راهنمای انتخاب لباس

راهنمای انتخاب لباس در بهار و تابستان ( ویژه خانم ها )

راهنمای انتخاب لباس بهار و تابستان

اگر می خواهید در ابتدای بهار باری دیگر به کمد لباس خود رنگ تازه ای ببخشید، بهتر است کمی دست نگه داشته و این مقاله از سایت دیبامد را تا انتها مطالعه کنید.

امروزه برای هر فردی، با هر سلیقه و سبک پوشش، آیتم های زیادی با رویکرد کلاسیک با پیچ و تابی به روز شده و یا طراحی های جدید و مدرن وجود دارد. اما بهترین راه برای انتخاب آن چه که می توانید در این فصول از سال بپوشید، الهام گرفتن از طبیعت است.

با مطالعه این مقاله دیبامد شما با اصولی کلی در جهت انتخاب لباس های متناسب با فصل بهار و تابستان بهتر آشنا می شوید.

  1. سبک کلاسیک و حال و هوای نو شدن

از قدیم الایام همواره بهار و آمدن این فصل نماد رویش و زنده شدن دوباره بوده است. ما نیز همواره با آمدن بهار تلاش می کنیم تا با پوشیدن لباس هایی تازه و شیک، با جو و طراوت بهاری همراه شویم. در این میان انتخاب سبک کلاسیک و یا نیمه کلاسیک یکی از بهترین پیشنهادات است. محال است که شما بتوانید از حس شکوه حاصل از پوشیدن این لباس ها در این فصل به راحتی دست بکشید.

استایل کلاسیک برای خانم ها

یک کت بلند به همراه یک شومیز زنانه و شلواری متناسب با آن ها از زیباترین ترکیب های کلاسیک برای این فصل است.

شما می توانید در این ترکیب از شال و یا روسری زنانه از جنس ابریشم نیز استفاده کنید. همچنین یک کیف زنانه با بند های دستی و کوتاه نیز به آن بیفزایید. به این ترتیب زیبایی و نظم طبیعت را جشن بگیرید.

  1. لباس های راحت و گشاد:

یکی دیگر از مدل های دوست داشتنی و محبوب این فصل، لباس های گشاد و نخی هستند. شما می توانید یک پیراهن زنانه راحت و گلدوزی شده را در مهمان های غیر رسمی و دوستانه خود بپوشید و از آن لذت ببرید. یک تیشرت زنانه با حالت اورسایز به همراه یک دامن زنانه که انتهای آن با کمی چین همراه شده است، از جمله ترکیب هایی است که می توانید آن را در محیطی باز و در دل طبیعت امتحان کنید.

لباس راحت و گشاد

  1. لباس هایی با تم کودکی:

هیچ دقت کرده اید که یک شلوارک زنانه می تواند چقدر در یادآوری کودکی هایمان نقش داشته باشد. کیست که شلوارک بپوشد و بخواهد جدی و خشک به نظر برسد.

سرهمی زرد رنگ

از آن جایی که بهار و تابستان د رحافظه ما فصلی است پر از بازیگوشی و هیجان، انتخاب لباس هایی چون شلوارک و سرهمی زنانه در جهت همراه شدن با روحیه این فصل است. شما می توانید در بعضی جاها به جای پوشیدن یک مانتو از یک سارافن زنانه استفاده کنید. در هر حال همه چیز برای گرفتن رنگ کودکانه مهیا است. از آن لذت ببرید.

  1. برای ورزش کردن و تفریح:

در این فصول از سال، میل و فرصت ما برای رفتن در دل طبیعت بیشتر است. شما می توانید خود را با یک عدد پولوشرت زنانه و یک شلوارک برای گشت و گذار در محیط آرامش بخشی چون جنگل آماده کنید. همچنین در زمان هایی که می خواهید کمی پوشیده تر و در عین حال مرتب به نظر برسید، می توانید از یک تونیک زنانه به همراه شلوار های مخصوص ترکینگ بهره بگیرید.

پولوشرت راه راه زنانه

  1. از اکسسوری ها به حد کمال بهره بگیرید

انواع اکسسوری زنانه می توانند در این فصل رنگ و بویی تازه به شما ببخشند. شما می توانید از انواع اکسسوری هایی چون تل سر زنانه، گردنبند و دستبند که از المان های طبیعت الهام گرفته اند برای آراستن خود بهره بگیرید.

گوشواره طرح برگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *