نمایش 9 24 36

سرهمی نوزاد دخترانه

سرهمی نوزاد دخترانه را می توان یکی از کاربردی ترین لباس های نوزاد دخترانه به حساب آورد. از آن جایی که می تواند با طرح ها و مدل های گوناگون خود، یک دختر نوزاد و نوپا را برای هواخوری در کالسکه، برای یک خواب راحت و یا حتی برای یک مهمانی آماده کند. سرهمی نوزاد دخترانه از جمله لباس بچه گانه های کژوال به حساب می آید. اما گاه می توان آن را در دسته اسمارت کژوال هم قرار داد.

در هر حال یکی از معایب این لباس نوزاد، این است که به سختی می توان آن را برتن نوزاد پوشاند. با همه بامزگی و زیبایی، در واقع شما را اندکی در زمان تعویض پوشک اذیت خواهد کرد. سعی کنید همواره در انتخاب سرهمی نوزاد دختر خود هوشمندانه عمل کنید.

شما در این مقاله دیبامد می توانید با نکاتی که باید در انتخاب این لباس نوزاد دخترانه مد نظر خود قرار دهید، آشنا شوید. سپس به بررسی مدل های سرهمی نوزاد پرداخته و مدل دلخواه خود را انتخاب کنید.

نکات مناسب در تهیه سرهمی نوزاد دخترانه :

اصولا انتخاب و تهیه لباس دخترانه می تواند یک موضوع چالش برانگیز باشد. اجازه دهید این موضوع را کمی برایتان باز تر کنیم. شما می خواهید در عین تهیه یک لباس شیک و زیبا به ایمنی و هماهنگی آن لباس در کنار دیگر لباس هایش نیز فکر کنید. این مسئله برای تهیه لباس نوزادی به مراتب سخت تر می شود.

به همین منظور ما سعی کرده ایم تا برای شما عزیزان نکاتی را در جهت تهیه بهتر و صحیح سرهمی نوزاد دخترانه گردآوری کنیم. تا از نگرانی های شما بکاهیم.

انتخاب یک سبک کلی:

همواره قبل از تهیه سرهمی نوزاد دخترانه به سبک کلی ای که در انتخاب لباس نوزاد دختر خود انتخاب کرده اید بیندیشید. سپس مطابق با آن دست به انتخاب بزنید. اگر مدل هایی را که انتخاب می کنید، ساده دوزی شده باشدند و یا به گونه ای طراحی شده اند که با دیگر لباس های دخترتان هماهنگ می شود، آن گاه شما برد کرده اید. برای این منظور می توانید به نحوه برش و خطوط روی لباس نیز دقت کنید.

به یاد داشته باشید که سرهمی نوزاد از آن جایی که می تواند کل اندام دختر شما را بپوشاند تنها نیاز به دقت در هماهنگی با اکسسوری نوزاد دخترانه دارد. شما می توانید انواع تل سر نوزاد دخترانه را به همراه کلاه و یا دستبند را با آن هماهنگ کنید.

اندازه مناسب سرهمی :

بهترین حالت برای اندازه گیری سرهمی برای دختر شیرین خود، استفاده از یک تیشرت نوزاد دخترانه است که کاملا برای نوزاد فیت به حساب می آید. به این ترتیب که اندازه شانه ها و دور سینه را مطابق با آن تیشرت می توانید انتخاب کنید.

جنس سرهمی نوزاد دخترانه:

نرمی و لطافت پارچه ای که با آن سرهمی نوزاد را تهیه می کنید، یک شرط مهم و اساسی است. تلاش کنید سرهمی نوزاد دخترانه ای را تهیه کنید که از پارچه های مرغوب و با کیفیت ساخته شده اند و می توانند برای پوشت کودک خاصیت تنفس و تعادل دمایی را ایجاد کنند. مانند پنبه، پشم و کتان.

