نمایش 9 24 36

تاپ نوزاد دخترانه

تاپ نوزاد دخترانه به عنوان لباس خواب و لباس زیر نوزادف یکی از بخش های اصلی و جدایی ناپذیر کمد لباس نوزاد شما به حساب می آید. این لباس بچه گانه به راحتی پیدا می شود و تهیه آن بسیار آسان است. روند تهیه این لباس نوزاد برای طفل شیرخوار و یا نوباوه شما کار پیچیده ای نیست. اما قبل از رفتن به یک فروشگاه و یا تهیه آن به صورت غیر حضوری و آنلاین بهتر است مواردی را از قبل و به عنوان پیش زمینه در نظر داشته باشید. این ملاحظات می تواند در درازمدت موجب صرفه جویی هزینه های شما در امر تهیه لباس نوزاد دخترانه ای گردد که می خواهید برای نوزاد دلبند خود تهیه نمایید.

شما می توانید قبل از مشاهده و بررسی مدل های تاپ نوزاد دخترانه ای که در این قسمت از سایت دیبامد تهیه کرده ایم، با مطالعه موارد گفته شده در ادامه این مقاله نکاتی را در رابطه با تاپ نوزاد دخترانه مرور کرده و به خاطر بسپرید.

انواع مدل های تاپ نوزاد دخترانه:

بچه ها و به خصوص نوزادان هیچ گاه در هنگام خواب، یک لباس خواب معمولی نمی پوشند. منظورمان از لباس خواب معمولی، لباس هایی است که طراحی های آن ها مشابه با لباس خواب بزرگسالان و والدین آن هاست. این موضوع به خاطر آن است که نوزادان اوقات زیادی را در خواب می گذارنند.

در هنگام تهیه انواع تاپ نوزاد پسرانه و دخترانه هموراه نیاز های اصلی نوزاد را در طول خواب شبانه به خاطر داشته باشید تا بتوانید یک نوع لباس خواب مناسب را برای او انتخاب کنید.

تاپ نوزاد دخترانه زیر دکمه دار:

این مدل از تاپ ها یک تکه هستند. هنگامی که آن ها را برتن نوزاد می پوشانید، تاپ را می توانید با کمک چند دکمه در بین پاهای کودک فیکس کرده و به این ترتیب خیالتان از مرتب ماندن تاپ نوزاد دخترانه بر تن کودک راحت باشد.

این مدل از تاپ نوزاد دخترانه کاملا برای آب و هوای گرم مناسب هستند. همچنین می توانند امکان تعویض پوشک نوزاد را نیز راحتتر کنند.

با این حال هموراه در انتخاب این مدل از تاپ نوزاد دخترانه نیز همچون انواع لباس زیر نوزاد دخترانه به فکر نمونه هایی تهیه شده از مواد استاندارد پنبه ای، به رنگ های روشن و یا سفید و ساده باشید که قابلیت تنفسی دارند.

تاپ های دامن دار:

برای رفتن به بیرون از منزل و گاه بانمک تر کردن ظاهر نوزاد می توانید از یک تاپ نوزاد دخترانه ای که به یک دامن کوتاه متصل است، استفاده کنید. این دامن دخترانه ای که به تاپ وصل شده است می تواند تا حدودی پاهای کودک و پوشکی که به پای او شده است را بپوشاند. همچنین می تواند تعویض پوشک نوزاد را به راحتی ممکن سازد.

تاپ های ساده:

پر استفاده ترین و پر طرفدارترین نمونه های تاپ نوزاد دخترانه ، تاپ هایی ساده، سفید و بدون نقش است. از آن جایی که این تاپ ها یونیکس هستند می توانید آن ها را در همه اوقات سال و برای کاربردهای بیشماری اعم از لباس خواب، لباس منزل، و لباس زیر نوزاد پسرانه و دخترانه استفاده کنید.

شما می توانید داخل یک عدد کیسه خواب معغمولی که برای نوزاد در نظر گرفته می شود، یک عدد تاپ ساده را بر تن نوزاد کرده و او را با خود از منزل بیرون هم ببرید.

تاپ های بلند و دنباله دار:

یک نمونه دیگر از تاپ نوزاد دخترانه نیز به تازگی طراحی شده است که بلند تر از قد نوزاد است و او را ترغیب می سازد تا پاهای خود را پوشانده و در عین حال این امکان را هم برای او ایجادمی کند تا پاهایش را از زیر آن بیرون بیاورد و بازی کند. شما می توانید نمونه هایی از بلوز نوزاد دخترانه را نیز که به این مدل طراحی شده اند را هم بیابید.

همچنین برای نوزادان 0 تا 6 ماهه و در آب و هوای معتدل این تاپ ها بیشتر کاربرد دارند. همچنین بهترین گزینه برای تعویض سریع و آرام پوشک نوزاد در بین شب هستند.

چرا تاپ ها می توانند یک گزینه عالی برای لباس خواب باشند؟

محققان بر این باورند که برای رشد بهتر نوزاد باید حتما والدین کودک، اصولی را به عنوان بهداشت خواب نوزاد در نظر گرفته و به رعایت آن اهتمام ورزند. این موارد شامل موارد زیر می شود:

  • نوزادان باید تا 12 ماهگی حتما به پشت به خواب روند. بنابراین همواره از پوشاندن لباس هایی با اپلیکه ها، کلاه و … که در پشت آن ها دوخته شده اند باید پرهیز کرد.
  • نوزادان در هنگام خواب نبایداز یک پتوی جداگانه استفاده نمایند. زیرا وزن غیر استاندارد آن می تواند تنفس او را دچار اختلال کند. بهتر است از یک پتوی پوشیدنی به همراه یک لباس سبک مثل تاپ بر تن نوزاد در زیر آن استفاده کرد.
  • تنها یک لایه لباس خواب نرم و راحت را به عنوان لباس خواب نوزاد استفاده کنید.
  • اگر کودک شما می تواند خود در هنگام خواب بدون کمک شما بچرخد، باید یک لباس سبک وراحت را به تن داشته باشد.
  • لباس خواب باید محکم و بادوام بوده اما محدود کننده نباشد.

همانطور که ملاحظه می کنید، یک عدد تاپ نوزاد دخترانه برای یک نوزاد دختر یک گزینه عالی به عنوان لباس خواب به شمار می آید. از آن جایی که با کمک آن می توانید بسیاری از موارد فوق را به خوبی رعایت نمایید.

زیرا لباس خوب مناسب برای نوزاد می تواند به معنای تفاوت خواب آرام و بی سر و صدا در شب و یا ناآرامی و گریه ای مکرر او در طول شب باشد.

همچنین کیفیت و ساخت خوب تاپ ها می تواند به تحریک پوست نوزاد، ایمنی و تنفس راحت در هنگام شب نیز کمک کند.