندل های چرمی باید به آن دقت کنید، سلامت سگک ها و اتصالات بند ها به کفی صندل می باشد.