ساده کردن مراحل تعویض پوشک نوزاد: 

عموما سرهمی هایی که تنها با یک زیپ در پشت و یا چند دکمه در قسمت جلوی خود باز و بسته می شوند، دردسر هایی برای تعویض پوشک نوزاد فراهم می آورند. کافی است همواره به دنبال سرهمی هایی باشید که در انتهایی ترین قسمت خود چند دکمه دارند و به راحتی باز می شوند. این سرهمی ها که زیر دسته ی لباس های زیردکمه ای نوزاد دخترانه هستند، می توانند باعث تسریع مراحل تعویض پوشک نوزاد شوند.

سادگی و عدم وجود تزئینات اضافی:

همواره این مطلب را به خاطر داشته باشید که وجود بند ها و تزئینات اضافه می تواند برای یک نوزاد شیرخوار خطر خفگی را به همراه داشته باشد. مخصوصا اگر اقدام به تهیه سرهمی نوزاد ای می کنید که به صورت دستی تهیه شده است، باید دقت بیشتر به خرج دهید.

رعایت موارد بهداشتی در انتخاب غیر حضوری:

سرهمی نوزاد دخترانه از آن جایی که کل بدن نوزاد را می پوشاند، باید در کیفیت و بهداشتی بودن مواد و شرایط عرضه آن دقت بیشتری شود.

اگر می خواهید به صورت غیر حضوری یک سرهمی نوزاد را برای نوزاد خود تهیه کنید، حتما به آکبند بودن بسته آن دقت کنید. هیچ دلیلی وجود ندارد که به خاطر راحتی خود در امر تهیه لباس، سلامتی نوزاد شیرخوار خود را به خطر بیندازید.

استایل های پیشنهادی با سرهمی نوزاد دخترانه:

گزینه هایی که در ادامه آمده است و به صورت مختصر به توضیح آن ها پرداخته ایم، نمونه ای از حالاتی که شما می توانید چه در هنگام تهیه سرهمی نوزاد دخترانه و چه زمانی که می خواهید آن را بر تن نوزاد خود بپوشانید، مورد استفاده قرار دهید.

برای رفتن به یک مهمانی :

شما می توانید از سرهمی هایی که به صورتی طراحی شده اند که یک دامن کوچک در قسمت میانی آن دوخته شده و یا خود آن یک تم خاص را رعایت کرده است، به عنوان سرهمی نوزاد استفاده کنید. از این مدل می توان به سرهمی هایی با نوار دوزی های سرشانه هم اشاره کرد.

 به یاد داشته باشید که تنها سعی کنید از نمونه های سرهمی نوزاد دخترانه ای استفاده کنید که زیر دکمه دار هستند و می توانند عمل تعویض پوشک را راحت تر کنند.

همچنین رنگ های شاد و مختلفی که امروزه در بازار دیده می شود خود می تواند به شما قدرت انتخاب و تصمیم گیری در تهیه سرهمی نوزاد را به عنوان یک لباس مجلسی و زیبا برای مهمانی ها بدهد.

تهیه کفش برای سرهمی:

بسیاری از مدل های سرهمی نوزاد دخترانه خود به یک جوراب متصل هستند و دیگر نیازی به استفاده از پاپوش یا کفش نوزاد دخترانه نیست. اما گاهی می توان با کمک آن ها پای نوزاد را گرم تر نگه داشت و یا به ظاهر هوشمندانه و شیک تری را برای او ایجاد کرد.

عموما در این حالت استفاده از پاپوش هایی که با انواع تور و پارچه سبک طراحی شده اند می توانند گزینه هایی مناسب به شمار آیند.

اکسسوری های انتخابی:

اکسسوری نوزاد دخترانه ، هنگامی که نوزاد شما یک سرهمی برتن دارد، به یک اصل ضروری تبدیل می شود. اگر از آن ها استفاده نکنید، به خاطر تشابه نوزادان دختر با پسر کمی اطرافیان را در تشخیص جنسیت او گیج خواهید کرد. بنابراین یا با کمک یک کلاه نوزاد دخترانه و یا یک تل سر گل دار، ظاهر نوزاد خود را تغییر دهید.