نمایش 9 24 36

تاپ نوزاد پسرانه

شما هم به خوبی دریافته اید که  که تاپ نوزاد پسرانه می تواند ساده ترین و راحت ترین لباس ممکن برای پوشاندن بر تن نوزاد باشد. این موضوع را  در حالی که نوزاد خود را در دامان خود قرار داده و میخواهید یکی از انواع لباس نوزاد را بر تن او می کنید، به راحتی متوجه می شوید.

کاملا درست است. برای پوشاندن تاپ نوزاد پسرانه برتن یک کودک نوپا یا تازه متولد شده نیازی به فشردن دست های او و یا گذراندن وقت بسیار برای کنترل کردن حرکات اندام او نیست. تنها کافی است دقت کنید که یقه لباس او هنگام پوشاندن آن بر تن نوزاد، به گوش ها و صورتش آسیبی نرساند.

اگر شما هم نحوه ی استفاده از این مدل از لباس بچه گانه را به خوبی بدانید، قطعا آن را برای هر چهار فصل سال تهیه می کنید. و نمونه های مختلف آن را در کمد لباس نوزاد پسرانه فرزند خود نگه می دارید.

حتی تعویض تاپ نوزاد پسرانه هم به همان راحتی و سبکی طراحی و ظاهر آن است. از آن جایی که آستین ندارد، میتوان همزمان هر دو دست طفل را به آرامی از آستین های حلقه بیرون کشید و به این ترتیب زمان زیادی را در پوشیدن لباس های او صرفه جویی کرد.

ما در سایت dibamod تلاش کرده ایم تا علاوه بر گردآوری انواع تاپ نوزاد پسرانه، دستورالعمل هایی ساده اما کاربردی را نیز پیراون این لباس نوزاد پسرانه برای شما گردآوری کنیم. امید است که این گفتار برای شما مفید باشد.

کاربرد های تاپ نوزاد پسرانه :

همان طور که می دانید، تاپ ها می توانند به عنوان یکی از تکه های اصلی لباس زیر نوزاد پسرانه به حساب بیایند.  یکی از راحت ترین لباس هایی است که شما می توانید در منزل و به عنوان لباس خواب هم بر تن نوزاد خود کنید. اما گاهی نمونه هایی با طرح ها و رنگ های خاص هستند که می توان از آن ها به عنوان لباس مناسب فصل جهت بیرون رفتن از منزل و یا استفاده در مهمانی های خودمانی و صمیمی تر هم استفاده کرد. این موضوع را مطرح کردیم تا به شما بگوییم، این که بخواهید از یک تاپ نوزاد پسرانه  ، به چه صورتی استفاده کنید درست همانند تیشرت پسرانه کاملا دست خود شماست. اما در ادامه می خواهیم شما را با روال عمومی استفاده از این لباس نوازد بیشتر آشنا کنیم:

گرم تر نگه داشتن کودک:

کاملا طبیعی است که کودک شما در هوای سرد نیاز به گرم شدن و گرم ماندن دارد. بهتر است این مسئله را با کمک ترفند لایه لایه لباس پوشیدن برطرف سازید. بهترین راه این است که شما ابتدا یک عدد تاپ نوزاد پسرانه را بر تن نوزاد خود کرده و سپس او را در یک پتو و یا کاپشن نوزاد پسرانه و یا حتی یک عدد بافت نوزاد پسرانه بپوشایند.

با این کار هر گاه مجدد در یک محیط گرم و بسته قرار گرفتید، به راحتی می توانید از تعداد لایه لباس او کم کرده و بدون هیچ آسیبی دمای بدن او را متعادل نگه دارید.

جلو گیری از آفتاب سوختگی:

همه ما دوست داریم همراه با کودک خود به تفریح و گردش برویم. درست است که بردن یک نوزاد به بیرون از منزل در یک هوای گرم و تابستانی  آن هم به مدت طولانی کاری خطرناک باشد، اما در صورت اجبار به رفتن در زیر آفتاب حتما یک تاپ نوزاد پسرانه به همراه پوششی از کرم ضد آفتاب برای پوشت او می تواند کمک بسیار زیادی از پیشگیری ابتلای او به بیماری های پوستی ناشی از تابش نور خورشید باشد.

