نمایش 9 24 36

کلاه نوزاد دخترانه

شما به راحتی می توانید با استفاده از یک کلاه نوزاد دخترانه ، می توانید به راحتی نوزاد خود را از تابش مستقیم نور خورشید نجات داده و همچنین به استایل او ظاهری زیبا و دلربا ببخشید.

رنگ های تابستانی کلاه های آفتابی برای نوزادان دختر می تواند برای شما یک تابستان پر جنب و جوش و رنگارنگ را برایتان به ارمغان بیاورند.

شما می توانید در میان انواع کلاه های نوزاد دخترانه ای که در سایت دیبامد ، برای شما گردآوری کرده ایم، نمونه هایی را همراه با توضیحاتی که جهت استفاده از آن ها آماده شده است، تهیه فرمایید.

به یاد داشته باشید که همواره در کمد لباس نوزاد شما، کلاه ها می توانند نقشی اساسی ایفا کنند. کلاه های ظریف و تزئین شده با تور، با ظاهر نستالژیک خود می توانند به دختر کوچک شما ایمنی و راحتی را هدیه دهند.

سبک های گوناگون کلاه نوزاد دخترانه برای تابستان:

شما می توانید انواع کلاه نوزاد دخترانه ای را که برای تابستان و اصولا محافظت در برابر تابش نور خورشید طراحی شده اند را به راحتی در همه شکل ها و رنگ های مختلف پیدا کنید.

بنابراین تلاش کنید تا همواره کلاهی را متناسب با شخصیت و سایر مدل های لباس بچه گانه نوزاد خود انتخاب و تهیه کنید.

کلاه نوزاد دخترانه می تواند نقش زیادی در به روز نشان دادن فرزندتان و جلوگیری از افتاب سوختگی پوست او داشته باشد.

کلاه آفتابی:

پوست نوزادان بسیار لطیف و حساس است. به همین دلیل محافظت از آن در برابر نور خورشید بسیار مهم و حیاتی است. مدل های متنوعی از کلاه های نوزادان وجود دارد که می تواند به این موضوع کمک کند.

برای داشتن محافظت حداکثری در برابر تابش نور خورشید، بهتر است مانند دیگر لباس نوزاد دخترانه، برای کلاه آفتابی نیز از پارچه ای ضد آفتاب استفاده کنید. در حالتی ایده آل یک کلاه تابستانی باید روی گردن  شانه های کوک نوپا را بپوشاند.

انواع مختلف کلاه نوزاد دخترانه:

کلاه های نقابدار:

یکی از انواع کاربردی کلاه نوزاد دخترانه برای روز های آفتابی است. این کلاه ها که همه اندازه های نوزاد دختر را از شروع 6 ماهگی به بعد را دارا است، محافظت بالایی را در برابر نوز خورشید ارائه می دهد. این کلاه از یک لبه پهن و یک توری محافظ برای گردن و یک بند چانه نیر برای نگه داشتن کلاه بر روی سر نوزاد استفاده می کند. این کلاه از انعطاف پذیری بالایی نیز برخوردار بوده و می تواند به سلامتی نوزاد نیز کمک کند.

کلاه های دوره دار:

برای داشتن یک انتخاب مقرون به صرفه بهتر است هموراه به این کلاه های دوره دار مراجعه کنید. این کلاه از آستر های فوم دار که عموما فوم های سفتی نیز دارند طراحی و تولید شده است. این کلاه نوزاد دخترانه نیز مانند سایر هم ردیفان خود می تواند حفاظت بالایی را در برابر نور خورشید ارائه دهد. برای نگه داشتن بهتر کلاه بر روی سر نوزاد از یک بند زیر چانه استفاده شده است. شما می توانید به راحتی این کلاه را در ماشین لباسشویی بشورید. طیف گسترده ای از این کلاه نوزاد دخترانه در سایز های مختلف موجود است و با خیال راحت می توانید انواع آن را تهیه نمایید.

کلاه نوزاد دخترانه سه تکه:

یکی از ایده آل ترین کلاه های تابستانی برای یک دختر بچه نوپا می تواند انتخاب همین کلاه های سه تکه باشد.

خوشبختانه این کلاه ها مثل کلاه پسرانه جا افتاده است و معمولا اکثر والدین از این کلاه ها در هنگام مسافرت به مناطق ییلاقی و ساحلی برای فرزندانشان استفاده می نمایند. بهتر است به این موضوع دقت کنید که داشتن این کلاه ها می توانند حداکثر محافظت در برابر نور خورشید را ارائه دهند. با این حال بهتر است نمونه هایی از آن را که از پارچه های مخصوص و ضد آفتاب ساخته شده اند را تهیه نمایید.

کلاه نوزاد دخترانه ای که با پارچه های جین و در مدل های سه تکه ساخته شده اند نیز می توانند گزینه های مناسبی به شمار آیند.

اگر دختر دلبند شما به تازگی می تواند با دستان خود کلاه را از روی سرش برداشته و با آن بازی کند، بهتر است نمونه هایی از این کلاه را تهیه نمایید که از بند زیر چانه برخوردار هستند.

کلاه های نخی:

یک کلاه کلاسیک نوزادی است که هیچ گاه از مد نیفتاده است. عموما از یک پارچه نخی سبک ساخته شده و قابلیت تنفسی دارد. این کلاه را معمولا در روز های ابتدایی تولد نوزاد به وفور مورد استفاده قرار داده اید. این کلاه از آن جایی که سبک و راحت است می تواند تا حدود زیادی به نوزاد شما آرامش و گرمی لازم را برای یک خواب راحت بدهد.

کلاه های ماهیگیری:

اگر شما هم به یک کلاه نوزاد دخترانه راحت و قابل انعطاف احتیاج داشتید، می توانید یک نمونه از این کلاه برای نوزاد دختر خود تهیه نمایید. سبک کاملا کژوال و راحت آن می تواند یک حس بانمکی و بازیگوشی را به استیال نوزاد شما اضافه کند.

همچنین به خاطر انعطاف و سبکی که دارد می توانید آن را به راحتی در کیف نوزاد جمع کرده و از آن نگه داری کنید.

کلاه های ضد آب برای نوزادان:

این موضوع که بخواهید از این کلاه ها در روز های گرم و آفتابی استفاده کنید، کاملا به شما و منطقه ی جغرافیایی که در آن زندگی می کنید وابسته است. این کلاه ها می توانند در روزهای مرطوب راه حلی مناسب برای خشک نگه داشتن سر نوزاد باشند. در هنگامی که می خواهید به همراه کودک خود در یک روز بارانی و یا برای شنا، کمپینگ و … به یک منطقه ساحلی سفر کنید، با استفاده از این کلاه ها باران را از صورت نوزاد دور کنید.

استفاده از کلاه نوزاد دخترانه  در روز های آفتابی:

این که می خواهید دختر کوچک خود را برای یک رویداد رسمی آماده کنید و یا تنها برای محافظت در برابر تابش نور خورشید از یک کلاه نوزاد دخترانه استفاده کنید، قطعا با گزینه های زیادی روبرو خواهید بود.

اما همواره به یاد داشته باشید، که کلاه برای نوزاد شما در روز های تابستانی یک اکسسوری اساسی به حساب می آید. درست همانند کلاه و شال گردن نوزاد دخترانه در روز های زمستانی.

برای نگه داری از این کلاه ها نیز می توانید از کاور های مخصوص کلاه تابستانی استفاده کنید تا در مواقع لزوم به راحتی بتوانید آن ها را به همراه داشته باشید.