نمایش 9 24 36

شلوار گرم نوزاد دخترانه

اگر شما هم مانند بسیاری از والدین، نگران گرم نگه داشتن نوزاد خود در هوای سرد زمستانی هستید، بهتر است این مطلب دیبامد را راجع به شلوار گرم نوزاد دخترانه مطالعه کنید.

دستورالعمل هایی که در این مقاله آمده است را می توانید در مورد انواع شلوار گرم نوزاد پسرانه نیز رعایت کنید. این موزاد می توانند هم در منزل و هم در خارج از آن مورد استفاده قرار گیرند.

قبل از آن، از آن جایی که شلوار ها به صورت کلی یک از آیتم های مهم کمد لباس نوزاد به شمار می آیند آن هم شلوار گرم که یکی از مهم ترین انواع لباس گرم نوزاد دخترانه است، بهتر است مواردی را پیرامون خود آن ها بیان کنیم.

انواع شلوار گرم نوزاد دخترانه :

شلوار های گرم و اصولا پایین پوش هایی که بتواند در هوای سرد زمستانی چه در داخل منزل و چه در خارج از آن به گرم نگه داشتن پاهای نوزاد کمک کنند، انواع بیشماری دارند. به عنوان مثال این موارد می توانند شامل موارد زیر باشند:

شلوار های بافتنی:

شما این شلوار ها را در قسمت بافت نوزاد دخترانه خواهید یافت. معمولا این شلوار ها با یک نمونه ژاکت دخترانه سایز نوزاد هماهنگ شده اند و در مواردی نادر هم به صورت تکی عرضه می شوند. از مزایای این شلوار ها در صورتی که از پشم مرغوبی ساخته شده باشند، می توان به قابلیت تنفسی آن ها اشاره کرد.

همچنین گرمایی که این شلوار ها ایجاد می کنند به نیسب بیشتر از موارد مشابه اما با جنسی متفاوت است.

شلوار های توکرکی:

یک شلوار دولایه و به نسب گرم نوزاد دخترانه، همین شلوار های تو کرکی است. احتمالا شما بلوز نوزاد دخترانه را نیز در این مدل مشاهده کرده باشید. لایه بیرونی که عموما از پنبه و پلی استر تشکیل شده است، ساده، معمولی و سبک است. اما آن چه که این شلوار را به یک شلوار گرم نوزاد دخترانه تبدیل می کند، کرک های پشمی یا مصنوعی هستند که در لایه زیرین این لباس ها به کار رفته است.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که پستی ها و بلندی های این مدل از شلوار گرم نوزاد دخترانه می تواند به خوبی بدن نوزاد را گرم نگه داشته و در صورت تعریق بدن نیز، به راحتی آن را از خود عبور دهد.

ساق پا یا جوراب شلواری های ضخیم:

جوراب شلواری دخترانه در سایز نوزاد که بتواند پاهای او را در روز های زمستانی هم گرم و متعادل نگه دارد، عموما تو کرکی و یا پشمی و ضخیم هستند. شما می توانید از این جوراب شلواری ها در مواقعی که می خواهید نوزاد خود را به همراه خود از منزل بیرون ببرید، استفاده کنید. پوشاندن این ساق ها به پای نوزاد به خاطر چسبندگی نسبی که دارند، می توانند به گرم ماندن نوزاد کمک شایان توجهی نمایند. همچنین شما می توانید رنگ های آن را به صورت مکمل و یا متضاد با دیگر انواع لباس نوزاد دخترانه انتخاب کرده و استایل زیبایی را برای فرزند خود ایجاد نمایید.

یک پیراهن دخترانه با آستین های بلند به همراه یکی از این جوراب شلواری های ضخیم می تواند انتخابی بسیار مناسب در روزهای پاییزی و برای حضور یک پرنسس کوچک در جمع صمیمانه طرفدارانش باشد.

نکاتی راجع به استفاده از شلوار نوزاد دخترانه :

استفاده از شلوار نوزاد دخترانه در داخل خانه:

در هوای زمستانی، گاه پیش می آید که شما به راحتی نتوانید دمای متعادلی را برای منزل خود ایجاد نمایید. از طرفی آن چه که به عنوان دمای طبیعی برای یک نوزاد مناسب است، برای بزرگسالان ممکن است بسیار گرم به نظر بیاید. بنابراین بهتر است از یک شلوار گرم نوزاد دخترانه به همراه دیگر لباس های گرم او استفاده شود تا بدن نوزاد گرم بماند.

همانطور که می دانید، قانون پوشاندن لباس ها به صورت لایه ای که برای بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد و به خصوص برای استفاده از ژاکت زنانه و ژاکت یا پلیور مردانه مورد استفاده قرار می گیرد برای انواع لباس بچه گانه زمستانی از جمله، شلوار گرم نوزاد دخترانه نیز کاربرد دارد.

به این ترتیب که بهتر است در صورت امکان یک زیرشلواری سبک و نخی در زیر شلوار گرم نوزاد دخترانه به پای نوزاد پوشانده شود. به این ترتیب می توانید در صورت بالا رفتن دمای بدن او به راحتی یک لایه از لباس هایش را کم کنید. چک کردن دمای بدن نوزاد نیز به این ترتیب انجام می شود که باید دست خود را روی شکمش بگذارید. دمای بدنش باید به گونه ای باشد که دست شما گرم شود اما نوزاد عرق نکرده باشد.

عرق کردن، موهای مرطوب و گونه های سرخ شده نوزاد، همه از علائم گرمای بیش از حد بدن او هستند. این گرمای زیاد ممکن است به سندرم مرگ ناگهانی نوزاد بینجامد. از ان جایی که پاها همواره می توانند به کاهش تدریجی دمای بدن کمک کنند، بهتر است با کم کردن شلوار گرم و استفاده از لایه ای سبک تر در زیر آن خوابی راحت و سبک را برای نوزاد دلبندخود فراهم آورید.

در هنگام بیرون رفتن از منزل:

هوای تازه برای نوزاد شما ضروری است. اگر یک نوزاد دارید که به صورت طبیعی و در سلامت کامل به دنیا آمده است، می توانید او را همراه خود بعد از سه هفتگی از منزل برای ساعاتی چند، از منزل بیرون ببرید.

از آن جایی که نوزادان با سرعت بیشتری نسبت به بزرگسالان دمای بدن خود را از دست می دهند، بهتر است همواره برای دختر کوچک خود از یک بلوز نوزاد دخترانه به همراه یک شلوار گرم نوزاد دخترانه، استفاده کنید و تا مدتی قدی استفاده از دامن دخترانه یا مدل هایی این چنینی را بزنید. شلوار ها با گرم نگه داشتن کمر نوزاد می توانند نقش زیادی در حفظ سلامتی کلیه ها و اعضای حساس بدن او در این قسمت ایفا کنند.

در داخل ماشین:

هیچ گاه فریب محیط سربسته اتومبیل را در روز های سرد زمستانی نخورید. نوزاد شما می تواند به راحتی در این محیط به خاطر باز و بسته شدن در های اتومبیل و یا پنچره های آن سرما بخورد. یک شلوار گرم نوزاد دخترانه در این شرایط به همراه یک پتوی نوزاد که دور پاها و پهلو های او پیچیده شده است، یکی از ضروری ترین اقداماتی است که می تواند توسط شما صورت پذیرد.