نمایش 9 24 36

شلوار گرم نوزاد پسرانه

پوشاندن یک شلوار گرم نوزاد پسرانه در روز های سرد زمستانی به پای یک نوزاد شیرخوار می تواند مشکل باشد. از طرفی خود نوزاد نمی تواند به راحتی آن چه را که دوست دارد بیان نماید. مادران تمایل دارند که بیش از حد از آنچه که معمولا توصیه می شود از لباس گرم نوزاد پسرانه برای گرم نگه داشتن نوزاد خوداستفاده نمایند.ب

شلوار های گرم نوزاد پسرانه یکی از کلیدی ترین اجزائ لباس نوزاد پسرانه در روز های سرد سال است. چه آن زمانی که بخواهید نوزاد خود را برای یک خواب شیرین در خانه آماده کنید و چه بخواهید اگر یک پسر نوپا دارید، او را برای رفتن به بیرون از منزل بپوشانید.

همانطور که می دانید امروزه لباس بچه گانه از تنوع و گستردگی زیادی برخوردار است. شما می توانید به آسانی و با گذاشتن کمی وقت و دقت کافی آن چه را که به عنوان یک شلوار گرم نوزاد پسرانه انتظار دارید بیابید. ما در این مقاله سایت دیبامد می خواهیم شما را تا با نکاتی هر چند پیش پا افتاده اما مهم در انتخاب شلوار گرم نوزاد آن هم برای پسران آشنا کنیم.

انواع شلوار گرم نوزاد پسرانه:

مدل های بیشماری امروزه به عنوان شلوار های گرم نوزاد پسرانه در فروشگاه ها مشاهده می شود. اگر شما بتوانید انواع مدل های آن را بشناسید، به راحتی قادر به انتخاب آن چه که به عنوان یک شلوار گرم نیاز دارید، باشید.

شلوار گرم بافتنی:

الیاف پشمی و نخ های کاموا بهترین متریال برای داشتن یک شلوارگرم نوزاد پسرانه است. این شلوار ها سبک و راحت اند. به راحتی کش می آیند و می توانید به آسانی آن ها را به پای نوزاد بپوشانید. تنها ایرادی که می توان به آن ها وارد کرد این است احتمال پاک شدن صد در صد لکه ها از روی آن به نسبت دیگر مواد کمی کمتر است .

شلوار گرم دو لایه :

درست همانند انواع تیشرت مردانه که از دولایه پنبه و پلی استر تشکیل شده است، شلوار گرم نوزاد نیز می تواند از دولایه پشم و پلی استر یا پنبه یا پلی استر تشکیل شده باشد. این شلوار ها را می توانید به عنوان یک شلوار راحتی در منزل و در روزهای زمستانی به پای نوزاد بپوشانید.

شلوار های تو کرک:

لایه ای زیرین پارچه های به کار رفته در تولید انواع شلوار گرم نوزاد پسرانه به شکل کرک هایی بافته شده با پستی و بلندی هایی است که می تواند گرمای لازم برای گرم شدن نوزاد را در خود نگه دارد.

امروه حتی شلوار پسرانه هایی وجود دارد که از پارچه های جین کرک دار ساخته شده اند.

این شلوار ها می توانند در صورت تعریق نوزاد بر اثر بالا رفتن دمای بدنش، رطوبت حاصل از آن را به راحتی خشک کنند.

شما می توانید با شروع کاهش دمای هوا استفاده از این مدل از شلوار گرم نوزاد را آغاز کنید.

شلوار های مخملی و  کشی:

کاربرد و جنس این شلوار گرم نوزاد چیزی در حدود همان شلوار های دو لایه است. با این تفاوت که ظاهری آراسته تر دارد و شما می توانید از این مدل از شلوار ها به راحتی در بیرون از منزل نیز استفاده کرده و به پای نوزاد بپوشانید.

