نمایش 9 24 36

سرهمی گرم نوزاد پسرانه

یکی از راحت ترین و در عین حال شیک ترین لباس های نوزاد پسرانه، سرهمی گرم نوزاد پسرانه است. استفاده از پارچه های ضخیم و مقوم در برابر هوای سرد محیط آن را تبدیل به یک لباس گرم نوزاد پسرانه کرده است. در صورت تهیه یک سرهمی مرغوب می توان آن را از جمله با دوام ترین اجزاء کمد لباس نوزاد پسرانه به شمار آورد.

اگر بخواهیم از شکل و ظاهر زیبای ان بگذریم، راحتی و دوام این لباس همواره مثال زدنی است. این خصوصیات سبب شده تا اکثر والدین سرهمی گرم نوزاد را به عنوان یکی از محبوب ترین نمونه های لباس بچه گانه حتی برای کودکان نوپا اعلام کنند.

شما در کنار مشاهده انواع مدل های سرهمی گرم نوزاد پسرانه در سایت دیبامد می توانید با مطالعه این مقاله، با نکاتی در باره انتخاب ، تهیه و طرز استفاده از آن آشنا شوید.

نکاتی در رابطه با تهیه سرهمی گرم نوزاد پسرانه : 

علاوه بر دوام و بهای مناسب این لباس در مقایسه با کاربردی که دارد، می توان گفت این لباس بچه گانه کلاسیک به والدین اجازه می دهد تا بدون نگرانی برای مدتی طولانی آن را در کمد لباس نوزاد نگه دارند. با این حال برای داشتن یک سرهمی های گرم نوزاد ، کافی است تا کمی در مورد راه و روش های انتخاب آن اطلاعاتی کسب کنید.

خوشبختانه لباس های گرم در سال های اخیر از تنوع خوبی برخوردار بوده اند. بنابراین یافتن یک سرهمی مناسب و گرم پسرانه برای نوزاد شما کار چندان دشواری نیست.

عموما موارد مهمی که می  تواند در این زمینه به شما کمک کند شامل نکات زیر است:

جنس مناسب سرهمی گرم نوزاد پسرانه:

مواد مرغوب به کار رفته در انواع لباس بچه گانه می تواند یک مزیت کلیدی در استفاده از آن ها باشد. لباس های گرمی همچون سرهمی نوزاد پسرانه ، از آن جایی که از یک بلوز پسرانه به همراه شلوار گرم نوزاد پسرانه تشکیل شده اند، می توانند هر دو دارای یک جنس مشابه و یا متفاوت باشند.

به عنوان مثال بلوز نوزاد پسرانه و شلواری که به آن متصل است هر دو از جنس پارچه های پنبه ای تو کرکی هستند. یا ممکن است بلوز آن یک بافت نوزاد پسرانه باشد که به یک شلوار جین متصل شده است. در هر حال آن چه که مهم است مرغوبیت آن پارچه است. تلاش کنید تا حد امکان از پارچه های پنبه ای ضخیم، پلار و پشمی استفاده نمایید.

سایز مناسب سرهمی گرم نوزاد پسرانه :

انتخاب یک سایز مناسب برای سرهمی های گرم نوزاد پسرانه به همان نسبت که مهم است دشوارتر هم هست. انتخاب سایر برخی از سرهمی هایی که به جوراب نوزاد پسرانه نیز متصل شده اند، می تواند سخت تر هم باشد. بنابراین باید در این مورد دقت بیشتری شود.

برای اطمینان از مناسب بودن سایز لباس نوزاد می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

کمر فرزند خود را قبل اقدام به تهیه سرهمی نوزاد پسرانه با یک متر خیاطی اندازه بگیرید. همچنین این کار را برای دور سینه او تکرار کنید. نیازی نیست تا در هنگام اندازه گیری ، حتما یک لباس زیر نوزاد پسرانه بر تن نوزاد باشد. می توانید این کار را در حالی که نوزادتان هر لباسی بر تنش هست، انجام دهید.

قد پا های او را از کمر تا نوک انگشتان پا را نیز اندازه گیری کنید. حالا می توانید با خیال راحت به جدول سایز بندی نوزاد مراجعه کنید.

به یاد داشته باشید که مارک های مختلف لباس نوزاد دخترانه و پسرانه، می توانند اندازه های متفاوتی را با عنوان یک سایز ارائه دهند. کافی است با این اندازه گیری خود را از تفاوت ها ی موجود در جدول سایز بندی آن ها خلاص کنید.

مزایای استفاده از سرهمی گرم نوزاد پسرانه :

  1. راحتی و گرمای مناسب برای نوزاد

یکی از دغدغه های والدین در روز های سرد زمستانی و زمان هایی که می خواهند نوزادشان را به همراه خود از خانه خارج کنند، همین است که آن ها را به خوبی گرم نگه دارند. یکی از مواردی که می توانند از آن ها برای گرم ماندن نوزاد استفاده کرد کیسه های خواب نوزاد است. اما اگر این کیسه های خواب در دسترس نبود و یا جای زیادی را اشغال می کرد می توانید از گزینه ایده آل بعدی یعنی سرهمی گرم نوزاد پسرانه استفاده کنید.

خوشبختانه مدل های کاپشنی ، بافتنی و یا دو لایه آن ها به شما این امکان را می دهد تا با خیال آسوده از سرما نخوردن او، فرزند خود را جابجا نمایید.

  1. پوشاندن راحت آن بر تن نوزاد:

تابحال به این موضوع فکر کرده اید که عبور دادن یک بلوز از روی سر نوزاد می تواند چقدر برای او عجیب و احتمالا دردسر ساز باشد؟ این در حالی است که شما می توانید با باز کردن دکمه ها و یا زیپ سرهمی گرم نوزاد پسرانه به راحتی بالا تنه و پایین تنه او را از آستین ها و پاچه های لباس عبور داده و او را به خوبی بپوشانید.

  1. حفظ سلامتی و کاهش دغدغه مندی والدین

نوزاد شما با هر بار غلط زدن و یا جابجا شدن می تواند کل لباس هایش را نامرتب کرده و بهم بریزد. همواره لازم است تا مقداری از لباس او داخل شلوارش جای بگیرید. سرهمی گرم نوزاد می تواند به راحتی این موضوع را با شکل و طراحی خاصی که دارد، حل کند. به این ترتیب علاوه بر کاهش احتمال سرماخوردن نوزاد، می توان گفت بخش زیادی از دغدغه شما به عنوان کسی که تلاش می کند تا لباس نوزاد را مرتب کند هم از بین می رود.