مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

زیردکمه ای نوزاد پسرانه

غفلت  از تهیه زیر دکمه ای نوزاد پسرانه و از دست دادن مزایای بیشمار آن می تواند یک ایراد اساسی در نحوه تهیه لباس نوزاد پسرانه ، توسط شما به حساب آید.  در واقع زیردکمه ای می تواند به عنوان یک لباس خواب راحت و یا لباس زیر نوزاد پسرانه مورد استفاده قرار گیرد.

این مدل از لباس بچه گانه با داشتن دکمه هایی در انتهایی ترین قسمت خود می تواند به گرم ماندن کودک کمک زیادی کند. همچنین خیال شما را در هنگام تعویض پوشک نوزاد از بابت هر گونه نگرانی درباره در آوردن کل لباس های او راحت کند.

بنابراین پیشنهاد ما در سایت دیبامد به شما والدین عزیزی که در انتظار تولد نوزاد خود هستید این است تا از قبل به فکر تهیه چند زیردکمه ای نوزاد پسرانه در کمد لباس نوزادی فرزند خود باشید.

انواع زیردکمه ای نوزاد پسرانه:

  • لباس زیر : در این حالت اغلب یک رکابی یا تیشرت نوزاد پسرانه به یک شورت دکمه دار متصل است.
  • لباس معمولی : برای مرتب نگه داشتن برخی از لباس های کودک اعم از پیراهن و یا بلوز نوزاد پسرانه، یک بلوز یا پیراهن به یک شورت دکمه دار متصل است.
  • سرهمی با شلوار: درست همانند سرهمی نوزاد پسرانه می توان یک تیشرت را بلوز را متصل به یک شلوارک و یا شلوار نوزاد پسرانه دکمه دار به صورت متصل مشاهده کرد.
  • زیردکمه ای جورابدار: پاهای گرم و احساس دنج بودن از اولین مزایای این نمونه از زیردکمه ای های نوزاد است. در فصل پاییز و زمستان می توانید بدون نگرانی از داشتن و یا نداشتن جوراب نوزاد پسرانه، دمپایی و یا کفش نوزاد پسرانه، پاهای کودک را گرم نگه دارید.
  • لباس گرم زیردکمه دار: از آن جایی که ممکن است در بسیاری از مواقع این لباس ها به عنوان لباس خواب مورد استفاده قرار بگیرند، نمونه هایی از این لباس ها یافت می شود که از مواد ضخیم و گرمی همچون فلن یا پشم گوسفند و یا حیوانات دیگر تولید شده اند.

مزایای زیردکمه ای نوزاد پسرانه:

مرتب ماندن لباس برتن کودک:

همانطور که می دانید اینکه یک لباس را بر تن نوزاد به صورت مرتب و ایستاده نگه دارید، کار سختی است. اما انواع زیر دکمه ای ها این خاصیت را دارند که به دلیل چسبندگی ملایمی که بر روی بدن کودک ایجاد می کنند، می توان گفت از کمترین میران نامرتبی برخوردار هستند.

شاید این مورد یکی از مهم ترین ویژگی زیردکمه ای نوزاد پسرانه باشد که والدین را به داشتن نمونه هایی از این زیردکمه ای ها سوق می دهد.

عدم نگرانی در باره قطعات لباس:

اگر شما هم تابحال از ست چند تکه نوزاد پسرانه استفاده کرده اید، به خوبی می دانید که چقدر نگه داری و حفظ تکه های لباس کودک در برخی موارد کار سختی است. اما از مزایای انواع زیردکمه ای نوزاد پسرانه این است که شما هیچ گاه نگران پوشاندن نوزاد با تکه های مختلف لباس ها نخواهید بود. شما با یک پیراهن زیردکمه دار به راحتی می توانید از یک پیراهن و لباس زیر نوزاد استفاده کنید.

گرم نگه داشتن بدن نوزاد:

زیردکمه ای نوزاد پسرانه به دلیل یک تکه بودن خود، می تواند بدن کودک را در مواقعی چون هنگام خواب و بیرون زفتن از منزل گرم نگه دارد. زیرا نوزادان و کودکان نوپا به دلیل جنبش و تکان دادن دست و پای خود می توانند به راحتی باعث شوند تا لباس هایشان نامرتب شده و بخشی از بدنشان بی دفاع در برابر سرمای هوای محیط بماند. که نتیجه احتمالی آن سرمارخوردگی آن هاست. در واقع اگر یک زیردکمه ای خوب را برتن کودک بپوشانید، شاید نیازی به انداختن یک پتو هم بر روی او نباشد.

تسهیل در تعویض نوزاد:

در بسیاری از مواقع که می خواهید پوشک کودک را عوض کنید، نیازی به در آوردن کامل شلوار کودک است. این پوشاندن مجدد لباس می تواند شما و کودک را خسته کند. مخصوصا در نیمه شب این مسئله می تواند زمانی زیادی را از خواب کودک بگیرد.  در حالی که اگر از یک زیردکمه ای نوزاد پسرانه استفاده نمایید به راحتی این امر تنها با باز یا بسته کردن دکمه های لباس نوزاد امکان پذیر است.

همچنین یکی از اشکالاتی که برای کودکان نوپا که می خواهد آموزش رفتن به توالت را بیاموزند، بستن و باز کردن دکمه های لباس توسط خودشان است. داشتن یک زیردکمه ای می توانید این موضوع را به راحتی حل کند.

الگوهای متنوع زیردکمه ای نوزاد پسرانه:

تقریبا عرضه بی پایان الگو و چاپ توانسته است بر روی زیردکمه ای نوزاد دخترانه و پسرانه تاثیر مطلوبی بر جای بگذازد. به نحوی که شما به عنوان والدین یک نوزاد می توانید در هر مناسبت و رویدادی از یک مدل زیردکمه ای برای فرزند خود استفاده نمایید. چاپ های جالبی که می توان آن ها را برای یک زیردکمه ای نوزاد پسرانه در نظر گرفت، شامل:

کامیونها، اشکال هندسی، چاپ حیوانات، هواپیما، قایق، مضامین ورزشی، آدم فضایی ها، دایناسور ها، شخصیت های کارتونی و انواع ابزار های مکانیکی است.

اگر کودک شما به مرحله ای رسیده است که می تواند نظرش را خود در مورد لباس هایش بیان کند، بهتر است موارد فوق را بسته به سلیقه خود او تهیه نمایید.

تهیه زیردکمه ای نوزاد پسرانه:

تهیه یک زیردکمه ای برای نوزاد کاری سر راست و فرایندی راحت است. در سال های ابتدایی می توانید بسته به سلیقه خودتان یکی از مدل ها و الگو های زیردکمه ای را برای کودک خود انتخاب نمایید. بعد از آن اگر می دانید که کودک شما به رنگ آبی و انواع دایناسور و خزنده علاقه مند است می توانید به راحتی این طرح ها را به صورت حضوری و غیر حضوری تهیه نمایید.

زیردکمه ای ها برای همه سنین:

لباس های زیردکمه دار که اصطلاحا به آن ها لباس های زیرد کمه ای هم گفته می شود، عموما برای نوزادان و کودکان نوپا مورد استفاده قرار می گیرد. با آنکه می توان گفت این طراحی تنها مخصوص لباس بچه گانه نیست. شما می توانید الگوهایی از این لباس را در مدل هایی از لباس زنانه ای همچون انواع مایو و بادی ها مشاهده نمایید. همچنین در سنین خردسالی نیز این لباس می تواند به خاطر مرتب نگه داشتن بخش های اصلی لباس بر روی تن کودک، مورد استفاده قرار گیرد.