شلوار پیشبندی نوزاد پسرانه (7)

شلوار جین نوزاد پسرانه (6)

شلوار راحتی نوزاد پسرانه (6)

شلوار نوزاد پسرانه

یک شلوار نوزاد پسرانه راحت، جز اصلی کمد لباس نوزاد پسرانه به حساب می آید. هنگام صحبت از سال های اولیه زندگی هر فرد، راحتی و تامین سلامتی جسمانی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. یک شلوار نوزاد پسرانه خوب می تواند زندگی را برای یک پسر بچه نوزاد راحت تر کند. همچنین برای والدین هم می تواند خیالی راحت و آرام به ارمغان بیاورد.

در تهیه شلوار نوزاد پسرانه به چه مواردی توجه کنیم؟

جنس شلوار نوزاد:

معمولا بهترین جنسی را که برای شلوار نوزاد در نظر می گیریم، مانند سایر لباس نوزادی هایی که تهیه می کنیم، پنبه است. معمولا پارچه های پنبه ای با یک چسبندگی و ایستایی مناسب می توانند بسیاری از نیاز های کودک اعم از خواب راحت و تنفس طبیعی پوشت را فراهم کنند.

سایز شلوار نوزاد:

علاوه بر جنس شلوار نوزاد پسرانه، آن چه که در انتخاب همه انواع لباس بچه گانه اهمیت دارد، راحت بودن آن در هنگام پوشاندن یا تعویض لباس نوزاد است. این مسئله برای کودکان نوپا نیز صادق است و می تواند یکی از پارامتر های مهم در انتخاب لباس نوزاد به حساب آید.

برای این موضوع عواملی من جمله اندازه های نوزاد چون قد، دور کمر و سایز شلوار نوزاد پسرانه اهمیت پیدا می کنند. برخی از برند های تولید ساق و شلوار نوزاد دخترانه و شلوار و شلوارک پسرانه از بند هایی قابل تنظیم برای دور کمر شلوار کودک استفاده می کنند، که می تواند بسیار کاربردی باشند.

راحتی و قابلیت استفاده:

همواره به این موضوع دقت کنید که بسیاری از مدل های شلوار نوزاد پسرانه، زیبا هستند اما راحت نیستند و می توانند موجب آزار کودک شوند. برای کودکان نوپا، یک شلوار با سایز نامناسب می تواند استقلال کودک را برای یادگیری راه رفتن با احتلال روبرو سازد.

دوام و کیفیت بالا:

به یاد داشته باشید در کنار همه موارد فوق، دوام و کیفیت یک شلوار نوزاد پسرانه بسیار مهم است. زیرا معمولا شلوار ها به صورت روزانه نیاز به شستشوی آسان با ماشین لباسشویی را دارند. اگر این موضوع به درستی محقق نشود، بعد از مدتی کوتاه نیاز به تهیه مجدد شلوار نوزاد خواهیم بود.

ما در دیبامد تلاش کرده ایم تا با گردآوری انواع مدل های شلوار نوزاد پسرانه که از پارچه های مرغوب و ارگانیک تهیه شده اند، به شما والدین عزیز کمک کنیم تا با خیال راحت از این مرحله عبور نمایید.

در ادامه چند نمونه از مدل های شلوار نوزاد پسرانه را که در میان والدین به خاطر تناسب و راحتی بیشتر از تقاضای بالایی برخوردار هستند، معرفی کنیم.

انواع مدل های شلوار نوزاد پسرانه:

شلوارهای کلاسیک نوزادی :

اگر شما هم به استایل کلاسیک علاقه مند هستید، می توانید از این مدل شلوار نوزادی پسرانه برای کودک خود تهیه نمایید. از مزایای آن این است که هیچ گاه قدیمی نمی شوند و هیچ کس نمی تواند شما را به عنوان یک پدر یا مادر سهل انگار در انتخاب مدل شلوار نوزادتان متهم کند.

از ویژگی های خوب این شلوار ها یک فاق بلند برای پوشک نوزاد است. چسبان بودن پاچه های این شلوار ها هم کمک زیادی به تحرک و راحتی کودک می نماید.

