بافت نوزاد دخترانه (17)

زیردکمه ای گرم نوزاد دخترانه (3)

شلوار گرم نوزاد دخترانه (3)

کاپشن نوزاد دخترانه (10)

کلاه و شال گردن نوزاد دخترانه (3)

لباس گرم نوزاد دخترانه

وقتی دمای هوا کم می شود، همه ما به فکر تهیه لباس گرم نوزاد دخترانه و پسرانه برای نوزادان خود می افتیم. این انتخاب دقیق انواع لباس گرم برای نوزادان از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. بدن آن ها قدرت کافی برای ایجاد تعادل دمایی بدن خود را ندارد. شما می توانید در کنار بررسی انواع لباس نوزاد دخترانه و لباس گرم نوزاد دخترانه دیبامد، به مطالعه این مقاله نیز بپردازید. ما در این جا تلاش کرده ایم تا شما را با ملاحظاتی در جهت انتخاب صحیح لباس گرم نوزاد دخترانه آشنا کنیم.

نکاتی کاربردی در تهیه لباس گرم نوزاد دخترانه:

شما با مدل های زیادی به عنوان لباس گرم نوزاد دخترانه در هنگام تهیه هر کدام از آن ها مواجه هستید. همواره مواردی وجود دارد که می توانید با کمک آن ها به سرعت انتخاب خود بیفزایید و این امر را برای خود راحت تر کنید.

هدف از تهیه لباس گرم را در نظر بگیرید:

شرایط در نظر گرفته شما برای زمانی که می خواهید یک لباس گرم نوزاد دخترانه را به عنوان لباس خواب و برای گرم نگه داشتن نوزاد خود در  هنگام خوابیدن تهیه کنید، با زمانی که می خواهید یک مدل از لباس گرم نوزاد دخترانه را برای برف بازی کودک نوپای خود تهیه کنید، کاملا متفاوت است.

این موراد که آیا از قبل برای او لباس گرم تهیه کرده اید یا نه می تواند باز هم در انتخاب لباس گرم نوزاد دخترانه تاثیر بسزائی داشته باشد.

همچنین بهتر است به دمای محیطی که در آن زندگی می کنید نیز فکر کرده و با توجه به آن اقدام به تهیه لباس گرم برای نوزاد خود کنید.

لباس های گرم با پوشش کامل:

کاپشن های زمستانی طراحی شده برای نوزادان معمولا در دو حالت عرضه می شوند. یکی به صورت سرتا پا پوشیده و زیپ دار حالت دوم به صورت ژاکت های پشمی و دو تکه به صورت شلوار و ساق نوزاد دخترانه و بلوز آن. معمولا مدل دوم که شلوار و بلوز نوزاد دخترانه به صورت بافته شده از پشم هستند، امکان تحرک و نشست و برخاست را برای نوزاد راحت تر فراهم می کنند و مناسب فضای داخل منزل هستند. اما حالت اول را بهتر است هنگام استراحت نوزاد و در هوای آزاد مورد استفاده قرار دهید.

حجیم بودن لباس گرم نوزاد دخترانه:

مسئله حجیم بودن ژاکت های زمستانی و اصولا لباس نوزاد می تواند برای نوزاد شما یک چالش به شمار آید. شما می خواهید نوزاد خود را کاملا گرم نگه دارید و او در فعالیت های عادی شما دخالت نکند. اما نوزاد شما به این مسئله واقف نبوده و به دلیل عدم توانایی در حرکت دادن اندام خود در زیر لباس های گرمش، ممکن است کلافه شده و احساس ناراحتی کند. برای این منظور سعی کنید لباسی را که بر تن او پوشانده اید، با حرکت دادن دست ها و پاهایش از راحت بودن نوزاد خود اطمینان حاصل کنید.

