نمایش 9 24 36

تیشرت نوزاد پسرانه

پسر بچه ها در چند سال اول بعد از تولد به تعداد زیادی لباس نوزاد پسرانه احتیاج دارند که یکی از آن ها تیشرت نوزاد پسرانه است. برای این مدل از لباس بچه گانه نیز مهم است که بدانید چگونه خریدی عاقلانه و کارآمد داشته باشید. وقتی کودک شما تازه متولد شده است قطعا یک تیشرت نوزاد پسرانه می تواند انتخابی مناسب برای زمان هایی باشد که می خواهید همراه خود کودک را بیرون از منزل ببرید.

با این وجود بهتر است در هنگام تهیه این لباس نیز بتوانید آن را با مواردی تکمیلی نظیر شلوار نوزاد پسرانه تکمیل کنید.

دانستن این مورد که چه موقع و کجا می توانید، یک تیشرت نوزاد پسرانه مناسب را تهیه کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا در صورت انتخاب مناسب می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و اطمینان حاصل کنید که نوزاد شما تمامی لباس های مورد نیاز خود را برای شیک بودن در کمد لباسش دارد.

دیبامد با این مقاله خود به شما در انتخاب صحیح یک تیشرت نوزاد پسرانه کمک می کند.

نیاز های کودک و تهیه تیشرت نوزاد پسرانه:

در هنگام تهیه لباس نوزادی، شاید سایز ها و شماره های لباس ها کمی شما را گیج کند. در واقع اندازه ها و پارامتر هایی که برای اندازه گیری لباس نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد، بر اساس ماهگرد های تولد نوزاد سنجیده می شوند. به عنوان مثال اندازه طول، کمر، سرشانه و باسن لباس کاملا به مرجله رشدی که نوزاد در آن قرار دارد و وزن او وابسته است.

با این حال باید دقت داشته باشید که همه اندازه های مارک های مختلف لباس، هم اندازه هم دیگر نیستند. در واقع برند های مختلف یک شماره از سایز را در اندازه های متفاوتی تولید کرده اند.

بنابراین دانستن نیاز های کودک با این تفسیر که به اندازه های او آگاهی کافی داشته باشید، می تواند در انتخاب و تهیه تیشرت به شما کمک زیادی بکند.

تیشرت برای نوزادان پسر:

نوزادان در هنگام تولد و روزهای اولیه بعد از آن نیاز به لباس های خاصی دارند. شاید یک تیشرت نوزاد پسرانه بتواند تنها کارکردی شبیه به یک لباس زیر را داشته باشد. در این مرحله به طور معمول تا 3 ماهه اولیه زندگی نوزاد شما باید تلاش کنید تا هر آنچه را که برای کودک تهیه می نمایید بهترین کیفیت را داشته باشد.

بسیاری از شرکت های تولید کننده لباس بچه گانه لیست های بلند بالایی را از اقلام و لباس هایی را که باید برای نوزاد پسر خود تهیه کنید، ارائه می دهند. آن ها در این لیست به مشخصات و خصوصیات هر کدام از لباس ها از جمله تیشرت نوزاد پسرانه ارائه می دهند. اما باید دانست که شما به همه این موارد ذکر شده در این لیست ها نیازی ندارید. در عوض حتما سعی کنید اگر می خواهید یک تیشرت نوزاد پسرانه را تهیه کنید به موارد زیر توجه کنید:

فصلی که می خواهید از تیشرت استفاده کنید:

این مورد می تواند به شما در انتخاب مدل تیشرت نوزاد پسرانه کمک کند. گاه ی تیشرت ضخیم با آستین های سه ربع می تواند کودک شما را در فضای منزل در روزهای سرد سال گرم تر نگه دارد. این در حالی است که یک تیشرت معمولی این امکان را ندارد.

