نمایش 9 24 36

شال گردن پسرانه

شال گردن پسرانه چیزی به جز یک مستطیل طولانی از پارچه یا الیاف بافته شده، نیست. این پارچه می تواند در فصل پاییز یا زمستان به راحتی از ایجاد مشکلات تنفسی و آسیب زننده به سلامت کودک، پیشگیری کند.

شما می توانید انواع شال گردن برای پسران را در مدل های مختلف از شال گردن های پارچه ای گرفته تا بافته شده از الیاف پشمی، در دیبامد بیابید.

بعد از آن که کودک خود را صاحب یک شال گردن کردید، باید به او کمک کنید، تا از شال گردن خود در کنار دیگر لباس هایش به خوبی استفاده نماید. همانطور که می دانید یک شال گردن تنها برای گرم نگه داشتن گردن و اطراف صورت مورد استفاده قرار نمی گیرد. این اکسسوری پسرانه قادر است یک تغییر کلی در ظاهر لباس پسرانه زمستانی ایجاد نماید. به گونه ای که گاه هرگز نمی توان از تفاوت بصری وجود یک شال گردن پسرانه در کنار دیگر لباس بچه گانه چشم پوشی کرد.

در ادامه می خواهیم شما را با قوانینی ساده اما بسیار کاربردی درباره ی استفاده از شال گردن پسرانه اشنا کنیم.

نکاتی کلیدی در استفاده از شال گردن پسرانه :

قوانین و نکاتی که در ادامه در جهت پوشیدن شال گردن آمده اند، شاید از جانب شما درست همانند نحوه شستشوی دست ها  بسیار بدیهی و ساده به نظر بیایند. از آن جایی که ” بهترین قوانین ساده ترین آن ها هستند! ” سعی کنید با دقت به آن ها توجه کنید. زیرا رعایت کردن یا نکردن آن ها می تواندکودک شما را یک قدم به شیک پوشی نزدیک و یا دور سازد.

یک شال گردن پسرانه نباید خیلی سنگین باشد:

دقت کرده اید که بچه ها خصوصا پسر بچه ها، در طفره رفتن برای پوشیدن یک لباس پسرانه که معذب شان می کند، چقدر تبحر دارند؟ کاملا پر واضح است که اگر یک شال گردن را به گونه ای انتخاب کرده باشید که بر روی شانه های کودک وزنی زیاد را ایجاد کند، به راحتی توسط او به دور انداخته می شود.

سعی کنید در انتخاب شال گردن و کلاه پسرانه ای که می خواهید برای پسر خود در فصل پاییز تهیه نمایید، به وزن آن ها توجه کنید. معمولا تا اواسط فصل پاییز یک شال گردن پارچه ای نیز می تواند کاربردی به حساب بیاید.

در انتخاب رنگ شال گردن پسرانه به کنتراست آن توجه کنید:

همانطور که می دانید امروزه می توانید شال گردن را در انواع رنگ ها و ترکیب های رنگی بیابید. اما هنگامی که می خواهید آن را با یک ژاکت پسرانه و یا یک پالتو پسرانه ترکیب نمایید باید رنگی را برای شال گردن انتخاب کنید که با دیگر لباس های او در تضاد باشد. به طوری که شال گردن به چشم بیاید.

شال گردن پسرانه را متناسب با دیگر لباس ها انتخاب کنید:

این قانون به شما کمک می کند تا بتوانید یک هماهنگی کامل را در ظاهر و تناسب ظاهری استایل کودک ایجاد نمایید. به این ترتیب که سعی کنید یک شال گردن را اگر که پهن و ضخیم است با لباس هایی ضخیم و پرحجم استفاده کنید. به این ترتیب که اگر می خواهید بر تن کودک یک کاپشن چرمی بپوشانید بهتر است شال گردنی پشمی و درشت بافت را انتخاب کنید.

در غیر این صورت برای انواع ژاکت و پلیور پسرانه بهتر است از شال گردنی نازک از جنس پنبه یا ابریشم استفاده نمایید.

به این ترتیب هیچ گاه نباید یک شال پهن را با یک تیشرت پسرانه امتحان کنید.

گره های مختلف شال گردن پسرانه را یاد بگیرید:

در مقابل امتحان کردن روش های تازه و جدید در لباس پوشیدن جسور و نترس باشید. حتی این موضوع می تواند برای کودک شما هم به عنوان یک تمرین خلاقیت باشد.

گره زدن  یک شال گردن می تواند با ده ها روش قابل اجرا باشد. هر مدل از گره ها می تواند جذابیت خاصی را در استایل فرزن شما ایجاد کنند. شما می توانید این روش ها را در YOUTUBE، WIKIEHOW و سایر منابع مشابه پیدا کنید.

شال گردن را خیلی دور گردن نپیچانید:

قرار نیست با بستن شال گردن به دور گردن کودک خود، صورت او را بپوشانید. در این حالت درست مثل این است که شما اجازه داده اید تا شال گردن کودک را ببلعد.

درست است که اگر شال گردن اگر یک دور به گردن پیچانده نشود ممکن است به راحتی بلغزد. اما بهتر است بیشتر از دوبار این کار را انجام ندهید.

شال گردن را مرتب گره بزنید :

مرتب نگه داشتن یک شال گردن معمولا در استایل های کژوال چندان به چشم نمی آید. منظور از مرتب نگه داشتن، آراستگی و هموار کردن انحناهای متعدد آن است.

این مسئله بیشتر زمانی خود را نشان می دهد که یک پالتو و یا کت رسمی را بر تن کودک کرده اید. مخصوصا نوجوانان 10 ساله و بالاتر اگر در این حالت شال گردن خود را به طرز در هم تنیده ای بر روی یقه بیندازند، استایل خود را به هم ریخته اند.

در این حالت بهتر است مواردی چون کفش پسرانه، شال گردن، کلاه و دستکش پسرانه را از رنگ های خنثی انتخاب کرده و به طور مرتب و آراسته بر تن کودک بپوشانید.

زمان مناسب برای استفاده از شال گردن پسرانه:

درعایت این قانون که بدانید چه زمانی از شال گردن استفاده شود و چه زمانی بهتر است آن را از دور گردن کودک باز کنید، می تواند به راحتی بیشتر کودک کمک کند. شاید بگویید که شما پدر و مادری هستید که خودتان به خوبی با نحوه استفاده از شال گردن مردانه و یا شال گردن زنانه آشنایی دارید اما همواره این تایم بندی برای بچه ها می تواند متفاوت و پیچیده تر باشد. یکی از این زمان های مهم بیرون رفتن از منزل است. مطمئنا در فضاهای سربسته و گرم منزل و یا جایی که در آن به مهمانی رفته اید، موقعیت خوبی برای استفاده از شال گردن نیست.

همچنین شکل بسیاری از لباس ها و یقه های آن ها  هم می تواند به شما در انتخاب و استفاده از شال گردن کمک کند. به عنوان مثال دقت کرده اید که دیگر روی پولوشرت پسرانه نیازی به پوشیدن یک پیراهن پسرانه یقه دار نیست؟ با همین استدلال وقتی فرزند شما قرار است یک پالتو با یچه ایستاده بپوشد و یا کلاهی را روی سر بگذارد که کاملا اطراف سرش را می پوشاند و تا پایین سر کشده می شود، دیگر نیازی به استفاده از شال گردن پسرانه احساس نمی شود.