نمایش 9 24 36

تیشرت نوزاد دخترانه

هنگامی که صحبت از تهیه تیشرت نوزاد دخترانه به میان می آید، گزینه های زیادی برای انتخاب کردن پیش روی والدین است. سخت ترین قسمت تهیه سیسمونی لباس نوزاد دخترانه تهیه تیشرت نوزاد است. این سختی نیز از آن جهت است که شما کاملا میان تهیه آن مدل از تیشرت نوزاد که به آن واقعا احتیاج دارید و آن مدلی که می تواند روزی به کارشما بیاید، دشوار است که بتوانید تصمیم گیری کنید.

در غیر این صورت تهیه تیشرت نوزاد دخترانه همانند تهیه دیگر مدل های لباس نوزاد می تواند جذاب و آسان باشد. کافی است شما اصول کاربردی ای که در ادامه این مقاله از سایت دیبامد آمده است به دقت مطالعه کرده و آن ها را در هنگام تهیه تیشرت نوزاد دخترانه به کار ببرید.

تیشرت نوزاد دخترانه ، لباسی ماندگار:

همه ما به خوبی می دانیم، در میان انواع لباس بچه گانه چه لباس نوزاد پسرانه و چه دخترانه، تیشرت ها عموما از کاربرد بیشتری برخوردار هستند. درست همانند تیشرت هایی که برای بزرگسالان تهیه می شود، شما می توانید از تیشرت ها به عنوان لباس راحتی و لباس بیرونی برتن نوزاد استفاده نمایید.

شنیده اید که تیشرت مردانه هیچ گاه از مد نمی افتد؟! این موضوع کاملا برای انواع تیشرت نوزاد دخترانه هم صادق است. هم چنین یک تیشرت نوزاد دخترانه در میان انواع  لباس نوزاد دخترانه که با انواع روبان و مروارید تزئین شده است و می توان گفت ماندگاریشان بر روی لباس عمر کوتاهی دارد، به عنوان یک لباس با ماندگاری بالا شناخته می شود.

شما می توانید با تهیه چند تیشرت که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و مقرون به صرفه اند، تا مدت ها از آن ها استفاده کرده و نگران تهیه مجدد لباس برای نوزاد خود نباشید.

بسیاری از مدل های تیشرت امروزه متناسب با فصل های سال به بازار عرضه می شوند. دلیل آن هم تقاضای زیاد والدین برای استفاده از تیشرت در همه فصول سال است. همچنین مدل های متنوع تیشرت به گونه ای است که تمامی استایل ها را در برمی گیرد. به عنوان مثال شما می توانید تیشرت هایی را تهیه کنید که کاملا دختر کوچولوش شما را شبیه به شاهزاده ها کرده و او را برای رفتن به یک مهمانی آماده نماید.  بنابراین ما این اطمینان را به شما می دهیم که شما می توانید با خیالی آسوده برای تهیه یک تیشرت نوزاد دخترانه بسته به ذائقه و سلیقه خود راهی فروشگاه ها شوید.

تیشرت نوزاد دخترانه یک هدیه دوست داشتنی:

بسیاری از لباس بچه گانه ای که برای یک نوزاد به عنوان هدیه تهیه می شود و به والدین او تقدیم می گردد، کاربردی نیستند. زیرا یا با سلیقه آن ها مطابقت ندارد، و یا اندازه آن به گونه ای است که برای نوزاد مناسب نمی باشد.

اما در مورد تیشرت نوزاد دخترانه موضوع کاملا فرق می کند. به عنوان مثال کمتر مادر و پدری پیدا می شود که از پوشاندن تیشرت بر تن نوزاد خود واهمه داشته باشند. یا بخواهند آن را دور بیندازند، چون سایز آن بزرگتر از نوزادشان است. بنابراین در زمان تهیه یک هدیه برای یک دختر تازه به دنیا آمده بهتر است در قسمت تیشرت نوزاد دخترانه کمی توقف کنید و با دقت مدل های آن را بررسی نمایید. حتما می توانید یک تیشرت با رنگ و شمایل مورد نظرتان بیابید.