هماهنگی با یک شلوار:

انواع شلوار پسرانه می توانند برای هماهنگی با یک تیشرت نوزاد پسرانه مناسب باشند. با این همه بهتر است برخی از مدل های شلوار لی نوزاد پسرانه و دیگر موراد این چنینی را نیز برای راحتی بررسی کنید. و در صورت داشتن هر کدام از آن ها مدل و رنگ تیشرت نوزاد خود را متناسب با هرکدام از آن ها انتخاب نمایید.

جنس تیشرت نوزاد پسرانه:

مانند همه انواع لباس های نوزادی بهتر است در انتخاب تیشرت از آن جایی که احتمال تماس آن به صورت مستقیم با پوست نوزاد بالا تر است از موادی چون پنبه و کتان استفاده کنید. خوشبختانه در سال های اخیر رشد لباس های با کیفیت در کشور ما برای کودکان افزایش چشمگیری داشته است. شما می توانید این موضوع را با خیال راحت در هنکام تهیه تیشرت نوزاد پسرانه پیگیری نمایید.

ست کردن تیشرت نوزاد پسرانه با تیشرت یک بزرگسال:

شما می توانید از این فرصت که یک فرزند کوچک دارید، به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. فرزندپروری یک کار سخت و پیچیده است اگر هیچ گاه نخواهید از زیبایی ها و موقعیت هایی که برای تفریح کردن دارد استفاده بکنید. به غیر از بازی کردن و همراه شدن با کودک خود، می توانید از ست کردن تیشرت او با تیشرت مردانه و یا تیشرت زنانه خود استفاده کنید. گاه پیش می آید که می توانید حتی تیشرت نوزاد را با تیشرت دخترانه خواهر و یا تیشرت پسرانه برادرش ست کنید. این کار می تواند حس بسیار مطلوبی بر روحیه شما داشته باشد و احساس همبستگی را در میان اعضای خانواده شما افزایش دهد.

هماهنگی های غیر ضروری تیشرت با دیگر لباس ها:

همیشه مواردی در ست کردن لباس کودک پیش می آیند که زیبا هستند اما به هیچ وجه ضروری به حساب نمی آیند. این موارد می تواند شامل ست کردن تیشرت نوزاد پسرانه با انواع اکسسوری نوزاد پسرانه باشد.

تیشرت برای یک پسر نوپا:

با شروع چهار دست و پا راه رفتن کودک می توان گفت فرزند شما زمان کمتری را می خوابد و بیشتر تمایل دارد با داشتن یک لباس راحت به جست و خیز بپردازد. در این مرحله شما می توانید از یک تیشتر نوزاد پسرانه، استفاده کرده و به کودک خود کمک کنید. باز هم در این حالت بهتر است دقت زیادی به رشد کودک داشته باشید.

به طور معمول بعد از شش ماهگی باید یک تیشرت را با در نظر گرفتن موارد زیر تهیه نمایید:

شلوار پیشبندی پسرانه:

داشتن یک پیشبندی پسرانه، معمولا بعد از شش ماهگی یک امر عادی و معمولی می شود. بنابراین تیشرتی را که می خواهید برای پسر نوپای خود تهیه کنید، بهتر است کمی از نظر اندازه و طرح با شلوار پیشبندی او تناسب داشته باشد.

شلوار یا شلوارک:

اگر هنوز هم فکر می کنید می توانید در این سن، انتهای تیشرت را در شلوار و یا شلوارک پسرانه فرزند خود نگه دارید، سخت در اشتباه هستید. بهتر است در این مواقع از یک تاپ و یا یک شلوار نوزاد پسرانه استاندارد استفاده کنید.

قد آستین ها و بلندی تیشرت نوزاد پسرانه:

از آن جایی که نوزاد شما شروع به راه رفتن می کند، مهم است که تحرک او مختل نگردد. بنابراین بهتر است از تیشرتی استفاده کنید که کاملا متناسب با قد و سایز پسر نوپای شما باشد.