تل سر نوزاد دخترانه (3)

جوراب نوزاد دخترانه (3)

دستکش نوزاد دخترانه (3)

کفش نوزاد دخترانه (3)

کلاه نوزاد دخترانه (3)

اکسسوری نوزاد دخترانه

بهترین فصل برای تهیه اکسسوری نوزاد دخترانه ، فصل پاییز و زمستان است. زیرا در فصل های دیگر آن قدر هوای گرم تابستان و یا اواخر بهار می توانند برای شما مزاحمت ایجاد کنند که شما را از رفتن به فروشگاه ها به همراه یک طفل نوزاد منصرف کند.

در ضمن این نکته را باید همواره به یاد داشته باشید، که تهیه بسیاری از اقلام اکسسوری دخترانه برای نوزاد شما می تواند در حکم همان لباس نوزاد دخترانه هایی باشد که برای استفاده روزمره تهیه می شوند. این درجه از اهمیت به دلیل آن است که در بسیاری از مواقع این اکسسوری ها در حفظ و اراتقای سلامت نوزاد نیز موثر هستند.

ما در دیبا مد تلاش کرده ایم تا با گرد آوردن انواع مدل های لباس بچه گانه به همراه انواع اکسسوری های مورد استفاده با آن ها به شما والدین عزیز در راستای تهیه سهل و آسان لباس نوزاد یاری دهیم.

خواندن این مقاله نیز می تواند به شما کمک شایان توجهی در راستای آشنایی بیشتر با انواع مدل ها و کاربردهای هر کدام از انواع اکسسوری نوزاد دخترانه بکند.

کاربرد های انواع اکسسوری نوزاد دخترانه :

پوشاندن انواع اکسسوری برتن نوزاد دخترتان می تواند یک سرگرمی هیجان انگیز و زیبا به حساب آید. چند بار پیش آمده است که شما هنگامی که خنده های با نمک او را در حالی که یک تل سر دخترانه گل دار بر روی مو های کم پشتش نشسته است دیده اید و دلتان غش نکرده است.

این چشم های درشت و پیشانی بزرگ با لبخندی درخشان خود می تواند گواه آن باشد که نیاز به زیبا تر شدن و درخشش بیشتر یکی از آن خواسته هایی است که دختران از همان بدو تولد آن را دنبال می کنند.

حفظ و بهبود سلامت نوزاد:

همه ما به خوبی می دانیم که اکسسوری ها می توانند تاثیر زیادی در زیباتر شدن و گاه تکمیل استایل نهایی داشته باشند. اما آن چه که برای کودکان و بالاخص نوزادان مطرح است، حفظ سلامتی آن ها با استفاده از برخی اکسسوری نوزاد پسرانه و دخترانه است.

این موضوع را می توان به ناتوانی نوزادان در ایجاد تعادل دمایی بدنشان ربط داد. خونرسانی منظم و حجم بالای خونی که در بدن یک بزرگسال وجود دارد می تواند از یخ زدن و یا گرم شدن شدید برخی اندام های حیاتی بدن چون انگشتان پا، گوش ها و نواحی پیشانی جلو گیری کند. اما این کار برای یک نوزاد یک عمل سخت و انرژی بر به حساب می آید.

استفاده از انواع پاپوش ، کفش ، کلاه ، شال گردن و دستکش نوزاد می تواند تا مقدار زیادی به حفظ و تعادل دمای بدن نوزاد کمک کند.

زیبایی و شیک بودن :

هیچ مادری نمی خواهد اولین عکس های آتلیه ای نوزاد دخترش معمولی و پیش پا افتاده به نظر برسد. همه ما به خوبی می دانیم که اکسسوری ها چه اکسسوری زنانه و چه اکسسوری مردانه ویژگی هایی متمایز و زیبا را برای استایل های ما ایجاد می کنند. این موضوع برای بچه ها هم صادق است. به عنوان مثال اگر یک عدد دستبند نوزاد دخترانه را به همراه مدل های کفش نوزاد دخترانه ای که برای او تهیه می کنید، هماهنگ کنید یک زیبایی بصری چشم گیر را به استایل دختر دلبندتان افزوده اید.

