معرفی و بررسی ترندها

14 ترند بهاری مد و فشن 2022

14_ترند_بهاری_مد_و_فشن_2022

14 ترند بهاری مد و فشن 2022

 

چه کسی موافق است لباس های زمستانی و کت های گرم زمستانی خود را کنار بگذارد و با ما برای بهارو لباس های بهاری آماده شود؟

 پس از گذراندرن دو بهار و تابستان در قرنطینه اغراق نیست اگر بگوییم که امسال همه ما نیازمند یک بهار و تابستان خوب و عالی هستیم. قطعاً همه ما نسبت به محدودیت‌هایی که هنوز وجود دارد محتاط هستیم ، اما چه بخواهید در بهار و تابستان در حال غرق شدن زیر نور آفتاب باشید و چه برای همیشه در باغ و در منزل خود بمانید ، ترند های بهار و تابستان 2022 را نباید از دست بدهید .

قطعا زمستان آنقدرها بد نیست . کافی است نگاهی به کمد لباس های زمستانی خود بیندازد. از لباس های ورزشی که بعد از قرنطینه بیشتر مورد استفاده و استقبال قرار گرفته‌اند گرفته تا بافتنی های چندلایه که در سردترین این روزها به کمک ما می آیند.  یکی از مواردی که باعث جذاب تر شدن این فصل می شود آپدیت کردن کمد لباس های شماست. ولی اگر بخواهیم صادق باشیم کمد لباس های تابستانی همیشه جذاب به نظر می‌رسد . در ترند های بهار و تابستان 2022 لباس ها بسیار سبک تر، نوستالژیک تر و شادتر از آن چیزی است که تاکنون دیده ایم.  ما در مورد پارچه های فوق العاده شفاف ، لباس های بیرونی راحت، نئون های دهه ۹۰، لباس‌هایی با کمری کوتاه و غیره صحبت می کنیم.

 در ادامه ۱۴ ترند بهاری مد و فشن 2022 را بررسی می کنیم:

1.شلوارهای با کمری آویزان

شلوارهای جین بلند بیشتر از یک دهه است که یکی از اجزای اصلی کمدهای لباس ماه هستند اما در بهار و تابستان ۲۰۲۲ استفاده از آنها بیشتر از گذشته به چشم می آید. شلوارهای جین با قسمت کمری آویزان یکی از ترند های جذاب بهار سال ۲۰۲۲ است. ترکیب کردن این شلوارها با یک تاپ نیم تنه و یا یک لباس زنانه آستین دار نیم تنه استایل بسیار زیبا و جذاب را می سازد.

 

شلوار_های_با_کمری_اویزان_دیبامد_

 2.دامن های چین دار و پلیسه

 یکی از پرطرفدارترین ترندهای سال ۲۰۲۲ دامن های پلیسه و چین دار است . دامن های پلیسه از هیچ قانون و قاعده خاصی پیروی نمی کنند. در طرح های چاپ شده یا ساده ، رنگارنگ یا تک رنگ که با همه لباس ها و استایل ها قابل استفاده می باشد. چه به صورت یک استایل سر تا پا یک رنگ و چه ست شده با لباس های مختلف ، استایل بسیار خاصی را به ارمغان می آورد .

 

دامن_های_چیندار_و_پلیسه_دیبامد

 

3.لباس های براق

لباسهای براق و پولکی یکی دیگر از ترندهای امسال است . گرچه این سبک برای محیط زیست بسیار مضر است اما درخشش خاصی که از طریق پوشیدن این لباس ها به دست می آورید ، شما را به پوشیدن و استفاده از این لباس‌ها تشویق می کند. جلوه ای بسیار ظریف تر و امروزی تر را به وجود می‌آورد. این لباس‌ها حسی از طلا و نقره مذاب و ایجاد می‌کند که انگار پارچه هایی از طلا و نقره در اطراف بدن شما وجود دارد.

 

لباس_های_براق_دیبامد

 

 4.لباس های بدن نما

لباس های بدن نما انتخاب مناسبی برای کسانی است که می خواهند بالاخره بعد از دوسال پوشیدن لباس های ورزشی به دنبال مد باشند . پارچه های فوق العادهکه به کمک آن می توان در بهار آفتاب واقعی را تجربه کنید. البته می‌توان این لباس‌ها را به گونه هوشمندانه‌ای آسترکشی کرد و این کار، این ترند را به انعطاف پذیرترین ترند سال ۲۰۲۲ تبدیل می کند.

 

لباس_های_بدن_نما_دیبامد

 5.دامن های کوتاه

دامن های کوتاه که یکی از آیتم های پرطرفدار مدل های دهه ۹۰ بوده است، به یکی از ترند های برتر سال ۲۰۲۲ تبدیل شده است. دامن هایی که نیمی از ران را پوشش می دهد، در طرح ها و رنگ های جذاب انتخاب مناسبی می باشد. همراه کردن این دامن ها با چاک های روی ران و استفاده از پارچه های فوق العاده، زیبایی خاصی را ایجاد می کند. این دامن ها گرچه ممکن است خیلی کوچک به نظر برسد ولی اگر از پارچه ها و طرح‌های مناسبی استفاده کنید، یک اقدام بسیار جسورانه به نظر می‌آید.