زیپ ها و دکمه های لباس گرم:

در همه لباس های گرمی چون ژاکت دخترانه ، پلیور دخترانه ، کاپشن و کت های زمستانی، آن هم برای کودکان نوپا، اتصال دهنده ها یا همان زیپ و دکمه و گاها غزن ها اهمیت زیادی دارند. گاها از چسب های جفت شونده برای بستن لباس کودک استفاده می شود. این کار یک مزیت دارد و آن هم این است که کودک گاها خود می تواند آن را باز و بسته کند. این در حالی است که زیپ ها یک محفظه محکم برای لباس گرم نوزاد ایجاد کرده و دکمه ها می توانند شکاف هایی را در قسمت های مختلف لباس گرم نوزاد دخترانه ایجاد نمایند.

در هر حال شما می توانید انواع این موارد را در طول سنین 1 الی 3 سالگی برای کودک خود امتحان کنید. به یاد داشته باشید با نشان دادن استقلال شخصی از سوی کودک، خود به راحتی در خواهید یافت که باز و بسته کردن زیپ و چسبک ها به مراتب راحت تر از سایر موارد است.

سبک و سیاق انواع لباس گرم نوزاد دخترانه:

لباس های گرم نوزادی هم می توانند با دنیای رنگارنگ خود و تنوع بیشماری که دارند، می توانند برای دختران خردسال ما ظاهری شیک و آراسته ای ترتیب دهند. چه کسی می تواند در مقابل یک دختر نوپای کوچک که یک پالتوی زیبای زمستانی پوشیده و شبیه به شاهزاده خانم ها شده، مقاومت کند؟

پس کافی است شما هم قبل از آنکه بخواهید اقدام به خرید لباس گرم کنید، یک استایل یا یک سبک مشخص را در ذهن داشته باشید. به این ترتیب تهیه لباس گرم نوزاد دخترانه برای شما به یک تفریح تبدیل می شود تا یک اقدام هراس آور!

این استایل ها می توانند هر یک از موارد زیر باشند:

  • استایل های خیابانی و نیمه اسپرت با کاپن های پف دار
  • استایل ورزشی با کاپشن های اسکی
  • یک استایل کلاسیک با ژاکت های بافتنی و پشمی
  • استایل رسمی و مینیاتوری با پالتو های پشمی
  • یک پوشش روزانه با اورکت های فوتر

جنس مواد به کار رفته در لباس های گرم:

همواره انتخاب پارچه و مواد به کار رفته در تهیه لباس بچه گانه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است، آن هم برای لباس نوزاد.

پارچه های ضد آب بهترین گزینه برای روزهایی برفی است که می خواهید به همراه کودک خود، مشغول برف بازی شوید.

لباس های پشمی به دلیل حفظ طولانی مدت رطوبت در الیاف خود، نمی توانند یک انتخاب مناسب برای روزهای بارانی باشند. و بالاخره پارچه های نایلونی با یک لایه پارچه پشمی بهترین گزینه ای است که در لباس گرم نوزاد دخترانه با کاربرد روزانه به کار رفته است.

رنگ های لباس:

صرف نظر از سبک و مواد و مدل های لباس گرم نوزاد دخترانه، می توان گفت به طور معمول این لباس ها در رنگ ها و پترن های متنوعی نیز عرضه می شوند. همواره در انتخاب رنگ شخصیت کودک نوپای خود را در نظر بگیرید. به معجزه استفاده از رنگ های گرم در روز های زمستانی ایمان داشته باشید، و هر گاه هیچ کدام را پیدا نکردید، بدایند رنگ صورتی و یا یک رنگ خنثی می تواند رنگی مناسب برای لباس گرم نوزاد دختر شما به حساب بیاید.

سایز لباس گرم برای نوزادان دختر:

درست است که این مورد را در آخر این مقاله آورده ایم، اما درست مانند همه موارد فوق مهم است. معمولا لباس های گرم حجیم را یک سایز بالاتر انتخاب کنید. رشد سریع کودک خود را در این سنین به یاد داشته باشید و همواره به این نکته دقت کنید که از جایی آن لباس گرم نوزاد دخترانه خود را تهیه کنید که امکان بازگشت به دلیل سایز نبودن را داشته باشد.