نمایش 9 24 36

جوراب پسرانه

وقتی به مرحله انتخاب و پوشاندن جوراب پسرانه بر پای پسر بچه ها می رسیم، کمی باید دقت و حوصله به خرج دهیم.

همواره لباس پوساندن بر تن فرزندانمان لذت بخش است. با آنکه گاهی دشوار هم هست. گاهی اوقات شما نیاز دارید تا سر فرصت در مورد اینکه قرار است چه لباس بچه گانه ای را با چه موادی انتخاب کنید تا بتوانید آن را برتن کودک خود نمایید. در واقع با این کار می توانید علاوه بر پیروی کردن از شیوه های مد، از به خطر انداختن امنیت کودک نیز جلوگیری کرده باشید.

این مسئله را باید همواره به درستی رعایت کرد. کیفیت و کارکرد درست لباس پسرانه و لباس دخترانه را باید از همان لباس های اصلی تا ریزه کاری هایی چون تهیه اکسسوری هایی چون جوراب رعایت کرد.

اما چگونه می خواهید در انتخاب جوراب پسرانه اقدام نمایید؟ اگر تصمیم به تهیه جوارب به صورت حضوری و یا اینترنتی گرفته اید، می خواهید به چه نکاتی دقت کنید؟ آیا سلیقه کودک خود را در انتخاب جوراب پسرانه به خوبی می شناسید؟ اگر چینین نیست این راهنمای سایت دیبامد در خدمت شماست تا اطلاعاتی را راجع به این اکسسوری پسرانه در اختیارتان قرار دهد.

ویژگی های یک جفت جوراب پسرانه چست؟

هدف اصلی از تولید جوراب که فرقی هم نمی کند جوراب مردانه باشد یا زنانه و یا جوراب پسرانه باشد یا دخترانه، در واقع برای پوشاندن پا از گرد و غبار است. جوراب می تواند پای کودک را گرم نگه دارد. اما برای یک کودک می تواند یک جفت جوراب دخترانه و یا پسرانه، از عقب و جلو رفتن پا در کفش جلوگیری می کند.

پس برای این منظور همواره سعی کنید تا جوراب پسرانه ای را انتخاب کنید که از پارچه ای مرغوب تهیه شده باشد. زیرا موادی که در جوراب به کار می روند، اگر کیفیت مطلوبی نداشته باشند، می توانند پوست پای کودک شما را تحریک نمایند.

مدل های مختلف جوراب پسرانه چه هستند؟

جوراب ها کاربرد های مختلفی دارند. همچنین شما می توانید جوراب های بیشماری را پیدا کنید که می توانند برای کاربردی که شما در ذهن خود دارید، مناسب باشند.

جوراب می تواند برای کاربرد هایی جون ورزشی، مجلسی، اسپرت، و زمستانی وگرم طراحی شده باشند. اما همواره به یاد داشته باشید که آن چیزی که اهمیت دارد، لذت بردن پسر بچه شما از طرحی جورابی است که قرار است آن را بپوشد.

در هنگام تهیه جوراب پسرانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

سایز جورب پسرانه :

اولین چیزی که هنگام تهیه جوراب باید به آن دقت کنید، اندازه جوراب است. اندازه ای که در واقع کودک شما به آن نیاز دارد. در واقع اگر جوراب اندازه نباشد، کودک شما از شل و وارفتگی آن و یا تنگ بودن آن شکایت می کند. شما که نمی خواهید پسر شیرنتان به خاطر تنگ بودن جوراب پسرانه اش گریه کند؟

سن پسر خود را در نظر بگیرید:

بسیاری از والدین هم با دیبامد موافق هستند که هر چه سن پسر بچه ها بیشتر می شود تمایل آن ها برای پوشیدن جورابی با طرح های فانتزی کمتر می شود. در واقع هرچه پسر شما کوچک تر باشد از سر کنجکاوی نسبت به پوشیدن جوراب های فانتزی تمایل بیشتری نشان می دهد. هرچه که بزرگتر می شود به جوراب پسرانه ای بدون طرح و یا ساده علاقه مند می گردد.

