نمایش 9 24 36

صندل پسرانه

فصل صندل پسرانه نزدیک است. تابستان دارد می آید و فکر گذراندن یک تعطیلات دوست داشتنی در کنار دریا به همراه خانواده هر لحظه ما را وسوسه می کند. خورشید آرام آرام داغ تر می شود و انگشتان کوچک پسر دلبندتان به دنبال صندل هایش می گردد.

امیدواریم این مقدمه توانسته باشد تداعی کننده راحتی و آزادی یک صندل پسرانه باشد. درست است. یکی از انواع اکسسوری پسرانه ، صندل است. این مدل از کفش پسرانه برای بهار و تابستان طراحی شده است و کمک زیادی در خنک ماندن بدن و سلامت گردش خون در هوای گرم تابستانی دارد.

درست همانند انتخاب هر لباس پسرانه ای، کاربردهای متفاوتی که شما از یک صندل در ذهن خود دارید، می تواند بر انتخاب شما تاثیر گذار باشد. هر کودکی نیز منحصر به فرد است و نیاز های متفاوتی از پوشیدن یک صندل پسرانه دارد. همین موضوع می تواند تشخیص دادن آن چه را که به دنبال آن هستید را کمی دشوار تر کند.

اما نگران نباشید. ما قصد داریم تا در این مقاله از سایت دیبا مد ، به بیان چند نکته در مورد انتخاب صندل پسرانه و استایل هایی را که می توانید در کنار پوشیدن صندل به همراه سایر لباس بچه گانه کودک خود امتحان کنید، می پردازیم.

در هنگام تهیه صندل پسرانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

مدل های مختلف صندل پسرانه در رنگ ها و طرح های گوناگون خود، ممکن است به راحتی بتواند ذهن شما را از در نظر گرفتن نکات اصلی در رابطه با کیفیت صندل دور کند.

کافیست همواره این موارد را به یاد داشته باشید و قبل از اقدام به تهیه صندل آن ها را مرور کنید.

یک صندل بچه گانه باید از موادی قابل تنفس تهیه شده باشند:

صندل ها برای استفاده در هوای گرم ساخته شده اند. این که شما بخواهید مواردی را رعایت کنید که بتواند به خنکی و راحتی بیشتر پاهای کودک کمک نماید، یک امر ضروری است.

سعی کنید مانند هر لباس بچه گانه دیگری که تهی می نمایید، در انتخاب صندل نیز به کیفیت و مرغوبیت مواد سازنده آن دقت کنید. یک صندل وب از چرم واقعی، بند های کتانی و کفی چرمی تهیه شده است. این مواد به خاطر طبیعی بودنشان، خاصیت تنفسی داشته و از تورم پا ها در اثر استفاده طولانی مدت می کاهند.

تناسب سن کودک با مدل صندل پسرانه:

توصیه ما در دیبامد آن است که همواره مدل صندلی که انتخاب می کنید، متناسب با رشد و سن و سال کودک باشد. به طور مثال اگر پسر شما کمتر از 2 سال سن دارد، باید حتما از صمدلی استفاده کند که جلوی آن بسته است. زیرا انگشتان کوچک و پاهای ظریف او، به حمایت بیشتری احتیاج دارند.

در مورد صندل های جلو بسته نیز خیالتان راحت باشد. آن ها به اندازه صندل های جلو باز راحتی و خنکی لازم را فراهم می کنند. درست همانند یک کلاه پسرانه ای که قلاب بافی شده باشد و باز هم گرمای مطبوعی دارد.

اما برای کودکانی که بزرگتر هستند، صندل های روباز گزینه های ایده آل تری به شمار می آیند. در این صندل ها پاهای کودک آزادی بیشتری دارد و هوای بیشتری هم می خورند. تنها در هنگام تهیه صندل های روباز به این نکته توجه کنید که تسمه های صندل به خوبی از پاهای کودک حمایت کرده و انگشتان پا از صندل بیرون نزند.

