نمایش 9 24 36

ست دو تکه نوزاد دخترانه

ست دو تکه نوزاد دخترانه یکی از کاربردی ترین انواع ست های نوزاد دخترانه است. به دلیل کاربرد و تنوع بالای آن در میان انواع ست نوزادی دخترانه است که می توان آن ها را از سایر مدل های ست نوزادی جدا کرد.

یکی از دلایل محبوبیت بالای آن علاوه بر داشتن سایر مزایای ست های نوزادی، سادگی و جمع و جور بودن آن هاست. این ست ها عموما از دو تکه لباس نوزاد اصلی به عنوان مثال تیشرت نوزاد دخترانه به همراه ساق و شلوار نوزاد دخترانه و یا یک آیتم اصلی از لباس نوزاد دخترانه به همراه یک اکسسوری نوزاد دخترانه تشکیل شده اند.

همچنان می توان آن ها را به عنوان گزینه ای ایده آل جهت هدیه به والدین یک نوزاد یا نوپای دختر در نظر داشت. و بر این باور بود که بتوان کمک بزرگی به آن ها کرد.

ما در این مقاله دیبامد همراه شما هستیم تا با هم دیگر چند نمونه از کاربرده ها و انواع استایل ست دو تکه  نوزاد را برای دختران کوچک شما بررسی نماییم.

انواع ست دو تکه نوزاد دخترانه:

این که بخواهیم دختر کوچک شما یک لباس دخترانه شیک را به تن کند، لذت بخش است. لذت بردن از تیپ مینیاتوری آن ها می تواند مسری باشد و تا حدود زیادی بر روحیه خود ما نیز تاثیر گذار است.

عموما آیتم هایی که برای یک ست دو تکه نوزاد در نظر گرفته می شود محدود و ساده است. آن چه که اهمیت دارد، این است که این دو تکه در کنار هم دیگر از تناسب معقولی برخوردار باشد. چه از لحاظ مدل، رنگ و ترکیب و سبک.

عموما انواع ست دو تکه نوزاد از موارد زیر و در سبک های بیان شده در ادامه این قسمت، پیروی می کنند.

1. یک اکسسوری به همراه لباس اصلی:

اگر می خواهید نوزاد خود را صرفا برای رفتن به یک مهمانی دوستانه و یا گرفتن چند عکس به آتلیه به همراه خود ببرید، می توانید از این مدل ست نوزاد دخترانه استفاده نمایید.

یک آیتم از این ست دو تکه دخترانه را یک لباس اصلی تشکیل می دهد. معمولا هم لباسی است که می تواند کل بدن نوزاد را یا دختر نوپای شما را بپوشاند. به عنوان مثال یک سرهمی نوزاد دخترانه یا یک پیراهن زیردکمه ای نوزاد دخترانه در آن جای دارد.

حال برای آن که کمی خیال شما را در هماهنگ کردن لباس های نوزادتان راحت کرده و در زمان و هزینه شما نیز صرفه جویی کرده باشند، یک تل سر نوزاد دخترانه یا یک جفت پاپوش و کفش نوزاد دخترانه را در کنار آن و متناسب با استایل و رنگ آن در کنارش جای داده اند.

2. دو لباس اصلی در یک ست دو تکه نوزاد :

در واقع نمی توان تفاوت زیادی را در حالت کلی ما بین این دو نمونه از ست دو تکه نوزاد در نظر گرفت. زیرا هر دوی آن ها می توانند به راحتی کل بدن نوزاد را تنها با دو آیتم بپوشانند.

با این حال می توان گفت این مدل از ست دو تکه دخترانه، کاربرد بیشتری دارد. با آن که دلیل منطقی پشت آن وجود نداشته و تنها یک درگیری احساسی برای والدین است که بخواهند هر دو آیتم از لباس های اصلی نوزاد را تشکیل دهد.

برای نمونه می توان گفت یک عدد تاپ نوزاد دخترانه به همراه ساق یا شلواری متناسب با آن ، پیراهن دخترانه ای به همراه یک دامن دخترانه نوزادی با استایل و رنگی مشابه در کنار هم دیگر از انواع معروف ست دو تکه ای  به حساب می آید.

تم های مختلف انواع ست دو تکه نوزادی دختران:

اگر با مزایای ست نوزادی دخترانه آشنایی ندارید، بهتر است توضیحات ما را در زیر آن پیج بخوانید. ما در آن جا به خوبی اشاره کرده ایم که چقدر انتخاب و تهیه انواع ست دو تکه  و ست چند تکه نوزاد دخترانه می تواند به کاهش هزینه های زمانی و مادی شما کمک کند.

یکی از آن مورادی که می تواند به شما این مجموعه از لباس ها کمک شایان توجهی بکند، همین انتخاب استایلی است که می خواهید متناسب با آن اقدام به انتخاب آیتم های مختلف لباس بچه گانه نمایید.

این آیتم ها می توانند بنا به سلیقه شما یکی از موارد زیر باشند.

شیک و دلربا مثل یک عروسک:

عموما ست های دو تکه ای که تاکید زیادی بر روی مدل های عروسکی دارند، از انواع پاپوش ،تل سر دخترانه و  توربان و یا یک کلاه نوزاد دخترانه تزئینی ، به همراه یک پیراهن دخترانه تشکیل شده اند.

تاکید زیاد این ست دو تکه نوزاد دخترانه عموما بر روی اکسسوری دخترانه ای است که در آن به کار رفته است. زیرا می خواهند با خاص بودن آن ها خیال شما را در تهیه یک اکسسوری شیک راحت کنند.

فانتزی و با نمک:

گفته می شود یکی از دلایلی که والدین را به سمت تهیه انواع ست دو تکه ای نوزاد سوق می دهد پیروی از این سبک لباس پوشیدن باشد. این سبک شامل دو تکه آیتم از لباس نوزاد دخترانه است که می تواند شامل یک عدد شورت و کلاه دخترانه باشد که می خواهند نوزاد را به یک شخصیت کارتونی و یا فانتزی تبدیل نمایند.

بهتر است شما آن موجودی را برای این کار در نظر بگیرید که می دانید خود و نوزادتان می توانند به آن ارتباط برقرار نمایند. همچنین این ست می تواند در اکثر مواقع برای گرفتن یک عکس خوب اینستاگرامی و یا یک عکس آتلیه ای مناسب باشد. مثلا یک سارافن دخترانه کوچک به همراه یک تل سر.

راحت و گرم برای زمستان:

از معروف ترین انواع ست دو تکه ای نوزاد زمستانی که قدمت آن بیش از همه مدل های آن است، همین ست کردن کلاه و شال گردن نوزاد دخترانه است.

به غیر از این می توان به ست هایی شامل انواع بافت نوزاد دخترانه مثل سرهمی دخترانه و یا شلوار و پولیور دخترانه نوزاد در کنار هم دیگر هم اشاره کرد.

لباس زیر و لباس خواب:

بسیاری از مادران تلاش می کنند برای نوزاد خود یک لباس خوب و راحت جهت استراحت بیابند. با این که این موضوع کار سختی نیست اما پیدا کردن آیتم هایی که با هم دیگر هماهنگ باشند ممکن است وقت گیر باشد. بهتر است به جای آن که زمان زیادی را صرف این کار کنیم، از یک ست دو تکه ای نوزاد که شامل یک تاپ به همراه شورت و یا شلوار دخترانه نوزادی می شود استفاده نمایید.