 

دامن_های_کوتاه_دیبامد

  6.کت و شلوار سفید

 کت و شلوار تا مدتها قبل یکی از آیتم های لباس های رسمی به شمار می رفته است، زیرا اکثر مردم لباس های ورزشی و راحتی را ترجیح می دادند. اما در ترندهای سال ۲۰۲۲ شاهد برگشت استایل های قدیمی هستیم. کت و شلوار های سفید رنگ با استفاده از کمربند های جذاب و رنگ های متضاد به یکی از پرطرفدارترین سبک ها تبدیل شده است .

 

کت_و_شلوار_سفید_دیبامد

7. جوراب شلواری

جوراب شلواری ها یکی از اجزای اصلی کمد های زمستانی است اما در فصل تابستان تعداد کمی از ما حتی لحظه‌ای به پوشیدن جوراب فکر می‌کنیم،ان هم به شرطی که از آفتاب سوختگی پوست ما جلوگیری کنند و بیش از حد گرما ندهند . اما در ترند سال ۲۰۲۲ استفاده از جوراب شلواری زنانه نازک و طرح دار، ساق پاهای توری و جوراب زنانه تزیین شده با پر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 

جوراب_شلواری_دیبامد

 8.لباس های بند دار

لباس های بند دار اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است اما قرار است از بهار و تابستان 2022 بیشتر و بیشتر شاهد استفاده از این لباس ها باشیم . پوشیدن تاپ های بنددارکه در سرشانه بسته میشوند یا تاپ های دکلته و همراه کردن آنها با شلوار زنانه راسته و شلوارهای جین و حتی استفاده از شلوارهایی با بند کمری که به صورت ضربدری در روی شکم بسته می شود ، استایل جذاب و تابستانی خاصی را می سازد.

 

لباس_های_بنددار_دیبامد

 9.رنگ های فسفری

رنگ های فسفری یکی از بهترین انتخاب ها برای دوستداران رنگ های جیغ به شمار می‌رود. رنگ هایی که از دور به چشم می آیند و به تازگی به یکی از بهترین و جذاب ترین آیتم ها تبدیل شده اند و یکی از ترند های جذاب سال ۲۰۲۲ می باشد. مخصوصاً اگر لباس های خود را سر تا پا از این رنگ تهیه کنید ،یک استایل حماسی و جنجالی را می سازید.

 

رنگ_های_فسفری_دیبامد

 10. بافتنی های نازک

 در گذشته لباس های بافتنی فقط و فقط مناسب زمستان بوده است اما به تازگی لباس های بافتنی یکی از ترند های جذاب تابستان می باشد. استفاده از بافتنی های نازک که به شکل تور است چه به عنوان تاپ و چه به عنوان جلیقه و دامن و حتی کیف زنانه بسیار خاص به نظر می رسد. استفاده از این لباس ها چه در زمان قدم زدن در کنار ساحل و چه برای گشت و گذار در شهر یک انتخاب شیک و مناسب است.

 

بافتنی_های_نازک_دیبامد

 11. لباس های برش دار

لباسهایی با بریدگی ها و برش مدت زمان طولانی است که مورد استفاده قرار می گیرد اما به تازگی استقبال بی نظیری از این سبک لباس می‌شود. پیراهن های ماکسی با برش هایی در قسمت پهلو، تاپ های برش دار به همراه دامن بلند چاک دار و پیراهن زنانه بلند با برش روی قسمت شکم ، همه و همه از نمونه لباس های این سبک است که یک استایل ساده و شیک را به ارمغان می آورد. همراه کردن این لباس ها با صندل های ساده زیبایی استایل بهاری و تابستانی شما را دو چندان می کند .

 

لباس_های_برش_دار_دیبامد

12.لباس های سنتی

مدتی است که لباس های زنانه سنتی جذابیت خاصی پیدا کرده است و مجدداً در صنعت مد قرار گرفته اند . یکی از ترند های بهاری و تابستانی ۲۰۲۲ استفاده از پارچه های پف دار در رنگ های ملیح از جمله صورتی، پاسبلی و آبنباتی و همچنین با پارچه های گلدار می باشد. این سبک از لباس زنانه یک تفاوت جذاب و بازیگوشی با سایر سبک ها و استایل ها را به رخ می کشد.

 

لباس_های_سنتی_دیبامد

 13. لباس های زیر به عنوان لباس بیرونی

یکی دیگر از لباس های جسورانه ترند بهار و تابستان ۲۰۲۲ پوشیدن لباس زیر به شکل کاملاً قابل قبول و معقولی به عنوان لباس بیرونی است . البته پوشیدن این سبک لباس باید به روش درست انجام شود. برای مثال آن را زیر یک کت زنانه باز یا لباس برش دار به تن کنید و یک سبک جدید و جذاب را به نمایش بگذارید .

 

لباس_های_زیر_به_عنوان_لباس_بیرونی

14. کیف های حجیم

 دیگر زمان آن فرا رسیده است که استفاده از کیف های کوچک و دستی را کنار بگذارید، چرا که یکی از ترند های بهار و تابستان 2022 کیف‌های بزرگ و حجیم است. این سبک و ترند خبر خوبی برای کسانی است که همیشه در تلاش بوده اند تا وسایل خود را داخل کیف زنانه کوچک جای دهند. امسال سال خوبی برای آنها خواهد بود.

 

کیف_های_حجیم_دیبامد

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.