شلوار های زیر دکمه دار:

این کروه از شلوار گرم نوزاد که در زیر مجموعه انواع لباس زیردکمه ای نوزاد پسرانه قرار می گیرد، از کاربردی ترین نمونه های شلوار گرم نوزاد است. این شلوار ها می تواند از هر یک از مدل های بیان شده در قسمت های قبلی باشند. با این تفاوت که در قسمت فاق آن چند دکمه وجود دارد. شما می توانید به راحتی و با صرف زمانی اندک پوشک نوزاد را تعویض کرده و حتی این شلوار را به راحتی به پای او بپوشانید.

نکاتی در جهت استفاده از انواع شلوار گرم برای نوزاد :

استفاده به عنوان یک لایه خارجی:

از آن جایی که شلوار گرم پسرانه معمولا از یک جنس پارچه ضخیم و البته کشی تولید شده استف می تواند انتخابی مناسب برای لایه خارجی لباس نوزاد شما باشد. بهتر است همیشه یک زیرشلواری نخی و سبک به عنوان لباس زیر نوزاد پسرانه قبل از شلوار گرم، به پای نوزاد پوشانده شود. اما اگر شلوار گرمی برای نوزاد پسرانه را که انتخاب کرده اید خود از دو لایه پنبه و پلی استر تشکیل شده است می توانید از استفاده از زیر شلواری چشم پوشی کنید.

استفاده از رنگ های خنثی:

احتمال آن که بخواهید یک ژاکت پسرانه و یا یک کاپشن نوزاد پسرانه را با شلوار گرم او هماهنگ کنید بسیار بالاست. بهتر است برای آن که این مسئله وقت زیادی از شما نگیرد از یک ست دو تکه نوزاد پسرانه و یا شلوار های گرم نوزادی پسرانه در رنگ های خنثی برای فرزند خود استفاده نمایید.

احتمال هماهنگی رنگ های خنثی نظیر سورمه ای، طوسی، سفید، کرمی و مشکی با رنگ های دیگر خیلی بیشتر است.

استفاده از شلوار گرم جوراب دار:

در روز های زمستانی تنها گرم کردن پاهای نوزاد با یک شلوار گرم نوزاد میسر نیست. شما باید همواره در این روز ها از یک جفت جوراب نوزاد پسرانه نیز برای گرم کردن انگشتان پای او نیز استفاده نمایید. یکی از انواع مختلف شلوار نوزاد پسرانه ای که امروزه در دسترس همه قرار داردف شلوار هایی است که خود  به یک جوراب متصل شده اند.

عموما شلوار بافتنی نوزاد پسرانه می تواند به این مدل و در رنگ های متنوع تولید شده باشد.

توجه به درجه حرارت بدن نوزاد:

برای آن که بدانید در استفاده از شلوار گرم نوزاد پسرانه زیاده روی نکرده اید، در هنگام خواب و یا استراحت نوزاد حتما گردن او را چک کنید. اگر گردن او عرق کرده باشد، به نظر می آید که بهتر است شلوار گرم او را از پایش خارج کنید. به یاد داشته باشید که این کار می تواند مثل یم پاشویه سبک، دمای بدن نوزاد را پایین بیاورد. نوزادان از طریق پاهای خود گرم می شوند. اگر شکم آن ها را لمس کردید، دمای اصلی بدن شان مشخص می گردد. خنک بودن شکم نوزاد به این معنی است که او به یک لایه لباس دیگر نیز احتیاج دارد.

در نهایت آنکه اگر نوزاد شما در کنار شما و در آغوش شما جای گرفته است و از گرمای وجودتان بهره مند است، مطمئن باشید که لباس های آستین بلند، انواع بلوز نوزاد پسرانه و هر مدل از شلوار گرم نوزادی ای را که دارد در مقابل این گرما بی ارزش است. افزایش هیجان و ضربان قلب نوزاد از به آغوش گرفته شدن تا به حدی است که می تواند جبران همه این لباس ها باشد.