نمایش 9 24 36

دستکش پسرانه

دستکش پسرانه یکی از اکسسوری های ضروری برای پسر بچه ها در روز های سرد سال است. مخصوصا اگر در یک هوای برفی بخواهید به همراه فرزند خود مشغول برف بازی شوید.

دستکش ها برای پوشاندن دست ها و محافظت از آن ها در برابر هر نوع آسیب خارجی ساخته شده اند. آن ها می توانند محافظتی جداگانه برای هر پنج انگشت به صورت مجزا و یا یک محفظه برای چهار انگشت و یک عدد برای انگشت شست داشته باشند. همچنین موادی که در تهیه انواع دستکش ها که فرقی نمی کند دستکش زنانه باشد و یا مردانه ، دستکش دخترانه باشد و یا پسرانه ، در نظر گرفته می شود با توجه به هدفی است که برای آن قصد استفاده از دستکش را گرفته ایم.

تنها چیزی که در مورد دستکش پسرانه مطرح است انتخاب مدل دلخواه شما در بین رنگ های مختلف، جنس اولیه دستکش ها و انواع مدل های آن هاست. همچنین از آنجایی که دستان کودکان از ظرافت و لطافت بیشتری نسبت به بزرگسالان برخوردار است، می توان گفت در انتخاب هر کدام از این موارد باید دقت عمل و وسواس بیشتری به خرج داد.

ما در دیبامد تلاش کرده ایم تا علاوه بر ارائه انواع مدل های دستکش پسرانه، در این راهنما نیز تمام معیار هایی که به شما در انتخاب و تهیه مدل دلخواه و مطلوب کفش پسرانه به شما کمک می کند، آورده ایم. شما می توانید یک دستکش زیبا و راحت را برای پسر خود با کمک این راهنما تهیه کنید و با کمک آن ها استایل های لباس پسرانه فرزند خود را تکمیل نمایید.

موارد مهم در انتخاب دستکش پسرانه:

اگر تصمیم به تهیه یم جفت دستکش پسرانه نو برای فرزند خود گرفته اید و یا حتی در هنگام تهیه انواع لباس بچه گانه ناگهان تصمیم گرفته اید تا یک جفت دستکش هم برای پسر خود تهیه کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا در ابتدا مراحل زیر را دنبال کنید.

  • مدل دستکش پسرانه را به درستی انتخاب کنید.
  • دستکشی که می خواهید برای فرزند خود تهیه نمایید درست هم اندازه دستان او باشند.
  • در هنگام تهیه دستکش پسرانه به استایل دیگر لباس های او نیز توجه نمایید.
  • از آن جا که دستکش ها معمولا با انواع مختلفی از سطوح در تماس هستند همیشه کیفیت را اولویت انتخاب خود قرار دهید.

کاربرد های دستکش پسرانه:

این که فکر کنیم تنها دستکش های پسرانه در فصل سرما کاربرد دارند، اشتباه است. این اکسسوری پسرانه می تواند در همه فصول از سال مورد استفاده قرار گیرد.

در این قسمت به تعدادی از این کاربردها اشاره کنیم.

راحتی دست های کودک:

هدف اولیه دستکش پسرانه پوشاندن آن بخش قابل مشاهده از دستان است که با لباس اصلی چون پالتو پسرانه، ژاکت و پلیور پسرانه یا حتی پیراهن و بلوز پسرانه قابل پوشاندن نیست. این اکسسوری جذاب می تواند گرما و راحتی را در فصل سرما فراهم کند. همچنین از تابش مستقیم نور خورشید بر روی دستان در فصل گرما نیز جلوگیری به عمل آورد.

برای انجام فعالیت هایی که در فضای باز انجام می شود:

دستکش ها می توانند برای فعالیت هایی چون دوچرخه سواری، اسکیت کردن، و حتی موتور سواری بسیار مفید باشند. آن ها می توانند به راحتی از خراشیده شدن کف دست ها و آسیب دیدگی انگشتان پسر خردسال و یا نوجوان شما جلوگیری کنند.

