نمایش 9 24 36

ست چند تکه نوزاد پسرانه

هر پدر و مادر دوست دارد که با یک ست نوزاد چند تکه پسرانه بتواند با کم ترین زمان بهترین استایل را برای پسر کوچک خود ایجاد کند.

درست است که در میان انواع لباس نوزاد ، یافتن یک ست چند تکه نوزاد دخترانه آسان تر به نظر می رسد، اما هیچ گاه این مسئله را نباید نادیده گرفت که طراحی لباس نوزاد پسرانه هم توانسته است از تنوع و پیشرفت چشم گیری برخوردار باشد.

همواره تلاش کنید تا در این مسئله ترند ها را دنبال کنید. پسر کوچک و شیرین خود را همچون یک مرد خوش پوش در لباس مردانه ، با دقت و وسواس حاضر کنید و برای تهیه لباس های او از همه امکانات موجود در تهیه لباس ها به صورت حضوری و غیر حضوری استفاده کنید.

شما می توانید ایده های خلاقانه زیادی را برای لباس پسر نوزاد یا نوباوه خود امتحان کنید. همه ما می دانیم که انتخاب لباس پسرانه معمولا ساده تر از لباس دخترانه است. این کار می تواند با به کار گیری چند ست چند تکه نوزاد پسرانه ، راحت تر هم صورت پذیرد. کافی است به آن به چشم یک سرگرمی نگاه کرده و با کمی سلیقه به انتخاب آن ها بپردازید.

این مقاله دیبامد به معرفی و کاربرد چند استایل ساده و بامزه برای پسرکوچک شما می پردازد. شما می توانید با مطالعه این مطالب به راحتی به آنچه که از یک ست چند تکه نوزاد پسرانه انتظار دارید، برسید.

انواع ست چند تکه نوزاد پسرانه:

معمولا یک ست چند تکه ای پسرانه ، از چند لباس بچه گانه متفاوت با کاربرد های کاملا متمایز تشکیل شده است. آن چه که این لباس ها را در کنار هم به صورت یک مجموعه یا اصطلاحا یک ست نشان می دهد، رنگ، استایل و جنس مواد به کار رفته در تک تک آیتم های آن است که با هم دیگر مشابهت دارند. معمولا ست چند تکه نوزاد دخترانه و پسرانه بنا به سبک و کاربردی که دارند، انتخاب می شوند. این موارد می توانند هرکدام از تم های معرفی شده در ادامه این بخش باشد:

لباس مجلسی برای نوزاد شما:

برای داشتن یک نوزاد شیک پوش در یک مهمانی رسمی، قطعا این ست چند تکه ای پسرانه می تواند به کمک شما بیاید. در شلوغی های آماده شدن خودتان برای شرکت در مراسم به آسانی می دانید که باید چه مواردی را برتن نوزاد خود بپوشانید.

این ست ها عموما از یک جلیقه و پیراهن پسرانه تشکیل شده اند. یک شلوار نوزاد پسرانه نیز که با تمی در همان ردیف طراحی شده است در این  مجموعه به چشم می خورد. همچنین برخی از اسن مدل ست ها، حاوی تعدادی اکسسوری نوزاد پسرانه چون کفش و کلاه هم هستند.

یک استایل راحت برای بیرون رفتن از منزل:

برای ان که بخواهید نوزاد شیک پوش خود را برای رفتن به یک پیاده روی کوتاه آماده کنید، نیازی به هدر دادن زمان طولانی برای انتخاب لباس برای او ندارید. کافی است یک ست نوزاد پسرانه را که شامل یک عدد تیشرت نوزاد پسرانه ( و یا یک پولوشرت پسرانه است ) به همراه یک شلوار است را از قبل تهیه کرده باشید. هم چنین در این ست ها اگر که یک ست دو تکه نوزاد پسرانه نباشند می توانید به راحتی یک جفت جوراب نوزاد پسرانه به همراه یک عدد کلاه تابستانی متناسب با سایر آیتم های اصلی نیز داشته باشید.