کمک به تنظیم تعادل دمای نوزاد نارس:

بسیاری از والدینی که متاسفانه فرزندشان به هردلیلی زودتر از موعد به دنیا آمده است، نگران ناتوانی او در حفظ و تعادل دمای معمولی بدنش هستند. بهتر است در این حالتن از یک تاپ نوزادی پسرانه همواره چه در حالت خواب و چه بیداری استفاده گردد.

جبران کمبود تجربه والدین :

اگر شما تجربه زیادی در امر نگه داری از نوزاد ندارید، بهتر است از یک سری لباس های ساده و راحت در موارد مختلف استفاده کنید. این لباس ها می توانند به عنوان مثال یک تیشرت نوازد پسرانه، زیر دکمه ای نوزاد پسرانه و مواردی این چنین باشد. اما در این میان به راحتی می توان روی تاپ نوزاد پسرانه حساب کرد.

اگر دقت کرده باشید وقتی که نتوانید حرکات اندام نوزاد را به خوبی کنترل کنید، هجوم دستان او به سمت آستین ها می تواند باعث هول شدن شما و درد گرفتن دستان خود نوزاد گردد. این موارد به هیچ عنوان در هنگام تعویض تاپ اتفاق نمی افتد. به همین خاطر است که والدین کم تجربه عاشق تاپ ها می شوند.

عدم ایجاد مزاحمت برای خواب کودک:

گاه پیش می آید که مجبور به تعویض لباس کودک در زمانی که او به خواب رفته و یا در حال چرت زدن است بشوید. این تغییر لباس گاه به خاطر اضافه کردن یک لایه لباس و یا کم کردن آن پیش می آید. به یاد داشته باشید هر چه قدر بتوانید از لباس های آستین کوتاه و یا بدون آستینی همچون تاپ نوزاد دخترانه یا پسرانه استفاده کنید، این کار با سرعت بیشتری اتفاق افتاده و خیالتان از تعویض لباس نوزاد به کلی راحت می شود.

نکات مهم در هنگام انتخاب تاپ نوزاد پسرانه:

مواردی که در ادامه بیان می شود تنها مربوط به انتخاب تاپ نوزاد پسرانه نیست. شما می توانید این موراد را در هنگام تهیه انواع تاپ بچه گانه نیز رعایت کنید.

دقت در فیت بودن تاپ:

از آن جایی که معمولا تاپ نوزاد پسرانه را در زیر بقیه لباس های بر تن نوزاد می پوشانید، به خاطر داشته باشید که فیت بودن آن نقش مهمی در راحتی نوزاد خواهد داشت. همچنین در صورت گشاد بودن نامعقول آن ممکن است در حالت عادی نیز به دلیل عقب و جلو رفتن لباس، بغل کردن کودک را با سختی همراه سازد.

بدون زیپ، بدون نوار اضافه:

هر طور که نگاه کنید نمی توان داشتن یک زیپ با دندانه های درشت را برای تاپ نوزاد پسرانه مناسب دانست. هر تماسی از سوی دندانه های زیپ با پوست حساس کودک سبب خارش و التهاب می شود. همچنین برخی تاپ ها در قسمت یقه خود دارای نوارهایی باریک هستند که به صورت گره ای اندازه یقه را کنترل می کنند.  به دلیل احتمال ایجاد خفگی کودک به وسیله این نوار های آویزان در اطراف لباسش، لطفا از تهیه این تاپ ها تا حد امکان جلوگیری نمایید

دقت در انتخاب جنس پارچه به کار رفته:

خوبست بدانید که بهترین نمونه های تاپ برای نوزادان و نوباوگان، تاپ هایی هستند که از پارچه های پنبه ای پلی استر دار با درصد پایین ساخته شده اند. خواص پنبه ای پارچه ( که به پوشت کودک آسیبی نمی رساند. )  به همراه حالت کشسانی ای که از طریق مواد پلی استری ایجاد شده است، می تواند یک گزینه مناسب برای پارچه تاپ نوزاد به حساب آید.