ست چند تکه نوزاد دخترانه (3)

ست دو تکه نوزاد دخترانه (3)

ست نوزاد دخترانه

هنگامی که می خواهید برای نوزاد خود لباس تهیه کنید، ست نوزاد دخترانه یکی از گزینه های ایده آل به شمار می آید. مرتب بودن و تکمیل بودن آیتم های مورد نیاز نوزاد شما می تواند یک موهبت بزرگ به شمار بیاید. کافیست کمی حوصله به خرج داده و به خوبی همه  تکه های یک ست نوزاد دخترانه را به دقت بررسی نمایید.

سخت است که باور کنید چقدر لباس های کوچک نوزاد همچون انواع اکسسوری نوزاد دخترانه ، می توانند جاگیر و تهیه آن ها در کنار دیگر لباس نوزاد دخترانه سخت و زمان بر باشد. بنابراین بهتر این است که اگر می خواهید در تهیه انواع لباس نوزاد برای دختر شیرخوار خود سری به فروشگاه های لباس و قسمت انواع ست نوزاد دخترانه بزنید.

ما در دیبامد تلاش کرده ایم تا با فراهم کردن بهترین مجموعه های ست نوزاد دخترانه به شما در این امر کمک کرده باشیم.

کافی است که فقط عجله نکنید و از سر فرصت تمامی آیتم های مورد نیاز خود را در هر ست معرفی شده، به دقت بررسی نمایید.

فواید تهیه ست نوزاد دخترانه :

اگر توجه کرده باشید، در سازمان دهی کمد لباس نوزاد شما همواره این مسئله به چشم می خورد که چگونه می توانید آن را با سرعت و نظم کافی بچینید. سختی این موضوع از آن جایی ناشی می شود که قرار است مدل ها و انواع نمونه های لباس نوزادی را بر اساس دسته بند هایی چون تیشرت نوزاد دخترانه ، بلوز  نوزاد دخترانه و اکسسوری و لباس زیر نوزاد دخترانه مرتب نکنید.

استفاده از ست نوزاد دخترانه می تواند به شما در این موضوع کمک شایان توجهی بکند زیرا:

قرار گرفتن در یک جعبه سربسته:

همه شما می خواهید از لباس هایی برای نوزاد خود استفاده نمایید که از نظر رنگ و الیاف به کار رفته در آن ها با هم دیگر تناسب داشته باشند. بنابراین بهترین کار همان است که آن هایی را که  به هم دیگر شباهت بیشتری دارند در یک جا نگهداری کنید. معمولا ست های نوزادی از آن جایی که در یک بسته بندی مشخص و تزیئنی ارائه می شوند، همواره کنار هم دیگر قرار دارند و شما می توانید آن ها را با همان بسته بندی خودشان در کمدل لباس نوزاد قرار دهید. به این ترتیب در مواقع لزوم به راحتی به سراغ آن ها می روید.

کاهش زمان تهیه لباس نوزاد:

همانطور که در قسمت های قبلی هم به آن اشاره کرده ایم، تهیه انواع لباس برای نوزاد شما امری زمانبر و کاری است نیازمند دقت و حوصله بالا. این مسئله از آن جایی ناشی م یشود که نوزاد شما به انواع زیادی لباس احتیاج دارد مثلا جوراب، کلاه و حتی دستکش نوزاد دخترانه به همراه انواع زیردکمه ای نوزاد دخترانه و بلوز و شلوار و… اگر شما بخواهید اکسسوری هایی نظیر لباس های خواب، راحتی و پتو را نیز به آن ها اضافه کنید، خواهید دید که تا چه اندازه می توانید زمان برای تهیه هر کدام از آن ها صرف کنید. بنابراین بهتر است با تهیه یک ست نوزاد دخترانه این مسئله را کاملا برطرف نمایید.

نگهداری آسان تر از لباس های نوزاد:

انواع آیتم های مختلف لباس بچه گانه ممکن است زمان زیادی را از شما برای نگه داری و چیدمان لباس های نوازاد بگیرد. شما ممکن است به راحتی سرشماری یک کلاه نوزاد دخترانه را بعد از شستشوی لباس های نوزاد از دست بدهید. اما وجود ست نوزاد دخترانه هموراه این ذهنیت را برای شما ایجاد می کند که تعداد و مدل یک لباس از آن مجموعه را به خاطر سپرده و  از آن ها به خوبی مراقبت کنید.

سرعت انتخاب لباس برای نوزاد:

گاهی پیش آمده است که بخواهید نوزاد خود را برای یک رویداد خاص آماده کنید  و بر تنش لباس بپوشانید. همواره انتخاب لباس هایی که از هماهنگی لازم با هم دیگر برخورد ار باشند، کار زمانبری به حساب می آید. وجود ست نوزاد دخترانه به شما فرصت این را می دهد که با خیال راحت به انتخاب و پوشاندن لباس دخترانه ای ست شده و زیبا بر تن نوزاد خود بدون فوت وقت بپردازید. خصوصا که امروزه می توانید به راحتی انواع ست نوزاد دخترانه را با تم های خاص و مناسبتی نیز تهیه نمایید.

شستشوی آسان و بی دردسر:

گاهی شستن لباس های نوزاد از این نظر که تفاوت رنگ ها و جنس پارچه های آن و دقت در رعایت شرایط مخصوص به شستشوی آن ها می تواند به هم دیگر آسیب برساند، هزینه بر باشد. شباهت لباس هایی که در یک ست نوزاد دخترانه جای گرفته اند، می تواند این اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان داشته باشند که دیگر نگران آسیب های احتمالی لباس ها از لحاظ تغییر رنگشان را نخواهید داشت. همچنین به دلیل یکسان بودن جنس پارچه های به کار رفته در آن ها نیز می توانید شرایط شسشتو  و دمای آب ماشین لباس شویی را بر روی یک عدد مشخص قرار دهید.

آیتم های موجود در یک ست نوزادی:

معمولا تفاوت و بهای ست نوزاد دخترانه های مختلف وابسته به آیتم هایی است که  در آن جای گرفته اند. شما م یتوانید تعداد این آیتم ها را چیزی در  محدوده بین 2 تا 7 عدد و در مواقع نادر بالا تر هم پیدا کنید. کافی است کمی با دقت به مواردی که در هر کدام از آن ها موجود است بسته به میاز واقعی خود  نگاهی بیندازید.

آنچه که عموما در یک ست نوزاد دخترانه دیده می شود شامل :

انواع اکسسوری نوزاد شامل کلاه نوزاد دخترانه ، دستکش، جوراب نوزاد دخترانه و گاها موارد ی چون تل سر نوزاد دخترانه  همچنین لباس های زیر نوزاد شامل شورت عینکی، شورت معمولی و انواع تاپ نوزاد دخترانه  به همراه تیشرت و بلوز  و مدل های مختلف زیردکمه ای نوزاد دخترانه  یافت می شود.