نمایش 9 24 36

ست دو تکه نوزاد پسرانه

گاه یک ست دو تکه نوزاد پسرانه می تواند کامل ترین انتخاب شما به عنوان یک لباس نوزاد پسرانه به شمار آید. کودکانی که به تازگی متولد می شوند، موجوداتی ظریف و دوست داشتنی هستند. والدین در ابتدا با آن ها بسیار با ملاحظه برخورد می کنند که این امر بسیار طبیعی جلوه می کند. همچنین این که بخواهند بر تن نوزاد خود بهترین و با کیفیت ترین لباس نوزاد را نیز بپوشانند، دور از انتظار نیست.

اما شما می توانید به راحتی با یک ست دو تکه نوزاد پسرانه، با صرف کم ترین زمان در پوشاندن لباس ها بر تن نوزادتان، از او یک پسر بچه بامزه و شیک پوش بسازید.

عموما یک ست نوزاد پسرانه که تنها از دو آیتم تشکیل شده است حاوی دو لباس یا یک لباس و اکسسوری نوزاد پسرانه ای متناسب بان لباس است. این دو آیتم با هم دیگر هماهنگی قابل توجهی را ایجاد کرده اند و به این ترتیب می توان در نگاه اول متوجه این هماهنگی شد.

شما در این مقاله سایت دیبا مد می توانید با نکاتی راجع به انتخاب و تهیه انوع ست دو تکه نوزاد دخترانه آشنا شوید.

یک ست دوتکه نوزاد پسرانه و مبانی لباس نوزاد:

همه ما می دانیم که بعضی از انواع لباس بچه گانه ، پای ثابت کمد لباس نوزادان هستند. این موارد می تواند شامل انواع سرهمی نوزاد پسرانه ، زیر دکمه ای نوزاد پسرانه ، شلوار نوزاد پسرانه و بالاخره انواع لباس زیر نوزاد پسرانه باشند.

به همین ترتیب وجود برخی از انواع مدل های اکسسوری پسرانه نیز ضروری و حتمی است. از این دست هم می توان به وجود کلاه و جوراب نوزاد پسرانه اشاره کرد.

یک ست دو تکه نوزاد پسرانه مناسب، باید حداقل یک نمونه از هر یک از این لباس ها را در خود جای داده باشد. حتی با شروع فصل سرما نیز شامل انواع لباس گرم نوزاد پسرانه باشد.

به این ترتیب از آن جایی که سرعت لباس پوشیدن برای نوزادان اهمیت فوق العاده ای دارد، شما می توانید به راحتی از یک ست دو تکه نوزادی استفاده نمایید. معمولا این مجموعه با حداقل اجزای خود از یک منطق مشترک در هماهنگی ظاهری تبعیت می کنند. این شباهت را می توان ما بین رنگ ها، تم، استایل و جنس پارچه های هر دو جز آن به وضوح یافت.

انواع ست دو تکه نوزاد پسرانه :

شما می توانید با توجه به کاربرد لباس نوزاد پسرانه به تهیه هر کدام از مدل های ست دو تکه نوزاد پسرانه اقدام کنید. کافی است تا کمی به نیاز واقعی خود توجه کنید.

کاربرد های انوع ست دو تکه نوزاد پسرانه می تواند شامل موارد زیر باشد:

لباس برای خواب نوزاد:

نوزادان به راحتی در طول خواب شب می توانند دمای بدن خود را از دست بدهند. استفاده از یک دست لباس خواب مناسب می تواند بسیار مفید باشد.

یک سرهمی نخی و نرم به همراه یک کلاه نوزاد پسرانه می تواند از محبوب ترین ست های دو تکه ای باشد که مادران به عنوان لباس خواب نوزاد از آن استفاده می کنند.

در این حالت شما می توانید در صورت نیاز از یک پتو برای گرم تر نگه داشتن نوزاد استفاده نمایید.

