راهنمای انتخاب لباس

7 نکته برای خرید اینترنتی لباس

7_نکته_برای_خرید_اینترنتی_لباس_دیبامد

7 نکته برای خرید اینترنتی لباس

 بعد از شیوع بیماری کووید ۱۹ خرید اینترنتی بیش از قبل مورد استقبال قرار گرفت. ممکن است مشاهده لباس های نامناسب در  برخی سایت ها ، هزینه‌های ارسال بالا و موارد دیگری باعث شود تا به جای گشت و گذار در سایت های مختلف به کمد لباس های فعلی خود بچسبید . اما اکنون بهترین فرصت برای تجربه کردن خرید اینترنتی می باشد.

 اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که خرید اینترنتی را به خرید حضوری از فروشگاه ها ترجیح می دهید، در این مقاله با ما همراه شوید تا نکات ضروری برای خرید آسان را بررسی کنیم:

1.اندازه و سایز لباس های خود را بدانید و آن را با نمودار اندازه تطبیق دهید

 سایز_سایز_لباس_خود_را_بدانید_دیبامد

 بزرگترین و اصلی ترین نگرانی برای خرید اینترنتی لباس سایز و اندازه آن است . زیرا اندازه لباس ها با توجه به برند و شرکت تولید کننده متفاوت است . برای رفع این مشکل بهتر است اندازه و سایز لباس های خود را دقیق بدانید و با جدول و نمودار اندازه چک کنید . برخی از سایت ها حتی نحوه اندازه گیری سایز را به شما آموزش می دهند تا چگونه سایز خود را اندازه گیری کنید.

 

2.نظرات مشتریان را حتما بخوانید

 

تظرات_نظرات_مشتریان_را_بخوانید_دیبامد

نظرات مشتریان می تواند کمک بزرگی در راستای تصمیم گیری راحت برای شما عزیزان داشته باشد . معمولاً کاربران در مورد دوام لباس ها ، جنس آنها و اغلب آیتم های مهم نظر می‌دهند و گاهاً از لباسی که خریداری کرده‌اند تصاویر را نیز منتشر می کنند.

 

3.جنس پارچه را بررسی کنید

 

جنس_پارچه_را_بررسی_کنید_دیبامد

 این مورد ممکن است برای افرادی که برای اولین بار به صورت اینترنتی خرید می‌کنند کمی سخت باشد. شناخت جنس پارچه در فروشگاه بسیار آسان است اما بررسی پارچه از پشت صفحه مانیتور و تشخیص ظاهر و بافت لباس کار دشواری است . دانستن جنس لباس به شما کمک می کند تا بدانید لباس خریداری شده در چه شرایطی چروک میشود و یا اینکه آیا پوست شما به جنس پارچه حساسیت دارد یا نه و بعد از پوشیدن آن لباس چه احساسی به شما می دهد .

 

4.سعی کنید با هزینه ارسال رایگان خرید کنید

 

با_هزینه_ارسال_رایگان_خرید_کنید_دیبامد

 بسیاری از سایت های فروش اینترنتی لباس در صورتی که مبلغ پرداختی شما برای خرید لباس ها از مقدار مشخصی بیشتر باشد ارسال رایگان را ارائه می دهند. بهترین کار این است که لباس های مد نظر خود را یکباره بخرید و بابت ارسال هزینه پرداخت نکنید.

 

5.با توجه به دسته بندی داخل سایت لباس مورد نظر خود را پیدا کنید

 

دسته_بندی_داخل_سایت_دیبامد

 امروزه اینستاگرام و سایت های فروش اینترنتی دو منبع بزرگ برای خرید اینترنتی به شمار می روند. همانطور که می دانید در اینستاگرام قابلیت ذخیره سازی وجود دارد و می توانید لباس مورد نظر خود را در دسته ای جداگانه ذخیره کنید و هنگام تصمیم به خرید به راحتی آن را پیدا کنید ولی این قابلیت در سایت های فروش اینترنتی وجود ندارد. از این رو بهتر است از دسته بندی های داخل سایت استفاده کرده و از این طریق لباس مورد نظر خود را جستجو و خریداری نمایید.

 

6.شرایط تعویض و مرجوعی لباس را حتما مطالعه کنید

 

شرایط_تعویض_و_مرجوعی_لباس_دیبامد

گاهی ممکن است حتی با در نظر گرفتن تمامی نکات هنگام خرید لباس در آخر باز هم لباس خریداری شده برای شما مناسب نباشد. در این موقعیت اگر از شرایط تعویض و مرجوعی لباس آگاه باشید به مشکل بر نمی خورید. فقط دقت داشته باشید که لباس را در زمان معین شده پس دهید. اگر سایت فروش اینترنتی که از آن خرید کرده اید اجازه مرجوع کردن لباس را به شما نمی دهد، حتماً در مورد شرایط تعویض لباس پرس و جو کنید.

 

7.خرید اینترنتی لباس را به دقیقه نود موکول نکنید

 

خرید_لباس_را_به_دقیقه_نود_موکل_نکنید_دیبامد

 همانطور که می دانید ممکن است بین چند روز تا چند هفته طول بکشد تا لباسی که اینترنتی خریداری کرده اید به دست شما برسد و این زمان با توجه به سایتی که از آن خرید کرده اید متفاوت است . اگر از خارج از کشور خرید کرده باشید ممکن است مدت زمان بیشتری نیز طول بکشد تا سفارش شما به دستتان برسد. پس با توجه به این مسئله همیشه چند هفته قبل از مراسم، لباس خود را خریداری کنید تا به موقع به دستتان برسد و بتوانید در مراسم بدرخشید .

ما در مجموعه فروش اینترنتی دیبامد سعی بر آن داریم تا شما لذت واقعی خرید اینترنتی لباس را تجربه کنید و بتوانید بهترین و با کیفیت ترین لباس های زنانه و لباس های مردانه و همچنین لباس های بچه گانه را با بهترین قیمت خریداری کنید و در تمام لحظات خوشی و شادی شما عزیزان در کنارتان باشیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.