صرفه جویی در هزینه های تهیه پوشاک:

یک جفت پاپوش و یا جوراب به همراه یک تل سر با کلاهی که با هم دیگر هماهنگ شده اند می توانند به کلی ظاهر لباس اصلی نوزاد را تغییر دهند.

کافی است به این موضوع دقت کنید که نحوه ست شدن هر کدام از انواع اکسسوری نوزاد دخترانه را با لباس های مجلسی و یا روزمره ی او بیشتر بدانید. به این ترتیب می توانید لباس های نوزاد را به دفعات بیشتری مورد استفاده قرار دهید.

نکاتی در مورد انواع ضروری اکسسور نوزاد دخترانه:

پیشانی بند ها و تل های الاستیک:

منظور از الاستیک بودن تل های سر نوزاد دخترانه، دارا بودن خاصیت کشسانی است. مهم است که این تل های سر به صورت کامل بر روی سر نوزاد به صورتی کاملا فیت شده قرار بگیرند. همچنین به جنس موادی که این تل ها از آن ها تهیه شده اند نیز دقت کنید.

اگر  یک عدد تل سر پارچه ای را به عنوان اکسسوری نوزاد دخترانه تهیه می کنید، باید از پارچه ای تهیه شده باشد که موجب تحریک پوست نمی شود. معمولا تل های سری که از پارچه های نخی ساخته می شوند گزینه های مناسبی برای این کار هستند. همچنین در صورت استفاده از تل های پلاستیکی حتما به جنس موادی که در تشکیل آن مخلطو شده اند دقت کنید. زیرا به راحتی می توانند حساسیت زا باشند و به پوست نوزاد آسیب جدی وارد کنند. تلاش کنید تا حد امکان از تل های سیلیکونی به عنوان اکسسوری نوزاد دخترانه استفاده نمایید.

هرچه درشت تر یا پیچیده تر، خاص تر:

این که شما بخواهید چه مدل و حتی نوع از انواع اکسسوری نوزاد دخترانه را برای دختر نوباوه و یا نوزاد خود انتخاب نمایید، کاملا بستگی به خودتان دارد. اما نکته ای که می تواند به زیبایی بیشتر استایل نوزاد شما کمک کند، سایز آن مدل از اکسسوری نوزاد دخترانه است. به عنوان مثال تل ها و یا پاپوش های دستبافی وجود دارند که به خاطر سایز گل و یا شکلی که روی آن ها نصب شده است می توانند جلوه زیباتری را ایجاد کنند.

در صورت مشاهده عدم رضایت نوزاد به داشتن یک گل سر بزرگ بر روی سرش سعی کنید از مدل هایی با گل های ریز تر استفاده کنید. اما این بار برای رعایت قاعده زیبایی، از مدل هایی با پیچیدگی بیشتر استفاده نمایید.

همواره لباس های کمد نوزاد را در خاطر داشته باشید:

تهیه اکسسوری نوزاد دخترانه می تواند کاملا نامنظم و بی قاعده انجام شود. اما معمولا از آن جایی که مخاطبان ظاهر نوزادان، ما بزرگسالان کمال گرا و نکته سنج هستیم، بهتر است مواردی از قبیل هماهنگی رنگ ها و مدل های اکسسوری با لباس های اصلی نوزاد را رعایت کنیم.

به این ترتیب بهتر است قبل از اقدام به تهیه اکسسوری نوزاد دخترانه لیستی از لباس های موجود در کمد لباس او را یادداشت کرده و یا به خاطر بسپرید. آن گاه با توجه به آن ها اکسسوری مورد نیاز خود را تهیه نمایید.