مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

تیشرت پسرانه

همواره بودن یک تیشرت پسرانه در کمد لباس یک پسر بچه، یک ضرورت و اهمیت فوق العاده به حساب می آید. فرقی نمی کند که شما از آن دسته از والدینی هستید که تمایل چندانی به بررسی روند مد ندارند و یا بیصبرانه مشتاق و پیگیر ترند های جدید لباس پسرانه هستید.

پسران خردسال، خودشان عاشق پوشیدن تیشرت هستند. طرح ها و مدل های روی آن ها را به دقت بررسی می کنند و به خوبی می دانند که یک تیشرت از ان دسته از لباس های شان به حساب می آید که هیچ گاه برای آن ها مزاحمتی ایجاد نمی کند.

چه کسی است که می تواند از پوشیدن یک تیشرت به همراه شلوار پسرانه ی جین، چشم پوشی کند. در حالی که راحت ترین و زیبا ترین استایل کژوال پسرانه به حساب می آید.

تیشرت پسرانه، ظاهری دوستانه دارد. در کنار همه این ها می تواند با طرح ها و نقش های گرافیکی که بر روی آن ها چاپ می شود، به راحتی تمایلات و سلایق فردی شخص را بیان کنند.

تیشرت ها دنیایی منحصر به فرد و گسترده دارند و از وقتی که برای اولین بار تولید شده اند، هیچ چیزی نتوانسته به راحتی جای آن ها را بگیرد. این موضوع نه تنها برای تیشرت پسرانه، که برای تیشرت مردانه و تیشرت زنانه نیز صدق می کند.

در این گفتار dibamod قصد داریم تا شما را با چگونگی انتخاب یک تیشرت پسرانه کارآمد و مناسب آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

انتخاب صحیح یک تیشرت پسرانه :

اندازه مناسب:

در نظر گرفتن اندازه مناسب لباس، سنگ بنای انتخاب هر لباس بچه گانه به حساب می آید. در نظر گرفتن این موضوع در انتخاب یک تیشرت پسرانه هم حرف اول را می زند. شاید تابه این موضوع را در انتخاب تیشرت جدی نگرفته باشید. زیرا یک تیشرت پسرانه اگر از جنس ویسکوز هم باشد، به راحتی می تواند فیت تن کودک شود، اما باید دانست که اگر این تیشرت در وهله اول تناسبی با اندازه های کودک نداشته باشد، در زمان کوتاهی کیفیت اولیه خود را از دست می دهد.

سایز و استقامت:

یک تیشرت پسرانه مناسب نباید نه خیلی گشاد باشد و نه خیلی تنگ و چسبان. اگر خیلی بزرگ باشد و به اصطلاح اورسایز باشد، می تواند مانع از تحرک کودک شود. و اگر خیلی محکم و تنگ باشد، به صورت طبیعی تنفس کودک را دچار اختلال سازد. اگر کودک شما دچار اضافه وزن است بهتر است یک تیشرت پسرانه با سایز بزرگ را برای او انتخاب کنید. اما باز هم دقت داشته باشید که این بزرگ بودن سایز نباید خیلی بیش از اندازه باشد، زیرا کودک را چاق تر نشان خواهد داد.

درزهای شانه:

در هنگام انتخاب تیشرت پسرانه به قرار گرفتن درست درزهای شانه ها بر روی سرشانه کودک و قسمتی و که آستین ها به لباس وصل می شوند دقت کنید. در حالت ایده آل درز آستین ها در تیشرت پسرانه باید روی نیمی کمتر از بالای بازوی دست کودک باشد. این آستین ها در صورت بلند بودنف تناسب ییشتری هم ایجاد می کنند. که این موضوع برای یک تیشرت دخترانه صدق نمی کند. در این تیشرت ها هرچه سرآستین ها به یقه نزدیک تر باشد، اصطلاحا گفته می شود که تناسب ظاهری در آن رعایت شده است.

قد تیشرت:

بهتر است قد تیشرت پسرانه در حالت معمولی کمی پایین تر از کمر و بر روی باسن کودک به اتمام برسد. این موضوع برای تیشرت های اورسایز می تواند کمی بلند تر، یعنی تا زیر باسن هم در نظر گرفته شود.

