مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

بلوز پسرانه

انتخاب یک لباس کاربردی که می توان آن را در مناسبت های مختلفی استفاده کرد، مثل یک بلوز پسرانه همواره در هنگام تهیه لباس پسرانه و در میان انواع مدل های مختلف آن، کاری لذت بخش و آسان بوده است. تنها کافی است که به این موضوع دقت کنید که بلوز پسرانه ای را که انتخاب می کنید خسته کننده و قدیمی نباشد. برعکس با طرح های شاد و سرگرم کننده بتوانید نظر پسر دلبندتان را به استفاده از آن ها جلب نماید.

عموما تعریفی که از بلوز در ذهن ما جای گرفته است، لباسی با آستین های بلند است که جلوی آن بسته است. اما بلوز در میان انواع لباس بچه گانه ، از آن جایی که در هنگام پوشیدن باید از روی سر کودک عبور کند، کاربرد های خاص خود را دارد.

ما در دیبامد به شما کمک می کنیم تا علاوه بر مشاهده و بررسی مدل های مختلف بلوز پسرانه ، درک صحیحی نیز از انتخاب یک بلوز مناسب داشته باشید.

در انتخاب بلوز پسرانه به چه مواردی دقت کنیم؟

هیچ گاه حفظ ظاهر شیک و معقول پسر خرد سال خود را دست کم نگیرید. حتی برای رفتن به مدرسه به دنبال یک لباس فرم با کیفیت باشید. در انتخاب یک لباس ساده و پر کاربرد مانند بلوز پسرانه نیز به ترند ها توجه کنید و سعی کنید مرد کوچک خود را به بهترین وجه، شیک پوش نگه دارید.

رنگ های شاد:

رنگ ها نقش زیادی در زندگی کودکان ایفا می کند. خواه یک جفت جوراب پسرانه باشد و خواه یک بلوز ساده. رنگ ها نظر کودکان را به سرعت به سمت یک لباس جلب می کند.

در انتخاب بلوز پسرانه این نکته را در نظر داشته باشید، که به طور کلی رنگ های روشن، خالص و پررنگ ، همواره مورد علاقه کودک است و هیچ گاه از آن ها خسته نمی شود.

شما می توانید با در نظر گرفتن این مسئله، تنها کاربرد بلوز ها را بر اساس رنگ هایشان تفکیک نمایید. به عنوان مثال بلوز ی با رنگ سبز، آبی و طوسی می تواند برای رفتن به یک مهمانی و دورهمی نیمه رسمی مناسب باشد. این مسئله برای پیراهن پسرانه نیز کاملا صادق است.

همچنین رنگ هایی چون قرمز، صورتی، زرد می توانند برای رفتن به زمین بازی و یا یک پیاده روی معمولی به همراه شما در خیابان مناسب باشند.

لازم به ذکر است که عموما برای این رنگ ها می توانید به راحتی شلوار پسرانه مناسبی را در جهت ست بودن بیابید.

طبق گفته یکی از مقالات معتبر دنیا که به تازگی در WeConnectFashion نیز به چاپ رسیده است، دیگر رنگ های مورد علاقه پسران خردسال شامل بنفش تیره، قرمز یاقوتی و نارنجی متمایل به قرمز (آجری) می باشد.

طرح روی بلوز پسرانه :

این که طرح روی بلوز پسر شما چه باشد درست مانند انتخاب طرح روی تیشرت پسرانه، کاملا وابسته به شخصیت کودک شما و همچنین علاقه ی او به کاراکترها . شخصیت های کارتونی است.

ممکن است فرزند شما از همان کودکی یک مینیمالیست حرفه ای باشد و دوست داشته باشد، بلوز پسرانه ای ساده و بدون طرح داشته باشد. این موضوع نباید باعث نگرانی و یا تشویش شما شود.

در هر حال پسران خردسال نیز درست مانند دختر بچه ها که لباس دخترانه هایشان را مطابق با مکانی که می خواهند در آن جا حضور پیدا کنند، انتخاب می نمایند، طرح های روی بلوز شان را انتخاب می نمایند.

این موارد می تواند شامل در نظر گرفتن حضور در یک زمین بازی بعد از مدرسه، شرکت در یک مهمانی و یا در منزل و در هنگام استراحت باشد.

 این طرح ها می تواند بین کاراکتر های مختلف انیمیشن ها و شخصیت های والت دیزنی متغییر باشد.

مدل های بلوز پسرانه :

هیچ گاه نمی توانید پسر خود را به استفاده از یک مدل خاص بلوز پسرانه مجبور کنید. آن ها باید بتوانند با بلوز خود ارتباط خوبی داشته باشند تا همواره در آن شاد و سرحال به نظر برسند.

طراحان نیز به ویژه در مورد بلوز هایی که جلویشان باز است به سمت برش های مدرن و دوخت های یک پارچه سازی شده روی آورده اند. این موضوع بدان معنا است که در هنگام جستجو برای بلوز پسرانه آرام و صبور باشید. زیرا با توجه به ترند های مد و سبک زندگی خانوادگی خود قطعا مدل های خوبی از بلوز را پیدا می کنید.

پوشیدن لایه ای با کمک بلوز پسرانه:

در هنگام تهیه یک بلوز پسرانه تنها به همان بلوز فکر نکنید. در کنار آن می توانید به داشتن یک تیشرت پسرانه ، پیراهن پسرانه آستین کوتاه و یا یک پالتو پسرانه متناسب با آن بلوز هم فکر کنید. در واقع بلوز از جمله لباس هایی است که کاملا برای استفاده از سبک پوشیدن لباس ها به صورت چند لایه مناسب و کاربردی است.

نکات کلیدی در تهیه یک بلوز پسرانه :

  • راحتی: پسر بچه ها عاشق راحتی هستند. برای آن ها شیک پوشی به قیمت در تنگنا و فشار بودن، معنی ندارد. بهتر است در هنگام انتخاب یک بلوز به این فکر کنید که پسر شما بتواند به سهولت حرکت کند و فعال باشد.
  • ترکیب رنگ های مورد علاقه: دقت در انتخاب رنگ های مورد علاقه کودک قطعا تاثیر زیادی در انگیزه و اشتیاق او جهت همکاری کردن با شما در لباس پوشیدنش خواهد داشت. سعی کنید با تهیه رنگ های مختلف از بلوز پسرانه، به کمد لباس او جلوه ای وسوسه برانگیز ببخشید.
  • استقلال در پوشیدن: یک بلوز معمولا برای پوشیدن نیاز به دقت زیادی ندارد. اگر پسر شما به مرحله ای از رشد خود رسیده که قادر است دست های خود را در اختیار داشته و حرکت آن ها را کنترل نماید، به راحتی قادر خواهد بود تا بلوز خود را خودش به تن کند. پسران از داشتن استقلال در امور خود لذت می برند. بلوز پسرانه یکی از این موارد است که می تواند این احساس را برای چند لحظه برای آن ها ایجاد کند.