نمایش 9 24 36

ست چند تکه نوزاد دخترانه

یکی از راه های صرفه جویی در هزینه و زمان تهیه لباس نوزاد دخترانه ، تهیه و انتخاب ست چند تکه ای نوزاد دخترانه است. مزیت اصلی و مهم این ست ها این است که شما در عین واحد می توانید یک دست لباس نوزاد را به صورت کامل در اختیار داشته باشید. به این ترتیب خیال تان از این مسئله که لباس هایی که می خواهید بر تن نوزاد کنید با هم دیگر هماهنگی داشته باشند یا نه، هم راحت می ماند.

ست چند تکه نوزاد در واقع مجموعه ای از لباس هایی است که برای یک نوزاد متناسب با جنسیت او در یک تم خاص و با محوریت یک موضوع خاص جمع شده است. شما می توانید این مجموعه را در کنار هم دیگر و برای یک مناسب خاص هم تهیه نمایید.

اگر مقاله ما در سایت دیبامد را راجع به ست نوزاد دخترانه مطالعه کرده باشید، مزیت های ست چند تکه ای نوزاد دخترانه را به خوبی می دانید. همه ما می دانیم از مزایای دیگر این لباس ها که در یک مجموعه ارائه می شود آن است که می توانید آن ها را به راحتی به عنوان یک گزینه ایده آل به والدین یک نوزاد هدیه بدهید.

در ادامه شما را با چند تم معروف ست چند تکه ای نوزاد دخترانه آشنا می کنیم.

انواع ست نوزاد چند تکه ای نوزاد دخترانه :

اگر یک آشنایی نسبی با هماهنگ کردن انواع لباس بچه گانه با هم دیگر داشته باشید، به خوبی می توانید مجموعه ست چند تکه ای نوزادی را که می خواهید بیابید.

درست است که قبل از آن باید حتما به سایز، جنس و کیفیت پارچه ها و مدل های لباسی که در آن ست چند تکه ای نوزاد دخترانه گردآوری شده است توجه کنید، اما باز هم می توان گفت باز هم شناسایی یک استایل و تم مناسب برای دختر دلبندتان از اهمیت بالایی برخوردار است.

در ادامه چند تم ساده و سبک معروف را بیان می کنیم که شما می توانید با خیال راحت به تهیه آن ها با توجه به شرایطی که در آن کودک را به همراه خواهید برد، در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

راحت، کژوال، فروک :

یک استایل فروک هرگز از مد نمی رود. چه این موضوع را بخواهید برای لباس زنانه دنبال کنید و چه لباس دخترانه . بدون توجه به فصل و مناسبت ها، می توانید از این سبک برای لباس پوشاندن بر تن نوزاد خود بهره بجویید. در انواع ست چند تکه ای نوزادی که با این تم ارائه می شود، حتما یک کلاه نوزاد دخترانه از نوع آفتابی، قابل رؤیت است. یک پیراهن نوزاد دخترانه راحت و گشاد هم در آن دیده می شود که می تواند از مدل های زیردکمه ای نوزاد دخترانه هم باشد.

شما می توانید در صورت تمایل آن را با انواع اکسسوری نوزاد دخترانه از جمله ساق و جوراب نوزاد دخترانه نیز هماهنگ کنید. بسیاری از ست های ارائه شده در سبک فروک، از پاپوش و یا کفش نوزاد دخترانه ای متناسب با خود بهره می برند.

رنگ هایی که می توان گفت برای این مجموعه کاملا مناسب به نظر می اید، سفید، صورتی، آبی و در وموراد بسیار نادر مشکی است. در هر حال از بین همه این رنگ ها، رنگ صورتی و آبی آن از کاربرد بیشتری برخوردار خواهد بود.

شیک، ساده، اسمارت کژوال :

یک سبک همواره کاربردی برای کودکان و نوزادان، همین سبک اسمارت کژوال است. باز هم این سبک می تواند بدون در نظر گرفتن مناسبتی خاص مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین این استایل نه تنها برای ست چند تکه ای نوزاد مناسب است، بلکه برای ست چند تکه نوزاد پسرانه نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است.

در این مجموعه عموما یک تیشرت نوزاد دخترانه به همراه ساق و شلوار نوزاد دخترانه به صورتی کاملا هماهنگ شده وجود دارد. همچنین در برخی از این ست ها دو تا سه مدل تل سر نوزاد دخترانه نیز گنجانده شده است.

شما می توانید با مطالعه راهنمای این ست چند تکه ای نوزاد دخترانه ، و با توجه به فصل و محیطی که در ان زندگی می کنید ضخامت و قد تیشرت و تاپ نوزاد دخترانه ای را که در این مجموعه وجود دارد، انتخاب نمایید.

گرم و نرم و زمستانی:

یکی از محبوب ترین انواع ست چند تکه ای نوزاد دخترانه ، ست هایی است که آیتم های آن از انواع لباس گرم نوزاد دخترانه تشکیل شده باشد. این مجموعه ها می توانند از استایل های مختلف زمستانی تشکیل شده باشند. برخی از آن ها در کنار ارائه انواع مدل های بافت نوزاد دخترانه از شلوار بافتنی گرفته تا انواع ژاکت و پولیور دخترانه نوزادی، شامل اکسسوری هایی نظیر کلاه و شال گردن نوزاد دخترانه نیز می شوند.

عموما به ندرت می توان مجموعه های لباس گرم نوزادی را به همراه کاپشن نوزاد دخترانه یافت. زیرا انتخاب سایز مناسب برای آن کمی دشوار است. با این حال برخی از انواع ست چند تکه ای نوزاد این آیتم را نیز در خود جای می دهند.

سبک، جمع و جور، خواب آور:

انتخاب لباس خواب و لباس راحتی نوزاد نیز می تواند با کمک ست چند تکه ای نوزاد دخترانه به راحتی انجام شود. کافی است کمی مدل ها و رنگ های انواع ست لباس راحتی را به دقت بررسی نمایید.

در این ست چند تکه ای نوزاد می توانید انواع لباس زیر نوزاد دخترانه را که شامل شورت عینکی، شورت معمولی، کلاه، انواع سرهمی نوزاد دخترانه به همراه انواع تاپ نوزاد دخترانه، جوراب های راحت و دستکش نوزاد دخترانه بیابید. استفاده از یک تم، رنگ و ایموجی های مشابه می تواند خیال شما را از داشتن یک نوزاد شیک و زیبا راحت کند.

نکات مهم در انتخاب ست چند تکه ای نوزاد :

مواردی که در ادامه این بخش ذکر می شود به تفصیل در بخش ست نوزاد دخترانه بیان شده است. اما صرفا جهت یادآوری و یا گوشزد کردن در اینجا به صورت موردی ذکر شده اند.

  • توجه به سایز بودن همه آیتم های ست مورد نظر
  • تناسب انواع آیتم های موجود در مجموعه با نیاز واقعی شما به آن آیتم ها
  • مرغوبیت جنس، دوخت و کیفیت پارچه های مورد استفاده