هنگام تهیه تیشرت برای نوزاد به چه نکاتی توجه کنیم؟

کیفیت عالی یک تیشرت نوزاد با انتخاب بهترین پارچه و روش چاپ حاصل می شود. ممکن است شخصی سازی و چاپ  یک نتیشرت امری ساده و پیش پا افتاده به نظر برسدف اما در اصل یک پروسه وقت گیر و پیچیده است. بنابراین، ماراهنمایی ارائه کرده ایم که شما می توانید همه چیز را درباره نحوه چک کردن تی شرت های با کیفیت و خوب را برای یک نوزاد بدانید.

این نکات شامل موارد زیر هستند:

دوام طرح های چاپی:

همانطور که می دانید لباس های نوزاد به دفعات بیشتری شسته می شود. بنابراین کیفیت بالای چاپ طرح های روی تیشرت می توان گفت نقش بسزائی در ماندگاری و استفاده مطلوب از تیشرت ها دارد.

برند ها از روش های زیادی برای چاپ طرح هایشان روی تیشرت های کودکان استفاده می کنند. بهترین نمونه از انواع چاپ که می توان گفت احتمال ترک خوردگی و لایه برداری و رنگ زدایی در آن بسیار کم است، همان چاپ های دستی است که خود تکنیک های فراوانی را شامل می شود. همچنین یک مزیت مهم آن شخصی سازی تیشرت نوزاد دخترانه با کمک انواع متد های چاپ دستی است.

کیفیت پارچه:

لباس های نوزاد برای یک پوست حساس، لطیف و گاها نازک طراحی شده است. نخی بودن، سبک بودن و داشتن قابلیت تنفس از ویژگی های ضروری لباس نوزاد است.

درست است که وجود پلی استر می تواند به دوام و افزایش طول عمر تیشرت ها کمک کند، اما بهتر است در هنگام انتخاب لباس برای نوزادان به این موضوع که درصد پلی استر آن خیلی کمتر از پنبه یا cotton باشد، توجه کنید. ضمنا به خاطر داشته باشید اگر در هنگام تهیه انواع تیشرت بچه گانه، آن را در دستان خود مچاله کرده و سپس رها کنید، اگر بسیاری از چروک ها را حفظ کند، کیفیت بدی دارد. اگر اصلا چین و چروکی روی آن نماند، مقدار پلی استر به کار رفته در آن و مواد مصنوعی دیگر در آن زیاد است. در حالت ایده آل، شما باید به دنیال چیزی بین این دو حالت افراطی باشید.

طرح های چاپی روی لباس های نخی بهتر دیده می شود. همچنین ماندگاری آن ها نیز روی تیشرت نوزاد دخترانه ای که اصطلاحا نخی باشد، بیشتر است.

با این حال بهتر است بدانید انواع پنبه تشکیل دهنده یک تیشرت نوزاد دخترانه با هم دیگر برابر نیستند. در واقع می توان گفت نخ های پنبه ای تشکیل دهنده یک لباس می توانند با هم دیگر متفاوت باشند. به عنوان مثال اگر الیاف پنبه ای به کار رفته در یک لباس طول بیشتری داشته باشند و محکتر تنیده شده باشند، دوام لباس ها بیشتر است. زیرا کیفیت واقعی لباس ها با تراکم و نرمی مواد همرا است، نه با ضخامت آن ها. پس می توان گفت اگر شما یک تیشرت دخترانه نخی نرم و محکم پیدا کردید، می توانید آن را به یک تیشرت با پارچه سنگین و ضخیم ترجیح دهید.

کیفیت دوخت:

به دلیل جنب و جوش نوزاد و کودکان نوپا، می توان گفت درزهای دوخته شده لباس  یکی از مهم ترین پارامتر ها در تداوم و ثبات آن است. هچنین در صورت نداشتن کیفیت دوخت می توانند برای پوست حساس نوزاد، حساسیت زا نیز باشند و گاها موجب زخم گردند. بهتر است در هنگام تهیه به خوبی با لمس درز های تیشرت، از کیفیت دوخت آن ها نیز مطلع شوید.