 یک صندل پسرانه باید جایی برای رشد پا داشته باشد

سرعت رشد کودکان زیاد است. توصیه می کنیم اگر که می خواهید از یک جفت صندل پسرانه در تابستان حداقل دوسال پشت سرهم استفاده کنید، بهتر است سایزی را از صندل انتخاب کنید که حداقل یک سانتی متر از پای کودک بزرگتر باشد. البته به این موضوع دقت داشته باشید که آنقدر فضای خالی زیاد نباشد که برای پاهای کوچک کودک، خیلی بزرگ باشد. زیرا می تواند راه رفتن عادی و آزادانه آن ها را مختل نماید.

بند های یک صندل باید قابل تنظیم باشند.

اگر می خواهید یک صندل پسرانه به راحتی برای پای کودک شما اندازه شود و در مواردی حتی بهتر از پاهای کودک حمایت کند، کافی است صندلی تهیه کنید که بند های آن قابلیت تنظیم شدن داشته باشند. این موضوع می تواند با یک سگک و در غیر اینصورت با داشتن خاصیت الاستیکی تسمه ها حل شود.

مراقبت بهتر از صندل پسرانه:

شما به خوبی می دانید که حتی یک جفت جوراب پسرانه نیز در صورت داشتن کیفیت بالا برای تداوم بیشتر نیاز به مراقبت دارد. صندل ها که دیگر جای خودشان را دارند. در هر حال یک جفت صندل پسرانه اصطحلاک بالا تری دارد.

برای آن که بتوانید صندل های فرزندتان را در تمام طول تابستان قابل استفاده نگه دارید، بهتر است بعد از هر بار پوشیدن موارد زیر را انجام دهید:

  • با کمک یک پارچه نمناک، خاک مانده روی صندل را پاک کنید.
  • می توانید برای حفظ زیبایی صندل ها از موم یا اسپری های آغشته به آن استفاده نمایید.
  • با کمک پولیش ها می توانید رنگ های زده شده را بازیابی کنید.
  • می توانید از یک برس کوچک کفش، شن، ماسه، خاک، گل و خرده سنگ هایی را که احیانا در منافذ صندل گیرکرده و باقی مانده اند، را به راحتی بزدایید.

استایل های محبوب با صندل پسرانه:

هر چه باشد، صندل ها برای راحتی و یله بودن طراحی شده اند. نمی توانید یک صندل پسرانه را در زمره اکسسوری های جدی و رسمی قرار دهید. شاید بتوان گفت استایل های کژوال و کول از آن استایل هایی هستند که صندل می تواند در آن ها به خوبی بدرخشد.

روش هایی که در ادامه این مقاله از دیبامد به آن ها اشاره کرده ایم، ترکیب هایی از لباس پسرانه هستند که می توانید آن ها را بسته به کاربرد و سلیقه خودتان در فضاهای روباز امتحان کنید. سعی کرده ایم تا مناسب ترین مدل از صندل را نیز عنوان کنیم.

  1. پیراهن پسرانه با آستین های کوتاه ( دکمه های جلو بسته) + شلوارک پسرانه ( کتانی) + صندل پسرانه ( چرمی یا کتان) + کلاه ( ساحلی دوره دار پاناما ( توضیح آن را می توانید در بخش کلاه مردانه مطالعه نمایید) )
  2. تیشرت پسرانه + پیراهن پسرانه با آستین های کوتاه (دکمه های جلو باز) + شلوارک ( جین یا کتان) + صندل ( جلوبسته یا جلو باز با بندهای پهن ترجیحا چرمی)
  3. تیشرت + شلوارک + صندل
  4. تیشرت + شلوار پسرانه (جین یا کتانی) + صندل (چرمی)
  5. تیشرت + پیراهن با آستین کوتاه یا بلند(دکمه های جلوباز ) + شلوار ( جین یا کتان) + صندل

صندل ها کاملا برای تابستان ایده آل به شمار می آیند. می توانند از پاها محافظت کنند و به آن ها امکان تنفس بیشتری بدهند. در میان انواع مدل های صندل دیبامد می توانید به جستجو پرداخته و گزینه مطلوب خود را بیابید.