اکسسوری نوزاد دخترانه (15)

بلوز نوزاد دخترانه (2)

تاپ نوزاد دخترانه (3)

زیردکمه ای نوزاد دخترانه (2)

ساق و شلوار نوزاد دخترانه (7)

ست نوزاد دخترانه (6)

سرهمی نوزاد دخترانه (3)

لباس گرم نوزاد دخترانه (36)

لباس نوزاد دخترانه

انتخاب و تهیه لباس نوزاد دخترانه می تواند یک چالش زیبا و سرگرم کننده برای والدین باشد. اگر به دنبال یک ظاهر شیک و یونیک برای دختر نوزاد خود هستید، می توانید این مقاله سایت دیبامد را بخوانید و از ایده هایی که ما برای شما در پوشاندن لباس نوزاد بر تن آن ها هستیم، لذت ببرید.

دختران کوچک نوزاد یا نوپا قابل ستایش ترین موجودات زنده روی کره زمین هستند. سر های بزرگ، چشم های گرد و معصومشان و آواهای شیرینی که به جای کلمات واضح از خود می گویند، توجه هر کسی را به خودش جلب می کند. در حالی که نوزاد شما می تواند بسیار مورد جلب توجه قرار می گیرد، روش های آسان و ایده های سرگرم کننده ای وجود دارد که می توانید از آن ها در انتخاب لباس نوزاد برای دختران دلبند خود، استفاده کنید.

ایده هایی برای انتخاب بهتر لباس نوزاد دخترانه :

می دانیم که شما اگر یک فرزند کوچک دارید، در انتخاب انواع لباس بچه گانه برای او بسیار دقت به خرج می دهید. اما خوب است با دانستن نکاتی که در این بخش آمده است، در زمان و هزینه خود نیز صرفه جویی نمایید.

لباس زیر نباید تنها لباس راحت نوزاد باشد!

درست است بیژامه ها و لباس زیر نوزاد دخترانه می تواند یکی از راحت ترین و ساده ترین لباس های نوزاد باشد. همچنین شما به عنوان والدین این نوزاد احتمالا وقت زیادی در انتخاب یک لباس راحت برای نوزاد خود نخواهید داشت. اما از آنجایی که با کمی تحقیق و گشت و گذار می توان به نمونه های خوبی رسید، بهتر است بعضی روز ها را به استفاده از انواع پیراهن نوزاد دخترانه به همراه ساق و شلوار نوزاد دخترانه ای راحت و سبک اختصاص دهید.

روی یک استایل خاص تمرکز نکنید:

قفل کردن روی یک مدل خاص و یا یک سبک مشخص برای نوزادان چندان پسندیده نیست. تا می توانید از گستردگی و تنوع گزینه های موجود به عنوان لباس نوزاد دخترانه استفاده کنید. ممکن است یکی از سبک هایی که انتخاب می کنید، استایلی باشد که شما به عنوان یک بزرگسال می پسندید و این درحالی است که این مسئله ممکن است چندان برای نوزاد شما مناسب نباشد.

جایگزین های مناسب را شناسایی کنید:

در واقع همه مدل های لباس نوزاد دخترانه نمی توانند برای نوزاد شما مناسب باشند. گاه مدل هایی که در بازار دیده می شود، تنها برای استفاده ابزاری از نوزادان، طراحی شده است. اینکه حتما بخواهید او را شبیه به یک آدم مینیاتوری تبدیل کنید که لباس زنانه یا لباس دخترانه کوچکی بر تن دارد کار چندان مناسبی نیست.

بنابراین بسیاری از لباس هایی نظیر ساق های کوچک که ممکن است به دلیل تنگی چندان برای نوزاد راحت نباشند،  به راحتی می توانند با یک شلوار ضخیم تر گره ای اما راحت و سبک جایگزین گردند.

همچنین بسیاری از نمونه های تیشرت و بلوز نوزاد دخترانه در بازار موجود هستند که می توانند به راحتی جایگزین پیراهن های متکلفانه نوزادان دختر گردند.

ترکیب کردن نقش و نگار های روی لباس نوزاد:

از آن جایی که استفاده از لباس های نوزادی در طرح ها و پترن های مختلف، می تواند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد، ترکیب آن ها هم می تواند بسیار شیرین و سرگرم کننده باشد.

پیشنهاد ما این است که با ترکیب پترن های ساده ای چون لباس نوزاد دخترانه گل گلی و یا راه راه با دیگر مواردی چون توپ توپی و زیگزاگ، به ظاهر نوزاد خود جلوه ای تازه ببخشید.