این در حالی است که برای تهیه جوراب دخترانه می توان گفت که در این مسئله جای نگرانی وجود ندارد. زیرا جوراب دخترانه از تنوع بیشمار و همچنین مدل های متنوعی برخوردار است. دختر بچه ها هم چندان روی این موضوع حساسیت به خرج نمی دهند.

بنابراین همواره در انتخاب جوراب به سن پسر خود توجه کنید.

به سایز کفش کودک دقت کنید:

مرحبه بعدی در انتخاب جوراب پسرانه ، در نظر گرفتن سایز کفشی است که کودک شما به پا می کند. زیرا اندازه جوراب و کفش پسرانه ای که کودک شما می خواهد بپوشد باید با هم دیگر تناسب داشته باشند. اگر کودک شما کفش های تنگی دارد، جوراب او می تواند بسیار سبک و نازک باشد. این درحالی است که وقتی پسرتان می خواهد کفشی پلاستیکی و یا ورزشی به پایش کند می تواند از جوراب ضخیم و نخی استفاده کند.

در هنگام استفاده از صندل پسرانه در شرایطی که می خواهید تنها برای جلوگیری از تابش نور خورشید از جوراب استفاده کنید هم می توانید از یک جوراب نازک استفاده نمایید.

مدل جوراب پسرانه :

همانطور که می دانید امروزه دیگر مدل های جوراب پسرانه محدود و یک جور نیست. تنوعی که امروزه در طراحی جوراب در دنیای مد دیده می شود، تا کنون بی سابقه بوده است. جوراب ها برای کاربرد های فصلی و مناسبت هایی که می خواهد فرزندتان در آن شرکت نماید، طراحی و دیزاین متفاوتی دارند. گاه یک جوراب پسرانه ساده و یک رنگ است و گاه با کاراکتر مورد علاقه فرزندتان تزئین شده است. همچنین تنوع جنس و مواد به کار رفته در تهیه آن جوراب نیز می تواند به این موضوع و کاربرد مختلف جوراب کمک نماید.

حتی در این قسمت می توانید به سایر لباس های کودک خود نیز توجه کنید. گاه یک جوراب با ساق های بلند توانسته به شکلی خاص ظاهر شلوارک پسرانه و تیشرت پسرانه ای که کودک با هم دیگر پوشیده است را به طور کلی تغییر دهد.بسیاری فکر می کنند در فصل سرما یک ژاکت پسرانه و یا پالتو پسرانه می تواند به راحتی کودک را گرم نگه دارد با اینکه یک مدل جوراب خوب پشمی می تواند با گرم نگه داشتن پاهای کودک تاثیر زیادی در حفظ این مسئله داشته باشد.

شما می توانید با انتخاب درست یک مدل از جوراب متناسب با مناسبتی که می خواهید در آن شرکت نمایید، به کودک خود کمک کنید تا لذت برده و پاهای شادتری داشته باشد.

جنس جوراب پسرانه :

همانطور که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم، جوراب پسرانه از مواد مختلفی تهیه می شود. هر کدام از این مواد تشکیل دهنده جوراب می تواند جوراب تولید نماید که کاربردی متمایز خواهد داشت. همواره سعی کنید به این موضوع دقت کنید که جوراب ها برای گرم نگه داشتن و حفاظت پاهای کودک شما طراحی شده اند. پس بهتر است از جورابی استفاده کنید که از موادی نرم و مقاوم تشکیل شده باشد که بتواند احساس راحتی بیشتری به پاهای کودک تان منتقل نماید و بتواند مدت زمان بیشتری ماندگاری داشته باشد.

در هرحال اگر می خواهد جوراب پسرانه ای که تهیه می نمایید، پنبه ای، پشمی، ابریشمی و … باشد، باید اولویت شما در انتخاب آن کاربردی باشد که شما از آن جوراب در ذهن خود دارید در اولویت باشد.