نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

کاپشن پسرانه

اگر به دنبال تهیه یک کاپشن پسرانه برای فرزند خود هستید که خیالتان را از لحاظ گرم نگه داشتن فرزندتان راحت کند، بهتر است این توصیه های ما در دیبامد را بخوانید.

فکر کرده اید که دقیقا چه معیارهایی می تواند به ما در انتخاب یک لباس پسرانه گرم یاری رساند؟  لباس هایی که برای بچه ها و برای استفاده در فصل سرما طراحی شده اند، از آنجایی که تنها برای استفاده در یک فصل مناسب هستند، قطعا نیاز به دقت بالاتری در زمان انتخاب دارند. بهتر است با صرف وقت بیشتر احتمال دستیابی به یک کاپشن پسرانه معقول را برای فرزند خود بیشتر کنید.

اهمیت استفاده از کاپشن پسرانه برای فرزند شما:

کاپشن بیرونی ترین لباسی است که فرزند شما می تواند در روز های سرد زمستان بر تنش بپوشد. همچنین پوششی است که می تواند او را در برابر بسیاری از عناصر خارجی محافظت کند. تکنولوژی و توسعه بخش های طراحی و تولید انواع لباس گرم برای کودکان و نوجوانان سبب شده تا شما را در انبوهی از مدل ها و نمونه های مختلف کاپشن گیج و سردرگم کند.

نکات لازم در تهیه کاپشن پسرانه:

نکاتی که در ادامه می آید می تواند راهگشای بسیاری از نیاز های شما در زمان انتخاب یک کاپشن خوب برای فرزندتان باشد.

مشخص بودن هدف شما از تهیه کاپشن:

کاپشن ها از آن جایی که تغییر سایز آن چنانی، همانند ژاکت و پلیور پسرانه نداشته و عموما تنها برای یک سال مناسب کودک شما هستند، باید کاربردی و با دقت انتخاب گردند. اولین و مهم ترین مسئله که قبل از تهیه یک کاپشن پسرانه باید در ذهن شما به آن پاسخی روشن داده باشید، این است که چرا به یک کاپشن بچه گانه احتیاج دارید.

این سوال از آن جایی مهم است که می تواند کاملا در وقت شما صرفه جویی کند. شما با دانستن جواب آن می توانید به سرعت مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا اگر شما می خواهید برای یک زمستان بسیار سرد به دنبال لباس گرمی چون کاپشن پسرانه برای فرزند خود باشید، باید مدلی را انتخاب کنید که سنگین بوده، از چند لایه عایف تشکیل شده و همچنین اندازه آن به گونه ای باشد که بتوانید در زیر آن بلوز پسرانه و یا ژاکت پسرانه ای را بر تن فرزندتان بپوشانید.

آب و هوای منطقه زندگی شما یک کلید مهم :

اگر در مناطق جنوبی ایران نظیر اهواز و بند عباس زندگی می کنید، مطمئنا نیازی به یک کاپشن پسرانه سنگین و ضخیم ندارید. شما می توانید تنها با کمک یک بادگیر ضد آب، زمستان را به بهار برسانید.

اما در صورتی که در مناطقی چون تبریز و کردستان زندگی می کنید، طبیعی است که باید از یک کاپشن پسرانه قوی و باکیفیت بهره ببرید.

کیفت کاپشن زمانه ات را بشناس!

مهم است که ماده ای که از آن کاپشن پسر شما ساخته شده است، چه باشد. شما باید از این که این کاپشن پسرانه از بهترین مواد ساخته شده باشد اطمینان پیدا کنید. زیرا قرار است شما این لباس را بر تن فردی بپوشانید که تجربه زیادی در امر پوشیدن و انتخاب لباس بچه گانه ندارد.

بعلاوه کیفیت خوب یک محصول سبب می شود تا علاوه بر اطمینان از محافظت آن در برابر سرما، عمر طولانی تری نیز داشته باشد. کاپشن پسرانه اغلب گران تر از سایر لباس های کودک است. بنابراین اگر می خواهید در این موضوع هزینه ای را پرداخت کنید، بهتر است آن را تنها یک بار متقبل شوید.

تهیه از مکان ها و نام های تجاری معتبر:

احتمال اینکه بتوانید یک کاپشن پسرانه ی مناسبی را از یک نام تجاری معتبر تهیه کنید، بالا است. عموما برند های تجاری برای حفظ اعتبار و افزایش اعتماد مخاطبین خود تلاش زیادی کرده و پارامتر های زیادی را مد نظر قرار می دهند.

برای تهیه کاپشن سایز مناسب را انتخاب کنید:

تهیه یک لباس خوب برای بچه ها نیازمند دقت در سایز و اندازه مناسب آن است. مد روز بودن، گرم نگه داشتن کودک، داشتن استایل جذاب و … هر کدام می توانند به تنهایی بهانه خوبی برای تهیه یک کاپشن پسرانه عالی باشند. اما آن چیزی که اهمیت دارد، این است که کودک شما بتواند هنگامی که آن کاپشن را بر تن خود می پوشاند، احساس راحتی بکند.

بنابراین قد و سایز مورد نظر فرزند خود را به خاطر بسپرید و آن گاه اقدام به تهیه کاپشن دلخواه خود کنید.

انواع مدل های کاپشن های پسرانه:

  • کاپشن های نازک ضد آب:

مدل هایی از کاپشن های ضد آب دیده می شوند که بسیار سبک هستند و برای آب و هوای بارانی کاربرد دارند. شاید این کاپشن پسرانه گرمای زیادی نداشته باشد اما می تواند در مقابل خیس شدن فرزند ما در برابر باران، جلوگیری نماید.

  • کاپشن های اسنوبرد:

به طور کلی این کاپشن ها برای ورزش های زمستانی طراحی شده اند. به این ترتیب که اگر فرزند شما قصد اسکی و یا انجام هر گونه ورزش در فصل زمستان را دارد، می تواند با کمک این کاپشن پسرانه راحت تر به فعالیت های خود بپردازد.

این کاپشن ها بسیار سبک هستند، اما از دولایه پلار و ضد آب تشکیل شده اند.

  • کاپشن هایی با لایه خارجی نرم:

در این مدل از کاپشن پسرانه، شما با لباسی ضد آب با یم لایه میانی و بیرونی مواجه هستید که بسیار برای پیاده روی در فصل پاییز و زمستان مناسب هستند. از مزایایی این کاپشن ها علاوه بر خاصیت ضد آب بودن و گرمای مناسب، مقاومت در برابر باد و وزش شدید آن است.

  • کاپشن های پر:

یک انتخاب خوب و عالی برای زمانی که می خواهید لباس کودک بدون پوشاندن لایه های چندگانه از لباس ها، برای او ایجاد نمایند. سطح عایق بندی این کاپشن ها بالا بوده و در هنگام استراحت در فضای سرد گزینه مناسبی به حساب می آید.