همچنین می توانید برای جلوگیری از تعریق دستان و اطمینان پیدا کردن از راحتی نیز، از دستکش پسرانه ای سبک و راحت نیز استفاده نمایید.

برای شرکت در مراسم های خاص:

هموراه پیش می آید که بخواهید در یک مناسبت خاص یک استایل متفاوت را برای کودک خود امتحان کنید. این مسئله تنها می تواند یک تنوع و سرگرمی بامزه در امر لباس پوشیدن برای پسر شما باشد.

به عنوان مثال می توانید یک جفت دستکش چرمی را به همراه پیراهن پسرانه و کراوات در حالی که یک کت و شلوار پسرانه ی رسمی نیز برتن کرده است، استفاده کنید و در مراسم عروسی شرکت کنید.

مدل های مختلف یک جفت دستکش پسرانه:

صرفا جهت داشتن یک ظاهر زیبا:

به تازگی ایجاد استایل هایی رسمی و بزرگسالانه برای کودکان نیز رواج پیدا کرده است. جای نگرانی نیست. کودکان همیشه دوست دارند از بزرگتر ها تقلید کنند. شاید امتحان کردن گاه به گاه هر کدام از این استایل ها پاسخی مقطعی به این نیاز کودک باشد.

دستکش هایی که که عموما در این رده قرار می گیرند، از برش چرم ساده پوست بره و یا گوساله تهیه شده است. حتی برخی از این مدل ها درست همانند یک دستکش مردانه از خطوط تزئینی برای نشان دادن حالت انگشتان برخوردار هستند. مچ های آن ها خز دارند و برای یک دست لباس شیک و زیبای پسرانه مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربردهای معمولی، غیر رسمی و کژوال:

برای داشتن یک استایل کژوال نیازی به داشتن یک جفت دستکش پسرانه چرمی نیست. شاید برخی رنگ ها و مدل های دستکش چرمی همچون دستکش های خزدار با چرم قهوه ای بتوانند تا حدودی برای استایل گاه به گاه و کژوال مناسب باشند، اما کافی نیستند.

دنیای بچه ها را می توان با دستکش های رنگی و پشمی شادتر و جذاب تر کرد. دستکش های لاوندر ( Lavender Gloves for Kids ) یا چهار انگشتی که برای کودکان نیز طرح های خوبی دارند و یا دستکش هایی که می توانند با تنوع رنگی و نقوش به کار رفته در بافت خود، این تنوع دوست داشتنی را در استایل کودک ایجاد نمایند.

دستکش های ورزشی:

همه پسر بچه ها عاشق یک رشته ورزشی هستند. در این موضوع شکی نیست که هر ورزشی نیاز به دستکش ندارند، اما تعداد رشته های ورزشی که نیازمند استفاده از یک جفت دستکش پسرانه مخصوص هستند هم کم نیست.

دستکش های پسرانه ورزشی درست همانند تیشرت پسرانه هایی که در هنگام انجام فعالیت های ورزشی خصوصیات خاصی دارند، از ویژگی های مخصوص به خود برخوردار هستند. البته این موضوع برای هر رشته ورزشی هم به صورت مجزا رعایت شده است.

برخورداری از ضربه گیر ها، درز های دوخته شده منظم و با کیفیت و قالب گیری مناسب با فرم دست ها از ویژگی های بارز دستکش های ورزشی به حساب می آید.

جنس مواد به کار رفته در تولید دستکش های پسرانه:

دستکش های پشمی:

این ماده به خوبی می تواند راحتی و گرمایی که مد نظر شماست برای دستان کودک فراهم آورد. با این حال، دستکش های پشمی، رطوبت را در خود حفظ می کنند. برخلاف دستکش هایی که از مواد ترکیب شده با نایلون ساخته شده اند.

دستکش های پنبه ای :

این دستکش ها برای شرکت در بر خی مراسم ها و ایجاد تمایز دست ها با اعضای دیگر بدن، کاربرد دارند. دستکش پسرانه نخی، می تواند دستان حساس را درمان کند و یا از آسیب آن ها در مواجهه با برخی از صدمات سطحی محافظت نمایند.