یقه تیشرت پسرانه:

عموما یقه تیشرت ها چه تیشرت مردانه باشد و چه تیشرت پسرانه، دو حالت دارندک یا یقه گرد هستند و یا یقه هفت. انتخاب یقه هفت برای کودکان باید با احتیاط بیشتری اتفاق بیفتد. زیرا تناسب چهره کودک را ممکن است بر هم بزند.

یقه ملوانی:

یک نمونه از یقه کلاسیک در تیشرت است. این یقه می تواند گردن را زیبنده تر نشان دهد و همچنین در تیشرت های بدون طرح و ساده، به تنهایی جلوه زیبایی را به تیشرت اضافه کند. همچنین می تواند ظاهری چهارشانه تری را به کودکانی که لاغر تر هستند بدهد. این مدل از یقه تیشرت پسرانه می تواند گزینه ای مناسب برای کودکانی باشد که لاغر هستند و گردن کشیده ای دارند.

یقه هفت:

در تیشرتی با یقه هفت به نسبت یقه کلوانی، کودک احساس راحتی بیشتری خواهد داشت. این یقه برای کودکانی با قد کوتاه و جثه ریز مناسب تر است. همچنین کودکانی که صورتی گرد و بشاش تر دارند، با این یقه فرم بهتری می گیرند. در هر حال در انتخاب تیشرت پسرانه با یقه هفت، دقت کنید که یقه آن خیلی گشاد و باز نباشد.

پارچه تیشرت پسرانه:

جنس پارچه های تیشرت پسرانه:

تیشرت های پنبه ای:

به طور کلی تیشرت های تهیه شده از الیاف پنبه محبوبیت و کاربرد بیشتری دارند. سعی کنید همواره از این تیشرت ها برای کودک خود تهیه نمایید. زیرا این تیشرت ها به تنهایی می توانند دمای بدن کودک را متعادل نگه دارند. پنبه یک ماده مناسب و طبیعی است که الیاف آن نرم، خنک و مقاوم در برابر الکتریسته ساکن است.

تیشرت های ترکیبی:

به نظر می رسد نمونه های تیشرت های که با ترکیبی 50، 50 از پلی استر و الیاف طبیعی نیز تولیده شده اند، موفق عمل می کنند. با اینکه الایف مصنوعی تنفس کمتری را برای پوشت ایجا می کنند و الکتریسیته ساکن را در اطراف بدن کودک افزایش می دهند، اما در برابر فرسایش، رطوبت و چروک شدن مقاومت بیشتری از خود مشان می دهند.

در هنگامی که کودک می خواهد جنب و جوش بیشتری داشته باشد مثل انجام فعالیت های ورزشی، استفاده از تیشرت های ترکیبی با درصد بیشتر پنبه می تواند مفید باشد. زیرا علاوه بر مقاومت بیشتر، به جذب عرق نیز کمک می کند.

ضخامت پارچه تیشرت پسرانه:

یک باور اشتباه در ذهن عموم وجود دارد که تیشرت پسرانه ای که ضخامت بیشتری دارد، لزوما کیفیت بیشتری دارد. این مسئله درست نیست و هیچ ارتباطی بین ضخامت و کیفیت تیشرت وجود ندارد.

با این حال تیشرت های ضخیم تر به همراه یک بلوز پسرانه در زیر خودمی توانند برای یک هوای سرد و پاییزی مناسب باشند و یک تیشرت نازک، می تواند آزاد و رها به نظر برسد و در استایل های تابستانی کودک بدرخشد.

استایل های لباس با تیشرت پسرانه :

هیچ گاه از امتحان کردن مدل های جدید تیشرت برای کودک خود نهراسید. کودکان عاشق تنوع هستند. یک پیراهن پسرانه آستین کوتاه را در حالی که دکمه های آن را باز گذاشته اید بر روی یک تیشرت بر تن کودک نمایید و یک استایل کژوال و شیک را ایجاد کنید.

یک تیشرت را در زیر پلیور پسرانه امتحان کنید و به این ترتیب یک استایل زیبا و گرم را برای فرزند دلبند خود به وجود آورید.

تیشرت از آن دسته لباس های پسرانه است که می توانید با آن به راحتی از انبوهی از مدل های کفش پسرانه راحت و ورزشی بدون هیچ سخت گیری استفاده کنید.