نمایش 9 24 36

کوله پشتی پسرانه

شاید شما هم تابحال چندان به اهمیت یک کوله پشتی پسرانه مناسب فکر نکرده باشید. شاید پسر شما چندا کوله پشتی خود را دوست نداشته باشد و از آن ناراضی باشد. این اکسسوری پسرانه با آنکه امروزه برای پسران نوجوان به یک وسیله عادی و روزمره تبدیل شده است، اما می تواند در سلامت فیزیکی فرزند شما موثر باشد. چه مشکلات استخوانی و درد های کمری هستند که خود را در سنین بزرگسالی نشان می دهند و منشاء آن ها نیز همین استفاده و یا انتخاب نادرست یک کوله پشتی پسرانه است.

همچنین اگر مدل و رنگ آن متناسب با کاربرد و دیگر لباس پسرانه ای که پسر شما می پوشد، انتخاب گردد، قطعا می تواند به افزایش اعتماد به نفس و حفظ روحیه او نیز کمک کند.

کوله پشتی پسرانه بهترین راه حل است:

در طول همه این سال ها، پزشکان، اروتوپدها و سایر مشاوران به مضرات کوله پشتی ها و خطراتی که ممکن است در صورت استفاده اشتباه از آن ها برای کودکان و نوجوانان ایجاد شود، صحبت هایی کرده اند. اما در واقع نمی توان کوله پشتی ها قلع و قمع کرد.

یک کوله پشتی پسرانه، یک راه حل ارزان، کاربردی وبادوام برای سازماندهی وسایل شخصی یک پسر نوجوان است که می خواهند حمل شوند.

یک کوله پشتی چگونه می تواند آسیب زننده باشد؟

ستون فقرات هر شخصی از 33 مهره تشکیل شده است. بین هر کدام از این مهره ها دیسک هایی وجود دارد که در واقع به عنوان یک فنر طبیعی کمک می کنند تا شما حرکت کنید. وقتی وزنی سنگین تر از یک مقدار استاندارد را روی شانه های خود می اندازید، نیروی این وزن بالا، شما را به سمت عقب می کشد. در نتیجه برای جبران این نیروی وارده، مجبور به خم شدن به جلو در قسمت شانه ها، و باسن خود هستید. این امر موجب فشرده تر شدن ستون فقرات شما می گردد.

واکنش های ذکر شده که به صورت طبیعی در افراد بر اثر حمل بار سنگین به وجود می آید، در کودکان به مراتب آثار مخرب بیشتری را برجای میگذارد. زیرا استخوان ها نرم هستند و می توانند به مرور زمان فرم بگیرند.

بر اثر انداختن یک بند بر روی یک شانه، به یک طرف خم شوند. ممکن است قوز کنند و یا دچار گودی کمر شوند.

اما می توان با رعایت مواردی از آسیب های احتمالی ناشی از آن، جلوگیری کرد. یکی از مواردی که می تواند به این موضوع کمک کند، دانستن نکاتی در مورد تهیه و مورد استفاده قرار دادن کوله پشتی پسرانه است. ما در این مقاله از dibamod قصد داریم تا این موارد را بررسی نماییم.

همچنین شما می توانید انواع مدل های کوله پشتی را در بخش کوله پشتی مردانه مطالعه بفرمایید. همانطور که می دانید مدل های کوله پشتی که برای پسران نوجوان تعبیه می گردد نمونه ای کوچک شده از این کوله پشتی هاست.

در زمان انتخاب و استفاده از یک کوله پشتی پسرانه به چه مواردی توجه کنیم؟

با رعایت مواردی که در ادامه آمده است می توان گفت که کوله پشتی که پسر شما می خواهد از آن استفاده نماید، می تواند به او کمک کند تا آن که به آسیب وارد نماید.

کیفیت کوله پشتی پسرانه را در نظر بگیرید:

همواره به قفل، تسمه و سگک های کوله پشتی پسرانه ای را که می خواهید برای فرزند خود تهیه نمایید، دقت کنید. به این ترتیب فرزند شما فرقی نمی کند که چه می پوشد، یک ژاکت پسرانه و پلیور پسرانه ای ضخیم و پر حجم و یا یک تیشرت یا بلوز پسرانه ای معمولی. به هرحال بند های کوله پشتی او قابلیت تنظیم شوندگی خواهند داشت.

مطمئن شوید که این دو تسمه کاملا روی شانه های کودک قرار می گیرند. هر چه بند های و تسمه های شانه پهن تر باشند، می تواند به تقسیم فشار کمک بیشتری می کند.

همچنین اگر یک کوله پشتی بتواند یک بند کمر هم داشته باشد، می تواند گزینه ی بهتری برای تقسیم فشار وارده بر کتف و کمر کودک باشد. گرچه بستن این مدل از کوله پشتی ها بر روی پیراهن پسرانه کمی دشوار است.

کوله پشتی باید به خوبی بر پشت بنشید:

قبل از آن که کوله پشتی پر شود، به فرزند خود کمک کنید تا با تنظیم تسمه های کوله پشتی خود، کاری کند تا آن ها به خوبی بر روی پشتش بنشیند.

اگر بعد از انداختن کوله پشتی، شانه های خود را خم می کند بدان معنی است که بند های کوله پشتی پسرانه را احتمالا بلند تر بسته اید. گاه این مدل بستن از کوله پشتی به خاطر پیروی از یک سری استایل های خیابانی است که در آن پسرهای نوجوان تیشرت پسرانه ای اورسایز را بر روی یک شلوار پسرانه برجیب می پوشند. بهتر است در این حالت کوله پشتی پسرانه شما واقعا خالی بوده و یا بالکل از استفاده کردن از آن چشم پوشی کرد. زیرا همواره سلامت شخص مهم تر از زیبایی ظاهری اوست.

از هر دوبند آن استفاده شود:

اینکه همواره دقت کنید تا فرزند شما کوله پشتی پسرانه خود را با وسایل سنگین پر نکند، یک مسئله است و اینکه حتما در هنگام استفاده از کوله پشتی پسرانه خود، هر دو بند آن را بر روی شانه های خود بیندازد، مسئله ای دیگر است.

اگر فرزند شما نمی تواند از تعداد وسایل خود بکاهد، بهتر است بخشی از آن را درون کوله و بخشی دیگر را در دستان خود بگیرد.

محدودیت حمل بار کوله پشتی:

هر شخصی که می خواهد از کوله پشتی پسرانه استفاده کند، مهم نیست که یک کوله پشتی دخترانه باشد و یا یک کوله پشتی زنانه ، باید هموراه به وزن وسایلی که در آن می گذارد دقت کند.

اگر خود کودک و یا پسر نوجوان شما به این مسئله آگاهی ندارد باید به او هشدار دهید. این وزن چیزی در حدود 10 تا 15 درصد وزن طبیعی فرزند شما است. بیشتر از این مقدار می تواند تاثیری مخرب داشته باشد.

با ورزش کردن به تقویت عضلات بپردازید:

همواره پسر نوجوان خود را به تقویت ماهیچه ها و عضلاتی که در هنگام حمل کوله پشتی پسرانه در گیر هستند، تشویق نمایید. این کار می تواند به عنوان یک تفریح، بازی و یا سرگرمی باشد. اما قطعا نتایج آن در دراز مدت شیرین و سود بخش است.