شما می توانید این موضوع را برای انواع لباس دخترانه برای نوزادان، در مورد رنگ آن ها نیز امتحان کنید.

گاهی خودتان دست به کار شوید:

هیچ گاه از این که مدل هایی از لباس نوزاد دخترانه ای را که دوست دارید اما در بازار پیدا نمی کنید، دلسرد نشوید. گاهی می توانید خودتان به سادگی با تکه ای از تیشرت دخترانه و یا یک تکه معمولی از یک پارچه، یک تل سر نوزاد زیبا را بسازید. این کار هیچ نیازی به دانستن مهارت های خیاطی ندارد. به همین ترتیب می توانید چیز های زیادی را برای کمد لباس “خانوم کوچولوی” خودتان درست کنید. این قضیه در بسیاری از نقاط جهان با نام DIY در حال پیگیری است. می توانید آن ها را گوگل کرده و ایده بگیرید.

تهیه سایز های بزرگتر:

یکی از نگرانی هایی که اغلب والدین با آن ها سرو کار دارندف انتخاب لباس با سایز معین برای نوزادان است. از آن جایی که نوزاد شما از سرعت رشد بالایی برخوردار است، بسیار پیش می آید که شما بخواهید لباس هایی را که تهیه کرده اید، تعویض کرده ویا مجددا از سر نو آن ها را تهیه کنید.

این قاعده برای لباس نوزاد دخترانه نیز صادق است. بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم، تا در صورت امکان لباس نوزاد دخترانه را در سایز هایی کمی بزرگتر تهیه کنید تا تعداد دفعاتی که بتوانید از آن ها استفاده کنید، بیشتر باشد.

اکسسوری نوزاد دخترانه یک انتخاب مهم:

اگر کسی نزد شما آمد و گفت :” اکسسوری ها تنها برای بزرگسالان تهیه می شود” ، می توانید به راحتی به باقی نظرات او نیز شک کنید.

درست است که انتخاب و تهیه انواع اکسسوری نوزاد دخترانه می تواند کاری طاقت فرسا و زمان بر باشد، اما استفاده از تعدادی اندک از آن ها نیز می تواند تغییرات زیادی را در ظاهر و سبک کلی لباس نوزاد دخترانه ای که برای فرزند خود تهیه کرده اید، ایجاد کند.

چند مورد از انواع اکسسوری هایی که آن ها را به شدت برای کمد لباس نوزاد دخترانه خانه تان پیشنهاد می کنیم، تل سر نوزاد دخترانه ، کفش و پاپوش نوزاد دخترانه ، کمر بند و کلاه نوزاد دخترانه است.

تنها لباس های دخترانه را برای دختران چک نکنید!

این تیتر شاید کمی گیج کننده به نظر برسد. اما در واقع کاری که شما هم باید انجام بدهید کمی گیج کننده است. بخش لباس های نوزادی برای دختران ممکن است پر باشد از مدل های متنوع لباس نوزاد دخترانه ای که همه شان به رنگ های صورتی است و مزین به تور و ربان هستند.

بهتر است گاهی در انتخاب لباس نوزاد دخترانه به بخش لباس نوزاد پسرانه نیز سری بزنید. بسیاری از لباس ها نظیر انواع تیشرت نوزاد پسرانه ، سرهمی نوزاد پسرانه و بلوز نوزاد پسرانه با لباس دخترانه نظیر خود مشابه اند. این لباس ها از آن جایی که یونیکس به حساب می آیند، می توانند مدل هایی را در بخش لباس پسرانه داشته باشند که نظیرشان را در بخش دخترانه هرگز نتوانید پیدا کنید.

دخترانی کوچک اما فوق العاده شیک:

هر خانواده ای دوست دارد لحظاتی را در روز های تعطیل در جمعی صمیمی و دنج سپری کند. برخی دوست دارند آن زمان را در مهمانی های بزرگ و برخی هم می خواهند آن را در یک جمع دنج بگذرانند. در هر حال بچه ها در تعطیلات می توانند با کم ترین شرایط و هزینه شرکت کنند. هیجان و سرمستی آن ها قطعا مسری است و می توانند به راحتی اشتیاق و شادی شان را با ما به اشتراک بگذارند.

همه ما عاشق دیدن دخترانی در لباس های زیبا و شیک و پسرانی در لبای های هوشمند و جذاب هستیم. آن ها به اندازه کافی شیرین هستند که شما بخواهید آن ها را در لباس هایشان با یک تافت تا ابد در همان وضعیت نگه دارید.