برای انتخاب این مدل از ست چند تکه ای نوزاد پسرانه هیچ گاه خود را محدود به یک مدل خاص نکنید. تلاش کنید تا همواره از طرح ها و تم های شاد با رنگ های روشن استفاده کنید. بسیاری از تم هایی که انتخاب می کنید می توانند نشانه ای از محل زندگی شما و یا طرحی هماهنگ شده با یک تیشرت مردانه متعلق به پدر نوزاد شما باشد.

یک مجموعه لباس آماده برای رفتن به ساحل:

خیلی از ما در هنگام سفر نگران لباس های نوزاد خود هستیم. سرشماری لباس هایی که با خود به همراه آورده ایم معمولا می تواند وقت زیادی را از ما بگیرد. تهیه چند ست چند تکه نوزاد پسرانه با موضوع راحتی و سفر برای نوزاد شما منفعت زیادی خواهد داشت.

به عنوان مثال شما برای رفتن به یک منطقه ساحلی می توانید از یک مجموعه لباس نوزاد پسرانه که شامل یک عدد شلوارک پسرانه به همراه تیشرت پسرانه و یک جفت صندل پسرانه می شود برای نوزاد و مخصوصا پسر نوپای خود استفاده نمایید.

همچنین کلاه نوزاد پسرانه به عنوان یک اکسسوری مهم در این مجموعه به چشم می خورد.

ورزشی و متفاوت:

معمولا در ذهن همه ما استایل ورزشی و اسپرت با لباس پسرانه عجین شده است. به همین دلیل انتخاب یک ست چند تکه نوزاد با موضوع یک رشته ورزشی می تواند گزینه ای مناسب برای متمایز نشان دادن نوزاد شما است. این تم هیچ گاه قدیمی نمی شود و از مد نمی رود. شما به راحتی می توانید لباس های یک رشته ورزشی خاص و حتی یک بازیکن سرشناس در آن رشته را بر تن نوزاد خود بپوشانید.

این ست چند تکه اگر شامل بلوز نوزاد پسرانه و یا یک هودی باشد، می تواند زیر مجموعه لباس گرم نوزاد پسرانه هم در نظر گرفته شود.

فانتزی و کاربردی:

هنگامی که پسر خردسال شما حرف زدن را یاد می گیرد و می تواند با چند شخصیت کارتونی ارتباط برقرار کند، می توانید به راحتی با فراهم کردن یک ست چند تکه نوزاد با موضوع آن شخصیت کارتونی به رشد دایره کلمات او کمک کنید. کودکان تا قبل از 4 سالگی قادر به ایجاد تمایز مابین شخصیت واقعی و خیالی نیستند. به این ترتیب می توانند به آسانی با آن شخصیت همزاد پنداری کنند. به این ترتیب می توانند کلمات زیادی را ناخود آگاه بیاموزند.

نکاتی برای تهیه و استفاده از ست چند تکه نوزاد پسرانه :

اگر شما توضیحات ما را در مورد انواع ست نوزاد پسرانه مطالعه کرده باشیدف به خوبی می دانید که ست ها اصولا فواید زیادی برای والدین و هر کسی که مسئولیت پرستاری از نوزاد را به عهده دارد، را در بر دارد. اما هموراه بهتر است در تهیه و انتخاب یک ست نوزاد پسرانه به موارد زیر توجه کنید.

  1. سعی کنید مرغوبیت و کیفیت همه آیتم ها را در نظر بگیرید.
  2. به نیاز واقعی خود در تهیه ست چند تکه نوزاد  توجه کنید.
  3. بررسی کنید تا همه آیتم های آن مجموعه ، سایزبندی مناسبی داشته باشند
  4. و در آخر راحتی نوزاد تان برایتان همواره در اولویت باشد.