لباس مناسب نوزاد در هوای گرم:

این که نمی خواهید نوزاد تازه متولد شده خود را در هوای گرم برای ساعات طولانی در بیرون از منزل نگه دارید، کاملا قابل درک است و اتفاقا یک تصمیم کاملا درست است. اما گاهی پیش می آید آن ها را همراه با خود به یک پیاده روی کوتاه یا در حین ماشین سواری به همراه داشته باشید. در این حالت باید از لباسی استفاده نمایید که بتواند نوزاد شما را خنک نگه دارد. یک شلوارک پسرانه به همراه یک تیشرت، یک زیردکمه ای نخی به همراه یک کلاه آفتابی از جمله آن انواع ست دو تکه نوزاد پسرانه ای هستند که می توانند علاوه بر ظاهر زیبا و شیکی که برای نوزاد شما ایجاد می کنند، از او تا حدودی در هوای گرم محافظت کنند.

لباس گرم برای نوزاد در روز های سرد سال:

یک یا دوقیقه ماندن نوزاد در هوای سرد بدون داشتن یک دست لباس مناسب می تواند تا تمام عمر عوارض سویی را بر جای بگذارد. در این حالت باید همواره به پوشیدن سر، بازوها، دست و پاهای کوچک نوزاد حتما توجه شود. نوزادان باید همواره در پاییز و زمستان یک کلاه بر سر داشته باشند. گاه حتی استفاده از کلاه و شال گردن نوزاد پسرانه ( که خود از محبوب ترین انواع ست دو تکه نوزاد پسرانه هستند ) ضروری جلوه می کند.

وقتی بخواهیم از مدل های ست دو تکه نوزاد پسرانه که شامل انواع لباس گرم نوزاد می شوند یاد کنیم، می توانیم به یک ست کاپشن نوزاد پسرانه به همراه شلوار گرم نوزاد پسرانه اشاره کنیم. انواع بافت نوزاد پسرانه که شامل کلاه و بلوز بافتنی و یا شلوار و ژاکت پسرانه هستند نیز از جمله بر کاربرد ترین انواع ست لباس گرم دو تکه نوزاد می باشند.

با این حال در این شرایط در صورت لزوم از استفاده از دستکش نوزاد پسرانه غافل نشوید. درهر حال درست است که شیک بودن در عین داشتن سرعت در انتخاب لباس، شعار طراحان ست دو تکه ای نوزاد پسرانه است، اما نباید سلامتی نوزاد را در هیچ شرایطی فدای این شعار کرد.

یک دست لباس مناسب نوزاد در داخل خانه:

معمولا دمای اکثر خانه ها در حالت طبیعی چیزی در حدود 20 تا 24 در جه سانتی گراد است. اگر دمای محیط خانه پایین نباشد، شما می توانید از انواع ست دو تکه نوزاد پسرانه که شامل یک عدد سرهمی و کلاه و یا شلوارک و تیشرت نوزاد پسرانه می شوند به عنوان لباس راحتی نوزاد استفاده کنید.

عموما مدل های لباس خواب نوزاد بعد از گذشت روز های اولیه سه ماهگی نوزاد می توانند به عنوان لباس های روزانه او در داخل منزل مورد استفاده قرار گیرند.

همچنین شما می توانید به همراه این مجموعه از لباس راحتی نوزاد، یک عدد پیشبند هم برای زمان هایی که نوزاد شما در حال غذا خوردن است، هم ببینید.

ما هیچ گا نمی توانیم به صورت دقیق و از پیش تعیین شده به بررسی انواع استایل نوزادی بپردازیم. تغییرات محیطی و رشد سریع نوزاد، فاکتور های زیادی را برای پیش بینی کردن به وجود آورده است. کافی است کمی دقت کنیم و با در نظر گرفتن دمای محیط و آب و هوای فصلی که در آن هستیم دست به انتخاب بهترین مدل های لباس نوزاد بزنیم.