 این شلوار ها به همان اندازه که در انتخاب مدل شان بسایر ساده هستند، در طراحی و استفاده نیز ساده و دوست داشتنی اند. همچنین می توان گفت شما می توانید این شلوار ها را با انواع بلوز تیشرت نوزاد پسرانه هم ست نمایید.

از این مدل شلوار ها می توان به انواع شلوار نخی نوزاد اشاره کرد.

شلوارهای نوزاد متناسب با اولین قدم ها :

روز های ابتدایی راه رفتن و شروع دوران نوباوگی را می توان با این شلوار ها برای کودک راحت و بی دردسر کرد. در واقع هرچه در این مدت بتوان شلوار هایی را به پای کودک کرد که نه خیلی چسبان باسند و نه خیلی گشاد، بهتر است. وجود کمی اسپندکس در پارچه شلوار نوزاد پسرانه می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. زیرا می توان گفت با این وجود شلوار کمی کش آمده و راه رفتن را برای نوزاد راحت تر می کند.

شلوار نوزاد پسرانه چهارخانه:

شلوار های چهارخانه اقتباسی است از مدل های شلوار مردانه ای که به صورت بیژامه مورد استفاده قرار می گرفت. این شلوار های بامزه برای نوزاد را می توانید در جنس های پنبه ای و راحت برای مواقع خواب و استراحت نوزاد فراهم آورید. در هر حال هیچ کس نمی تواند شما را از لذت داشتن فرزندی در شلوار چهارخانه محروم کند. به جز خود شما ! J

شلوار نوزاد پسرانه مدل یوگا:

شاید برای شما هم این سوال ایجاد شود که مگر کودک شما یوگا می کند که به این شلوار احتیاج داشته باشد؟ پاسخ ما این است که کودکان خودشان یوگی های قهاری هستند. درست است ما نیز یوگی های قهاری بودیم و به مرور زمان این توانایی را ازدست داده ایم. درست از لحظه های آغاز نوباوگی یعنی وقتی که کودک شما می تواند دست ها و پاهای خود را به اختیار خودش درآورد، شما می توانید این مدل از شلوار پسرانه نوزادی را برای او تهیه نمایید. این شلوارها درست همانند جوراب شلواری دخترانه هستند.

نمونه هایی از این شلوار نوزاد پسرانه از جنس  دولایه تشکیل شده اند که لایه زیرین آن ها پنبه ای است. شما می توانید این شلوار ها را در رنگ های مختلفی تهیه کنید.

شلوار ورزشی نوزاد:

نمونه هایی از شلوار نوزاد پسرانه وجود دارند که شبیه به شلوار های ورزشی است. این شلوار ها که در واقع گرمکن های کوچکی در سایز نوزاد هستند. می توانند تا حدود زیادی به راحتی و گرم بودن نوزاد در هوای سرد کمک نمایند.

بهتر است آن ها را با یک پلیور پسرانه برای نوزاد ست کرده و به راحتی استفاده نمایید.

شلوار های جین برای نوزادان پسر:

اگر گاهی می خواهید همراه خود نوزاد را از منزل بیرون ببرید بهتر است از این شلوار ها استفاده کنید. در واقع شلوار نوزادی پسرانه ای که از جین باشد، ایستایی خوبی داشته و می توان گفت بارها از آن استفاده کرد. بهتر است شلوار جینی که برای کودک استفاده می کنید، نازک و راحت باشد تا آنکه ضخیم و یا تنگ باشد.

شلوار های گرم:

در این دسته از شلوار های نوزاد می توانیم به نمونه های بافته شده از پشم که ارگانیک و طبیعی هستند اشاره کنیم. همچنی شلوار های ضخیم مخملی که استرچ هم هستند، جایگزین های مناسبی هستند. به تازگی در میان انواع شلوار گرم نوزاد پسرانه، نمونه های پلار، گرتکس و کاپشنی هم مشاهده می شود. و می توان گفت این نمونه از شلوار نوزاد از تنوع بالایی برخوردار است.